Sari la conținut

Plimbare Targoviste


Lilith.
 Share

Postări Recomandate

Eu nu-l stiu... daca suntem toti de acord cred ca merge si un tur scurt prin Targoviste.

 

 

stiu eu drumul, am fost acum o sapt. sa vedem daca nu cumva gasim un loc de gratar pe lanaga targoviste, sa facem acolo un popas mai mare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 52
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Haideti sa va fac o alta propunere! ce ziceti de o plimbare...la Breaza...100 de km...drum perfect! Am curte cu terasa...aer curat! :ok: nu va surade ideea???

mie da, pot sa merg si eu pasager la tine te rog? promit ca aduc eu vinul.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa va fac o alta propunere! ce ziceti de o plimbare...la Breaza...100 de km...drum perfect! Am curte cu terasa...aer curat! :blink: nu va surade ideea???

 

N-am mai avut o data discutia asta?? :crack:

 

mie da, pot sa merg si eu pasager la tine te rog? promit ca aduc eu vinul.....

 

E aiurea mah sa vii fara mobra... nu mai dam noi o serpentina, ceva? :ok: Un hard enduro... :crack:

Numa' la baut ti-e capul :ok: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu-l stiu... daca suntem toti de acord cred ca merge si un tur scurt prin Targoviste.

 

* Un tur prin Targoviste se poate face in maxim 10 minute, e frumos sa iesim si spre Rucar, e un traseu superb, insa cred ca timpul e destul de scurt..., adica plecat la 12 (cel mai deveme) spre Targoviste (cu oprire ptr. aprovizionare gratar... plus gaz), tur in Targoviste si gratar (cam 2 ore tot o sa stam sa mancam, sa ne tihneasca friptura aia :cheers: ), se face deja seara. ...Cred ca am putea sa facem un tur mai lung in alta zi, plecat dimineata, de la 8-9, fara gratar, numai plimbare si mancat undeva la un popas. Daca ne propunem prea multe, sigur nu ajungem sa facem mai nimic, parerea mea :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ticaloshilor, cum incercati sa manipulati tovarashii de suferinta spre curbele mult visate! :crack:

 

Da da da!!

Spre rasnov :ok:

 

m-as baga si eu la un gratarel,

problema e cu prietena. eu, mai incepator, nu ma hazardez cu ea pe spate, deci daca ar mai fi un loc liber in mashina ar fi ok.

 

* Un tur prin Targoviste se poate face in maxim 10 minute, e frumos sa iesim si spre Rucar, e un traseu superb, insa cred ca timpul e destul de scurt..., adica plecat la 12 (cel mai deveme) spre Targoviste (cu oprire ptr. aprovizionare gratar... plus gaz), tur in Targoviste si gratar (cam 2 ore tot o sa stam sa mancam, sa ne tihneasca friptura aia :crack: ), se face deja seara. ...Cred ca am putea sa facem un tur mai lung in alta zi, plecat dimineata, de la 8-9, fara gratar, numai plimbare si mancat undeva la un popas. Daca ne propunem prea multe, sigur nu ajungem sa facem mai nimic, parerea mea :cheers:

Editat de foxdesert
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ticaloshilor, cum incercati sa manipulati tovarashii de suferinta spre curbele mult visate! :ok:

m-as baga si eu la un gratarel,

problema e cu prietena. eu, mai incepator, nu ma hazardez cu ea pe spate, deci daca ar mai fi un loc liber in mashina ar fi ok.

daca ai incredere „imprumuta“ prietana altuia pe locul din spate pana la Breaza si acolo ti-o va inapoia cu sigurantza.....

Editat de moscku
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

moscku-le cu draga inima a-si lasa-o in grija maiestriei tale de nota zece, doar sa vrea! :ok:

 

ticaloshilor, cum incercati sa manipulati tovarashii de suferinta spre curbele mult visate! :cheers:

m-as baga si eu la un gratarel,

problema e cu prietena. eu, mai incepator, nu ma hazardez cu ea pe spate, deci daca ar mai fi un loc liber in mashina ar fi ok.

 

daca ai incredere „imprumuta“ prietana altuia pe locul din spate pana la Breaza si acolo ti-o va inapoia cu sigurantza.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haideti sa va fac o alta propunere! ce ziceti de o plimbare...la Breaza...100 de km...drum perfect! Am curte cu terasa...aer curat! :ok: nu va surade ideea???

de cand ti-ai luat ba curte cu aer curat :cheers: :crack: :crack:

eu te astept chiar in curte :ok: :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi bre, cu cat se vinde fierul vechi la Breaza, ca Mishu are nevoie de bani pentru cateva pachete de tigari, iar astia de la Bucale nu dau nici o tigare pe Ij-ul lui!

 

pentru cine nu stie cum e la Breaza arunca un ochi aciulea bre´ si cred ca am spus totul.............cine nu vine e un onanist!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi bre, cu cat se vinde fierul vechi la Breaza, ca Mishu are nevoie de bani pentru cateva pachete de tigari, iar astia de la Bucale nu dau nici o tigare pe Ij-ul lui!

aici la noi nu se vinde fier vechi dar se dau tigari :ok: :cheers:

 

sa nu respiri tot aeru´curat ca te ia mama draq. ....

iti pastrez o punga de-un leu :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi bre, cu cat se vinde fierul vechi la Breaza, ca Mishu are nevoie de bani pentru cateva pachete de tigari, iar astia de la Bucale nu dau nici o tigare pe Ij-ul lui!

 

Hai ca asta e tare!! :cheers:

 

aici la noi nu se vinde fier vechi dar se dau tigari :crack: :crack:

iti pastrez o punga de-un leu :blink:

 

Mah... bune tigarile :ok: Dar baterii.... baterii aveti?? :ok:

 

 

LE: Haideti mey oameni la Breaza.......

Editat de amimagz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca asta e tare!! :crack:

Mah... bune tigarile :ok: Dar baterii.... baterii aveti?? :lol:

LE: Haideti mey oameni la Breaza.......

eu sunt aici :cheers: sa-ti descriu un pic? "Aici e liniÂşte, aer, apă, verdeață, izvoare, apă... apă, Âşi gâl-gâl-gâl "

:crack: :blink: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt aici :ok: sa-ti descriu un pic? "Aici e liniÂşte, aer, apă, verdeață, izvoare, apă... apă, Âşi gâl-gâl-gâl "

:cheers: :crack: :crack:

 

Da' baterii... baterii sunt?? D-alea de 10Ah :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma, pt tine cultivam baterii, ca pamantul e fertil si aerul ii prieste. mai napsha pt stomacul tau, prapastie pt bericioaice si friptane! (hai ca am luat-o rau pe aratura off-topicului)

Deci, cap compas spre?

 

Da' baterii... baterii sunt?? D-alea de 10Ah :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* post-ul a fost deschis ca tura la targoviste plus gratar. cine vrea altceva sa isi vaza de treaba! nu va opreste nimeni sa plecati unde vreti si cu cine vreti.

* bineinteles e mai usor sa faci bascalie decat sa te apuci de treaba...

* deci maine la 11.30-12.00 maxim, la arc pt cine vrea sa mearga la targoviste.

* over and out, am plecat la bere :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* post-ul a fost deschis ca tura la targoviste plus gratar. cine vrea altceva sa isi vaza de treaba! nu va opreste nimeni sa plecati unde vreti si cu cine vreti.

* bineinteles e mai usor sa faci bascalie decat sa te apuci de treaba...

* deci maine la 11.30-12.00 maxim, la arc pt cine vrea sa mearga la targoviste.

* over and out, am plecat la bere :ok:

 

Hooo suparatule!! Oamenii au facut o propunere.. in ideea de a ne strange mai multi... Am respectat si ideea de gratar, am zis doar sa avem o plimbarica mai lunga! Nu tre' sa te strofoci asa.. Sa nu plesneasca o vena.. :crack: Hai succese la bere acolo!! Toti am incercat doar sa spunem ca la Breaza chiar iese frumos.. si asta pt ca am fost acolo si stim ce vorbim... Daca nu stii sa apreciezi invitatia esti liber sa te duci tare spre Targoviste ca nu te opreste nimeni! Haidi sanatate si prosperitate!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok:

impacati-va copchii! Era vorba ca...la Targoviste este mult mai naspa pt. gratarel fata de locatia propusa de noi! Dar....gusturile nu se discuta...nu??? :crack: Oricum...cunoscatorii stie cum sunt primiti motociclistii la noi...la Breaza! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hooo suparatule!! Oamenii au facut o propunere.. in ideea de a ne strange mai multi... Am respectat si ideea de gratar, am zis doar sa avem o plimbarica mai lunga! Nu tre' sa te strofoci asa.. Sa nu plesneasca o vena.. :crack: Hai succese la bere acolo!! Toti am incercat doar sa spunem ca la Breaza chiar iese frumos.. si asta pt ca am fost acolo si stim ce vorbim... Daca nu stii sa apreciezi invitatia esti liber sa te duci tare spre Targoviste ca nu te opreste nimeni! Haidi sanatate si prosperitate!! :cheers:

 

 

ideea era urmatoarea: a inceput postul cu targoviste, targoviste ramane. vreau sa ajung la breaza neaparat anul asta, in nici un caz doar o zi, pt ca tre sa bem si noi ceva.... :ok: de aia astept sa fie mai cald ca sa putem ramane peste noapte cu corturile unde a fost anul trecut intrunirea! prin iunie asa cred ca e ok, deocamdata sunt putine grade noaptea :blink:

pana la bere am gasit tuica in frigider :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...