Sari la conținut

Seth On Fire Bikers Fest


Seth RC
 Share

Postări Recomandate

Seth Riders Club are onoarea sa va invite sa participati la "Seth on Fire".

 

Intrunirea va avea loc in perioada 6-8 Iunie in campingul "Eldorado".

 

Ce ne propunem sa realizam cu acest eveniment?

In primul rand dorim sa oferim participantiilor toate conditiile necesare pentru ca ei sa se simta excelent:

- o locatie superba;

- facilitati la standarde europene;

- program variat, inedit si interactiv ;

- muzica de calitate;

Dorim de asemenea sa creem un cadru in care mototciclisti din toate colturile tarii sa se poata cunoste; sa schimbe impresii, idei; sa se inchege initiative.

 

Mai multe detalii despre eveniment gasiti la http://www.sethrc.ro/seth-on-fire

 

Va asteptam!

 

seth-on-fire.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Felicitari!!! De 3 ani ma chinui sa ajung in Cluj :P Am auzit ca la Gilau peisajul e extraordinar...

Sunt din Oradea dar stiu locatia, e Ok nu doar din poze. E chiar pe E60 pe stinga cum se merge dinspre Oradea spre Cluj! Se pot face de acolo excursii catre Gilau zona chiar foarte frumoasa ambele baraje Tarnita si Gilau sunt bestiale ...........Succes! :) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu cazarea stam in felul urmator:

 

Daca o sa optezi pentru cort , e loc berechet , cu prize de curent in tot campingul, surse de apa la tot pasul si iluminare cam la 4-6 corturi. ( campingul e un camping de rulote, deci are cabluri electrice si toate alea subteran.

toalete sunt in numar foarte mare iar dusurile la fel. in partea din spate exista un lac cu plaja artificiala .

 

Daca vrei la pensiune sunt in zona cateva pensiuni cam la maxim un kilometru de locatia unde se va desfasura cheful.

unele sunt la 50 de metri iar altele dupa cum ziceam nitzel mai departe dar nu exagerat.

o sa revenim cu preturi si cu cateva poze cu pensiunile in cauza si la fel si cu numere de telefon unde se vor putea face rezervari.

 

in alta ordine de idei , daca mai vine si o ploaie avem un cort de 500 de persoane, pe langa terasele acoperite, unde ne putem retrage si chefui in voie.

 

revenim cu detalii.

 

Cele bune si va asteptam.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum perioada asta este destul de incarcata cu pregatirile pentru intrunire o sa incerc din cand in cand sa va pun la curent cu ce am mai reusit sa facem.

 

In primul rand concerte. Am reusit deja sa semnam contractele cu trupele care vor canta vineri si sambata seara, astfel vineri ii veti putea asculta pe: Aia si Trooper, iar sambata pe Desperado, C.A.S.H. si Iron Maidnem.

Mai avem pregatita o surpriza, in premiera la o intrunire moto, pe care o vom anunta cand reusim sa defintivam contractul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem o trupa mai mare din Petrosani vrem sa stim cat ne costa cazarea si daca avem nevoie de invitatii

sau un numar de telefon si o persoana de contact pentru a discuta despre detalii

 

Salut

 

Nu aveti nevoie de invitatii, toata lumea este binevenita.

Pentru informatii in legatura cu cazarea si alte detalii puteti sa ma contactati la tel. 0744-588595 (Mihai)

 

Va asteptam

 

Avand in vedere ca toate casutele din camping au fost deja rezervate, pentru cei care nu doresc sa doarma in cort iata cateva aternative de cazare:

 

Motel Dalia

- situat la 800m de camping

- contact: 0264-371.077, 0744-636.513, 0729-009.221

- tarife: 80 RON/camera cu 2 paturi

80 RON/camera cu pat matrimonial

100 RON/camera cu pat dublu

 

Vila Cionca

- situat la 1 km de camping

- contact: 0264-371.288, 0744-643.730, 0746-658.730

- web: www.vilacionca.ro

- tarife: 80 RON/camera single

100 RON/camera double

133 RON/camera cu 3 paturi

163 RON/apartament cu 4 paturi

 

Motel Capus

- situat la 2 km de camping

- contact: 0264-350.441, 0264-350.442, 0264-350.443, 0264-350.444

- web: www.motelcapus.ro

- tarife: 75 RON/casuta cu 2 paturi

110 RON/camera single

170 RON/camera cu pat matrimonial

 

Pentru orice alte informatii va rugam sa ne contactati: contact@sethrc.ro sau 0744-588.595.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nici la rulote nu mai sunt locuri? ;)

 

Campingul este pentru rulote (rulote personale cum ar veni - omul vine cu rulota sta cateva zile si pleaca mai departe). Nu exista rulote ce pot fii inchiriate ;)

 

Va asteptam cu drag!

 

revenim cu cateva noutati:

 

in incinta campingului v-a fi amenajat un cort de 500 de persoane unde un DJ v-a mixa pentru iubitorii muzicii HOUSE...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Campingul este pentru rulote (rulote personale cum ar veni - omul vine cu rulota sta cateva zile si pleaca mai departe). Nu exista rulote ce pot fii inchiriate :(

 

Va asteptam cu drag!

 

revenim cu cateva noutati:

 

in incinta campingului v-a fi amenajat un cort de 500 de persoane unde un DJ v-a mixa pentru iubitorii muzicii HOUSE...

alex...il impusc cu mana mea....jur pe rosu... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motociclisti - rockeri, satanisti, violatori de babe nu va ambalati!

Cortul este amplasat in cu totul alta zona a locatiei decat scena pentru concertele rock, asa ca nu o sa fie nici o interferenta.

Noi ne-am gandit ca sunt motociclisti care prefera si alte genuri de muzica si am zis sa facem ceva si pentru ei.

 

alex...il impusc cu mana mea....jur pe rosu... :rolleyes:

Dane...nu merita sa faci puscarie pentru ala, zau!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=)) pe tine te invit atunci in cealalta parte a campingului, langa scena, sa asculti rock de calitate...

 

... cu o bere de la mine in mana... Bine asa?

pune berea la rece ca vin...

cred ca n-o sa fie nimeni in cortul ala...apropo..dj-ul e din dolj???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:()

mai nu-i din dolj

Is doi si-s din cluj ca pe ala din dolj trebuia sa-l si cazam asa ca am evitat cheltuielile inutile. :D)

 

bere este la rece inca de pe acum , tot gustam din ea sa vedem daca nu cumva s-a incalzit intre timp.

pun si o poza cu jumate din cortul de care vorbeam , cort care e taman in partea cealalta a campingului.

Oricum daca ploua , doamne fereste , o sa ne prinda bine cortul ala pe langa tereasele existente sa putem sta la adapost.

apoi daca sorele ne ajuta ( si am ceva pile pe sus si au promis ca asa va fi) e un lac fain in camping unde cred ca va fi mare inghesuiala.

 

ashe ca haideti la noi cu totii c-o sa fie fain.

:rolleyes:

 

pune berea la rece ca vin...

cred ca n-o sa fie nimeni in cortul ala...apropo..dj-ul e din dolj???

post-11340-1211363156_thumb.jpg

post-11340-1211363166_thumb.jpg

post-11340-1211363188_thumb.jpg

Editat de sethcj
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai mai ca suntem acolo de cu doua zile inainte de eveniment.

bere avem , loc de cort e berechet, hai ca incepem de joi ce mai......

 

te asteptam cand vrei.

 

alea bune

 

Salutari ! Din cate se vede o sa fie super!!! :lol: Sper sa reusesc sa ajung. :( Ca de obicei, eu o sa vin cu cortul; daca ajung joia, o sa mai fie cineva pe-acolo? Nu-mi place sa stau singur... :lol:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc frumos

sincer as veni dar nu prea pot sa merg cu o cagiva mito de 125 pana akolo.

dar dac o sa strang cateva voturi din anturaj poate ne gasim la o bere... toate cele bune si distractie la maxim.. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne vedem acolo !

 

Si sa aveti grija de bere.. sa fie rece , si mai ales.. MULTA !

O sa fie destula pentru toti prietenii nostrii!!!

 

 

va asteptam! :lol: :( :( :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca este si premiu pt cel mai lung drum pana la intrunire poate dau si eu o mana! :bigstar:Am cam 6-700km dus.

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...