Sari la conținut

ghidoane....cadre ....roti ...la comanda


fhchth
 Share

Postări Recomandate

fac la comanda ghidoane din inox sau otel pe diametre cuprinse intre 24 shi 28 la pretzuri avantajoase shi cadre rigide pt choppere ...mai fac shi roti la comanda cu butuci identici cu cei de harley pe 40 80 sau 120 despitze ... incurindo sa pot face rezervoare de orice forma prelucrate 100% manual ( english wheel) din aluminiu exact cum le facea shi jesse james ...o sa am incurind masapt facut springere ....

pretzuri aproximative:

cadru- 250 euro pina la 350 euro ( 350 softtailurile )

rezervoare aluminiu -intre 50 euro shi 100

springere intre 150 shi 250 euro

iar o roata completa lata pe 15 sau 16 pe 40 spitze ar fii cam 50 euro

 

ptcei interesati mail : bastybikes@yahoo.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt un ghidon cat iei? (daca am eu tzeava de inox si daca nu)

 

 

Si apropo cum o sa le trimitzi daca nu sunt din aceiasi loc. cu tine?

 

(apropo la rotzi le faci cu frana disc sau tambur,si in banii aia 50-100e e inclusa si asta sau separat se plateste??)

 

 

Thx.

bafta :baubau:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt un ghidon cat iei? (daca am eu tzeava de inox si daca nu)

 

 

Si apropo cum o sa le trimitzi daca nu sunt din aceiasi loc. cu tine?

 

(apropo la rotzi le faci cu frana disc sau tambur,si in banii aia 50-100e e inclusa si asta sau separat se plateste??)

 

 

Thx.

bafta :banana:

hello

Pt un ghidon cu tzeava ta ar fi pretzul intre 500-700 mii cu tzeava inclusa in pretz ar ajunge la aproximativ 1400000 lustruit daca este vorba de tzeava de inox dacavrei de otel ajunge pina la 900 de mii .

Rotile nu au sistemul de frinare inclus dar se poate face unul sau adapta unul pt ceea ce ai nevoie.

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fac la comanda ghidoane din inox sau otel pe diametre cuprinse intre  24 shi 28 la pretzuri avantajoase shi cadre rigide pt choppere ...mai fac shi roti la comanda cu butuci identici cu cei de harley pe 40  80 sau 120 despitze ... incurindo sa pot face rezervoare de orice forma prelucrate 100% manual ( english wheel)  din aluminiu  exact cum le facea shi jesse james ...o sa am incurind masapt facut springere ....

pretzuri aproximative:

cadru- 250 euro pina la 350 euro ( 350 softtailurile )

rezervoare aluminiu -intre 50 euro shi 100

springere intre 150 shi 250 euro

iar o roata completa lata pe 15 sau 16 pe 40 spitze ar fii cam 50 euro

 

ptcei interesati mail : bastybikes@yahoo.com

in afara de cele mentionate mai sus putem executa :

-juguri (din dur aluminiu folosit in aviatie shi importat din franta) de orice forma sau latime cu inclinatie sau fara

pretz juguri fara inclinatie 50 euro shi cu inclinatie 80 euro

-comenzi avansate din duraluminiu otel sau inox de orice model sau forma

-riesere ( inaltatoare pt ghidoane) din duraluminiu lustruite cu preturi cuprinse intre 20-30 euro

 

contact : bastybikes@yahoo.com

tel: 0268276644-sebi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari basty

cemai faci

ok ok atitea oferte super fara nici o poza

baga si tu niste poze cu ce ai facut sa vada si lumea produsul finit

ca poate vine cineva sa cumpere sau sa faca o comanda.si tu cei areti...schite :blbl:

asa ca incearca sa bagi niste poze

te salut si bafta la tot ce faci si drum uscat

roby :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da-mi un pretz fix la comenzi pe fatza pt un Sportster - inox shlefuit la marea arta shi o idee mai "cracanate' decat stasul.

Merci

hello cel mai bine e sa vii cu el aici sa il masor la cote exacte ..eu am costom chrome unde pot vedea exact despre ce e vorba dar cel mai bine sa vad ceea ce montez pe ce montez altfel tre sami faci tuh schitza la cote exacte ...ce te-ash sfatui e sa faci comenzile din duralminiu pt ca e mai ushor ...luceshte la fel shi ieshi cu vreo 20 de eoro mai ieftin ...comenzile din dural ar fi vreo 70 iar din inox 90 ...daca te intereseaza da un mail ....

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari basty

  cemai faci

    ok ok atitea oferte super fara nici o poza

    baga si tu niste poze cu ce ai facut sa vada si lumea produsul finit

    ca poate vine cineva sa cumpere sau sa faca o comanda.si tu cei areti...schite :laugh:

asa ca incearca sa bagi niste poze

te salut si bafta la tot ce faci si drum uscat

    roby :blbl:

salut ...ce mai faci ?? a trecut claudiu din piteshti (cu simsonul custom) pe la mine(e un baiat excelent ) shi mi-a zis ca intentonezi sa-ti iei sportster .... ar fii o chestie ....Tu vrei sportster sau asta se poate deocamdata ...?? in rest eu bag tare la mine la atelier ca vreau sa ma apuc de rezervoare ...deocamdata ii fac la un prieten un rigid pt un norton ... imi modific sokolul ...am un proiect cu inca un simson decit cel din poze ...o sa fac mai multe pooze cind mai vine prietenul meu cu aparatul ca de data asta nu a facut prea multe ( a ramas fara baterii) . sunt mai multe chestii de pozat...cind termin motoarele o sa ma apuc shi de un HOTROD ...odata ce o sa fie English Wheel-ul gata o sa fac ce vreau :kick:)) iti plac hot rodurile ca o sa bag o poza cu un kapitan (opel) din 39 pe care vrem sal rod-anim ...in rest incep sa invatz sa lucrez shi pe freza ...sper sa realizez tot ce mi-am propus... :banana: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

BASTY pune si tu poze cu ce ai mai creat daca ai mai facut vreo piesa ...sa vada lumea cu ce te ocupi:)) :cheers:

hay nu sta degeaba ...ca poate iti gasesti niste clienti:)

salut :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BASTY  pune si tu poze cu ce ai mai creat daca ai mai facut vreo piesa ...sa vada lumea cu ce te ocupi:)) :cheers:

hay nu sta degeaba ...ca poate iti gasesti niste clienti:)

    salut :cheers:

hello ...mey am ajuns la o concluzie ...se scot mult mai ushor bani din altceva ..asha ca tot timpul meu liber il folosesc pt motoare-le mele nu mai fac pt altii decit daca chiar vad ca ceea ce vrea sa faca merita .... shi de pus poze o sa bag zilele urmatoare cu proiectele ..... deocamdata ma chinui sa dau de cineva care sami decupeze diverse chesti la laser ....am vazut lucrari facute de el ies impecabil ....in afar de aia ma chinui sa fac arcuri de extensie bombate pt springer.....

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca-s paralelograme da daca n-am springer fac si eu ce pot.

n-am ce-mi trebuie ca sa ma apuc eu (trebuie sa ma rog de sudor, de strungar, etc) asa ca speram sa iau unu' gata facut.

daca faci ma intereseaza (cand ziceam ca vreau sa vad ma gandeam la partea superioara ca alea de HD au jugul de sus mai ingust si alea cred ca arata bine).

post-24-1100529940_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hello exact springerul postat de tine vreau sa mil fac ...deoarece nu am bani sa imi cumpar unu ...care chiar face totzi banii ( 1000 euro) ...il fac sa semene f mult ..acum depinde ce vrei ...am pus 300 de euro ca petz in caz ca vrei tzeava ingustata shi aplatizata forjari ..etc...eu mil fac din tzeama rotunda ..shi il ingustez sus exact ca cel din pooza ..arcurile le fac la fel ...ca cele din poza ..forma in mare va semana dar totul se va face fara piese forjate ....deci unul cum este in poza te costa cam 200 de euro ..la metal nevopsit necromat ...te gindeshti shi daca vrei imi spui in max o sapt ...de bani nu am nevoie de o data ...shi poat dura 1 luna max 2 executia.

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...