Sari la conținut

Noul Enduro De La Bmw


Postări Recomandate

Inca trei zile pana la adevaratul test in Portugalia :nono:

Multumesc de link...

Sa vedem cum se comporta ambreiajul de data asta.

Bascula-i pe aceeiasi axa cu pinionul din fata.Motorul e facut in Germania.Suspensie spate-ohlins,fata-Marzocchi :lol:

Nemtii dreacu` :smoke:

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...photoshop

 

;) Pentru tot ce pare incredibil, unii au un singur cuvant: PHOTOSHOP :nono:

Ar trebui sa va obisnuiti cu ideea ca BMW s-a cam saturat sa se spuna ca face motociclete pentru pensionari. Dupa HP2 si X-Challange, acum apare acest model de 450. Probabil ca in curand vor aparea si ceva modele cros. Inainte sa mai spuneti photoshop, cautati ceva informatii. Barfe despre acest model de 450, eu tot aud de vreo doua luni. Ca fost iubitor si detinator de BMW, pot spune ca tare ma bucur sa aud ca BMW tot scoate modele adevarate de enduro. Vechiul model asa zis enduro (Dakar) mi se parea exagerat de greu chiar si pentru un enduro inscris in categoria vacilor de 600, furca era o gluma, astfel incat m-am indreptat spre LC4-ul de la KTM. KTM-ul mi se pare cam prea lipsit de fiabilitate, astfel incat, in viitor, exista mari sanse sa ma intorc la vechia dragoste........BMW. X-Challange-ul pare cel putin la fel de performant ca LC4, dar are avantajul siglei alb-albastre........adica fiabilitate si siguranta.

Obisnuiti-va cu ideea ca BMW a cam inceput sa fie "READY TO RACE" :smoke:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...