Sari la conținut

Site meseriash


Shobolanu'
 Share

Postări Recomandate

Cautam pe net piese shi am dat de un site cu choppere superfaine. Pofta mare:

 

http://www.choppersforever.com/

 

P.S. Cred ca o sa ajung sa umblu cu chilotzii sparzti la gaoz shi sa ma las de fumat shi baut cel putzin un an de zile ca sa pot sa-mi iau piesele poftite de poftele mele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Bafta la alegere! :banana:

P.S. daca iei un sportster cu 4 viteze(sub 1990) sa pui in calcul "donatzia" la Andrew's gears care e substantziala....shi in nici un caz sa nu fie mai nou de 1998 ca o sa ai probleme mari.... dar cred ca shti la ce ma refer!

Editat de Shobolanu'
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dap e fost un an cool pt Sportstere, cutie buna shi probleme putzine... Totzi cunoscutzii mei care au Sportstere mai noi de 98 au avut shi au probleme garla. Cele mai nashpa sunt alea din 2004. Un amic il duce la reparat(un XL din 2004) din doua in doua luni...shi prima data a trebuit sa-l duca la 2 zile dupa ce l-a cumparat.

Destul de sux!

Iar Schilaci, tu eshti cel mai in masura sa zici daca ai avut probleme cu el sau nu. Al meu e din 86 shi in afara de cutia de viteze(care oricum e punctul slab la XL-urile din 86-90...ce sa mai zic , tipu care l-a avt inainte a pus a-ntaia pe mainshaft din 82 shi a indoit shaftul = a facut cutia varza) nu am probleme ! Acum ashtept sa-mi vina din State un kit complet de la Andrew's gears shi schimb tot in ea. Costa distractzia destul de mult da merita!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vreau si eu un d-ala, da care ati pus voi japegurili alea, care atunci cand CLICK-ez pa ae, ea se EXPAND-eaza...da niste chestii d-astea poti sa le montezi si pa F.M.I.? A? :banana: :blbl: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...