Sari la conținut

Transalpina Si Transfagarasan !


Postări Recomandate

Am plecat la drum vineri la ora 16:30 din Arad ... pe cand s-a intunecat am ajuns la locul nostru de campare bine stabilit dupa Sugag .

A doua zi am facut TransALPina si am ajuns pana intre Curtea de Arges si Vidraru ! Acolo am campat iara la locul bine cunoscut si din pacate acuma plin de manelisti handicapati !

A treia zi am facut Transfagarasanu si am venit acasa ...

Total de km 1000 ! ... Am fost 5 motoare , din care 4 TransALP-uri si un BMW ( Austriac tipu )

 

Poze ... din pacate inca cateva zile sunt amestecate , nu in ordine ! ca nu am timp sa le aranjez pe site :burnout: Click aici pt Poze

 

SlideShow`uri ...

 

Part 1 TransALPina si Transfagarasan ![/size]

 

Part 2 TransALPina si Transfagarasan !

Editat de Lutzifer
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu cum sa-ti spun, dar de fiecare data clipurile tale ma racaie , si se nimereste sa le vad tocmai cand e cateceva de facut si sa nu pot pleca.

dar maine ii dau si eu gaz pt cateva zile.

f frumoasa tura voastra si montajul video ii da culoare.

la mai multe !

\m/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am plecat la drum vineri la ora 16:30 din Arad ... pe cand s-a intunecat am ajuns la locul nostru de campare bine stabilit dupa Sugag .

A doua zi am facut TransALPina si am ajuns pana intre Curtea de Arges si Vidraru ! Acolo am campat iara la locul bine cunoscut si din pacate acuma plin de manelisti handicapati !

A treia zi am facut Transfagarasanu si am venit acasa ...

Total de km 1000 ! ... Am fost 5 motoare , din care 4 TransALP-uri si un BMW ( Austriac tipu )

 

Poze ... din pacate inca cateva zile sunt amestecate , nu in ordine ! ca nu am timp sa le aranjez pe site :burnout: Click aici pt Poze

 

 

iar mah???

 

esti fabulos :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fain tare...si acum ma gandesc la senzatiile care le-am avut si eu pe Transfagarasan,si apa aia pe unde ati trecut pe sub pod e rama de rau fata de ce a fost dupa ploaia aia cand am fost noi...si am trecut-o! Ia sa vaz ce tura coaceti in viitor.Daca ma pot baga si eu,daca nu,nu. Salutare voua!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu abia astept tura MARE!!!!!!! 3000-4000km :burnout:

 

La ce va ganditi? Urmeaza sa-mi iau si io concediu si poa' ma luati si pe mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Linck`urile de pe MotoTube.ro de la Slide`uri...

 

Part 1 Play TransALPina

Part 2 Play Transfagarasan

 

Noi ne-am gandit de pe undeva din data de 26-27-28 Iulie plecarea , inca nu stim exact sa vedem... si aprox 2 sapt , km iara aprox 3000-4000 !

Intentionam sa mergem la intalnirea TransALPistilor , dar numa in data de 2 ... sa ajungem in 1 seara , stam toata sambata si duminica dimineata in 3 sa plecam de acolo !

Vrem vreo 3 zile de mare , ceva prin moldova sa vedem zona ca ii frumoasa!

Daca plecam de prin 26 poate incepem cu un Cheile Nerei si prin sud pe la Dunare ...

Iara un Transfagarasan , poate cu campare sus la Balea cu cortu langa lac ...

In mare astea is intentile , dar inca nu am stabilit nimik exact ...

Pana acuma am fi 3 motoare care am merge sigur ... Eu , Atti si Alex , dar mai intreaba si alta lumea ... deci posibil sa ne adunam mai multi !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Linck`urile de pe MotoTube.ro de la Slide`uri...

 

Part 1 Play TransALPina

Part 2 Play Transfagarasan

 

Noi ne-am gandit de pe undeva din data de 26-27-28 Iulie plecarea , inca nu stim exact sa vedem... si aprox 2 sapt , km iara aprox 3000-4000 !

Intentionam sa mergem la intalnirea TransALPistilor , dar numa in data de 2 ... sa ajungem in 1 seara , stam toata sambata si duminica dimineata in 3 sa plecam de acolo !

Vrem vreo 3 zile de mare , ceva prin moldova sa vedem zona ca ii frumoasa!

Daca plecam de prin 26 poate incepem cu un Cheile Nerei si prin sud pe la Dunare ...

Iara un Transfagarasan , poate cu campare sus la Balea cu cortu langa lac ...

In mare astea is intentile , dar inca nu am stabilit nimik exact ...

Pana acuma am fi 3 motoare care am merge sigur ... Eu , Atti si Alex , dar mai intreaba si alta lumea ... deci posibil sa ne adunam mai multi !

 

Ce parere aveti de plimbarea ASTA?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai io dau de voi peste tot

Acuma sf asta de sapt ce urmeaza sigur numai dai peste noi , sau noi peste tine ! Stam acasa si mai punem banutii la ciorap pt tura MARE de la sf lui Iulie - inceputul lui August !

Avem al 19-lea sau al 20-lea week consecutiv de mers pe undeva ! asa ca nu ne strica o pauza scurta de un week sau max 2 !

Oricum acasa nu cred eu ca o sa stam pentru ca nu o sa rezistam ! o tura asa pana intr-o 100 km oricum o sa bagam , un pic la iarba verde ceva , o baie sigurat ! Probabil doar Duminica !

Bau :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...