Sari la conținut

Ce Parere Aveti De Modelul Asta?


Mario_b
 Share

Postări Recomandate

Cand spui proaste la ce te referi?

La fiabilitate, la performante, la ce?

Nu ma pricep la scutere decat ce am mers cu un Piagio Bravo si unu mai nou nush de care....

Asa ca dati-va si voi cu parerea, merita sau nu... :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu ca 4t e mai lent, dar ma gandesc ca doar asta e dezavantajul scuterului, in rest are numai avantaje...

Nu fac curse cu el, singurul lucru care mi-ar trebui ar fi o viteza bunicica in detrimentul acceleratiei, macar 60-70 km/h.

Mai astept pareri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motorul daca e baotian este foarte bun, nu o sa ai probleme cu el.

Totusi e diferenta de 10 mil intre gopop si scuterul asta, la aspect este aproape identic.

Ma gandesc ca s-ar putea sa faca parte din niste loturi proaste, cum a avut si gopop la inceput, dar le-a remediat. Asa ca daca te lasa cureaua, cablul de km, furca pana in 3000 Km atunci sa sti ca scuterul face parte dintr-un lot varza.

Nu te gandi la garantia promisa de ei, citeste cu atentie ca ei nu garanteaza decat motorul si atat, restul de consumabile si alte chestii nu garanteaza, si asta in ipoteza in care tu respecti toate conditiile mentionate in garantie.

Si nu cred ca este placut sa te lase cureaua de transmisie cand esti cu el pe drum si poate te mai si grabesti.

Eu am gopop si sunt foarte multumit de el, am aproape 5000 km si nu am avut nici o problema, si l-am bagat si prin toate hartoapele si am mers cu el la drum lung cu pasager fara sa se incinga motorul.

Gandeste-te bine de unde au ei aceasta oferta cu 10 mil mai putin. (romanul face orice pentru bani)

Bafta in alegerea optima :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc sa fie diferenta din taxe, sau poate au gasit aia mana de lucru ieftina, nu stiu. Poate e ca tine, sufera putin si la calitate...

Acum am vazut ca de fapt scuteru asta seamana leit cu GoPop Runner. Mie imi place cum arata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca o sa imi iau scuter pana la urma.

O sa trec pe la FB sa vad ce au, ma intereseaza sa fie mai ieftine ca oricum fac rate...

Daca stiti magazine din Craiova cu scutere sub 30 mil, puteti sa postati aici...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au cei de la Kimco un model la 28 de mil mi se pare si ma bucur sa spun k si-au revenit...pun pret pe calitate deoarece ofera garantie totala 2 ani de zile...deci scuterul ala pentru ce iti trebuie tie este f f f bun si la bani putini...singurul detriment ar fi ca este limitat la 45km/h si nu ai voie sa dai limitatorul jos,asta dak nu vrei sa pierzi garantie...nu lua FB ca e jale cu ele...o sa ti se strice tot in max 2 luni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te inteleg, dar aici in Craiova, nu este alt magazin de scutere noi la pret accesibil ptr mine.

In plus, am un prieten care are un Sprinter de la FB si are 4000km si nu a facut decat sa-i curete carb o data.

Oricum, nu iau scuter sa imi bat joc de el, am nevoie doar sa ma deplasez..

 

Edit: unde gasesc moshule Kymco in Craiova?

Editat de Mario_b
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...