Sari la conținut

Plimbarica,azi 12.05.2007


Postări Recomandate

Salut Silviu,frumoase fotografiile pe care le-ai postat

Vreau sa-i spun prietenului tau ca nai ai nevoie de o pancarda sa te vezi,esti vizibil destul dar in alte fotografii.

O sa le postez deseara........ :what:

Nu pune pozele cu mine ,lasa sa pluteasca misteru' :huh: :bounce:

 

Ps:@crisluca1985 ...uite ,iti mai dau un indiciu :angry:

post-2320-1179081922_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratiorul invata ptr BAC , dar s-a cam plictisit de invatat asa ca,cred ca o sa join you cat de curand daca ma primiti :angry:

Cu cea mai mare placere! :what:

Vezi ca se "cloceste" de o plimbarica la Sighisoara ,poate mergi si tu ,ca sa te mai destinzi de atata "invatat" :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Farfuridi :huh: (Silviu), in primul rand multam pentru poze, si hai la Serres ca e periculos pe strada.

 

Cu cea mai mare placere! :angry:

Vezi ca se "cloceste" de o plimbarica la Sighisoara ,poate mergi si tu intr-un weekend :bounce:

Adica la Tg. Mures dar se trece si prin Sighisoara :what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Farfuridi :huh: (Silviu), in primul rand multam pentru poze, si hai la Serres ca e periculos pe strada.

Adica la Tg. Mures dar se trece si prin Sighisoara :what:

Daca se aduna gasca nebuna,de ce nu??!!! :bounce:

 

Ps:poate nu ne mai vinzi pt o surubelnita ;) :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silviu,

Decat sa ramanem la Sighisoara peste noapte(caci nu vreau sa bag 7-8 sute de km sa ne intoarcem ne intoarcem in aceeasi zi la Buzau) mai bine mergem la Tg Mures si ne intalnim si cu baietii din Cluj si Tg. Mures, servim cu ei o palinca si mergem si la etapa de viteza. Hai sa mergem pe 2-3 iunie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Silviu,

Decat sa ramanem la Sighisoara peste noapte(caci nu vreau sa bag 7-8 sute de km sa ne intoarcem ne intoarcem in aceeasi zi la Buzau) mai bine mergem la Tg Mures si ne intalnim si cu baietii din Cluj si Tg. Mures, servim cu ei o palinca si mergem si la etapa de viteza. Hai sa mergem pe 2-3 iunie.

Am spus Sighisoara ca parere strict personala ,dar daca majoritatea spune Tg-ms ,ma voi supune majoritatii. :bounce:

 

Ps:am inteles ca la Sighisoara ar fi mai frumos ca la Tg-ms si de aceea as prefera acolo :angry:.Tu vrei sa mergi pt etapa de viteza de acolo ,eu as dori sa merg pt plimbare :what:

 

Pps:pe 2 iun ,am o nunta si trebuie sa fiu prezent...sper sa nu se plece chiar pe 2 iun

 

Ppps:te recunosti? :huh:

post-2320-1179084897_thumb.jpg

post-2320-1179084975_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cea mai mare placere! :what:

Vezi ca se "cloceste" de o plimbarica la Sighisoara ,poate mergi si tu ,ca sa te mai destinzi de atata "invatat" :bounce:

Pai...mai da-o dracu de scoala ca am invatat destul :angry: , cred ca ma bag...keep in touch ptr detalii

 

Farfuridi :huh: (Silviu), in primul rand multam pentru poze, si hai la Serres ca e periculos pe strada.

 

Serres e dupa BAC`u meu si ptr ca il voi lua cu brio o sa fiu recompensat cu cash money ptr Serres...deci,sper sa ma infiati si pe mine ca nu prea o sa stiu pe nimeni pe acolo , doar pe baietii de la Intermotorcycles care am vazut ca au fost la Serres1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E mult mai fain traseul intre Sighisoara si Tg. Mures

 

Dupa cum spuneam ,ma voi supune majoritatii :angry:

 

Serres e dupa BAC`u meu si ptr ca il voi lua cu brio o sa fiu recompensat cu cash money ptr Serres...deci,sper sa ma infiati si pe mine ca nu prea o sa stiu pe nimeni pe acolo , doar pe baietii de la Intermotorcycles care am vazut ca au fost la Serres1

Cu cea mai mare placere ,sper sa ajungem si noi(mie unul ,NU imi place sa promit si apoi-daca nu ma pot tine de cuvant- sa nu mai merg) :what:

 

Ps:inca vreo doua ,de azi ,pe acelasi traseu :bounce:

post-2320-1179087122_thumb.jpg

post-2320-1179087201_thumb.jpg

post-2320-1179087273_thumb.jpg

post-2320-1179087327_thumb.jpg

post-2320-1179087405_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...