Sari la conținut

Duminica 29 Aprilie - Vama


mih77ro
 Share

Postări Recomandate

Voi pleca spre Vama,cu o mica intarziere,duminica dimineata (9 - 9:30)

Daca mai sunt "ramasi prin Buc" din diverse motive si nu vor sa mearga singuri astept vesti

Viteza pe drum depinde de motoare,daca plecam impreuna incercam sa ajungem la destinatie :what: tot impreuna (sper totusi peste 90km/h :what: )

Locul de intalnire poate fi la benzinaria de la inceputul autostrazi

 

P.S vine si un prieten dar cu conserva si ne vom intoarce pe 1 Mai seara

 

:hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

habar nu am,daca te uiti pe forum nu intelegi nimica,care vineri,care sambata.....iar cu ora este aceasi treaba

drept urmare eu la 9-9:30 voi fi la ultima benzinarie,beau o cafea,fumez o tigare si o tai spre Vama

 

Vremea se pare va fi o problema,cica o sa fie nasoala :nono: pe toata perioada

 

Locuri de cazare ati gasit?

Ala al meu a dat-o cotita si suntem 4 persoane homeless

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este bine,extrem pana la capat ;)

veniti si voi duminica dimineata?

 

eu nu am cort,in cel mai rau caz,daca nu gasesc cazare, ma inghesui in conserva cu care venim

sper totusi sa fie acceptabila vremea :nono:

 

pe Accu nu pare totusi asa de grav,trag sperante

http://wwwa.accuweather.com/world-forecast...ic=1&fday=5

Editat de mih77ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

venim si noi 2 motociclete super sport, la ora 9,30 la ultima benzinarie din salajan intrarea pe autostrada, acum daca cineva mai intarzie mai stati si voi 10 minute in plus ca nu o fi grav.Bafta si noi venim sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

venim si noi 2 motociclete super sport, la ora 9,30 la ultima benzinarie din salajan intrarea pe autostrada, acum daca cineva mai intarzie mai stati si voi 10 minute in plus ca nu o fi grav.Bafta si noi venim sigur.

 

hai sa ramanem la MOL de la inceputul autostrazi intre 9 si 9:30.Daca intarziati un pic nu este o problema dar dati un numar de mobil pe PM sa tinem eventual legatura

 

o sa incerc sa ajung la 0900 la benzinaria MOL de la inceputul autostrazii . ce viteza de croaziera o sa se tina ?

 

undeva pe aici : http://www.wikimapia.org/#y=44405144&x...amp;m=a&v=2

 

 

viteza zic sa o adaptam in asa fel incat sa mergem impreuna(daca reusim pe la 120-130 km/h bine,daca nu iarasi bine :ok: ).Ah, ca mai scapa vreunu mana in acceleratie pentru catva km nu se supara nimeni.Mergem sa ne simtim bine.Nici nu stiu ce moto aveti toti asa ca imi vine si greu sa dau acuma pronosticuri.Eu personal ma adaptez de la 100 pana la 180 fara probleme.

 

Acuma plec la Romexpo

 

:duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

pana la urma mai pleaca cineva de duminica dimineata?

ca m-as baga si eu, cu intarziere, dar stii cum e, mai bine mai tarziu decat niciodata, hehe.

 

deci, pe la 9:30, la benzinaria moll, pana la urma?

cu cazarea stie cineva ceva, sau iau cortu? adica oricum il iau, ca nu vreau sa stau sa caut acolo de bezmetic, in fine, daca are cineva ceva cazare as fi si eu interesat de un loc.

 

toate cele bune si ne auzim maine, teo.

 

ps: eu vin cu un bandit, asa ca 120-130 ca viteza e ok.

 

nr meu: 0722258109

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut,

 

pana la urma mai pleaca cineva de duminica dimineata?

ca m-as baga si eu, cu intarziere, dar stii cum e, mai bine mai tarziu decat niciodata, hehe.

 

deci, pe la 9:30, la benzinaria moll, pana la urma?

cu cazarea stie cineva ceva, sau iau cortu? adica oricum il iau, ca nu vreau sa stau sa caut acolo de bezmetic, in fine, daca are cineva ceva cazare as fi si eu interesat de un loc.

 

toate cele bune si ne auzim maine, teo.

 

ps: eu vin cu un bandit, asa ca 120-130 ca viteza e ok.

 

nr meu: 0722258109

 

 

la 9:30 este bine.I-ati cortul ca nu mai exista cazare in Vama.Noi am luat-o in freza si cred ca vom cauta prin 2 Mai :ok:

 

:duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si noi venim la 9 si jumatate, sper sa nu intarziem viteza e ok, stefan 0741579183 ne cazam in 2 Mai cred, am inteles ca mai sunt locuri 600 de mii camera cu dush.Sal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si noi venim la 9 si jumatate, sper sa nu intarziem viteza e ok, stefan 0741579183 ne cazam in 2 Mai cred, am inteles ca mai sunt locuri 600 de mii camera cu dush.Sal

 

 

perfect stam in 2 Mai mai multi

 

:duel:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...