Sari la conținut

Pentru Visatori Busa+nos+turbo


ady_viteza
 Share

Postări Recomandate

Desi cred ca au mai fost topicuri despre busa vreau sa vad ce parere aveti despre tuningul acestei motociclete.Si o sa incep eu.

INCREDIBIL. 550 de cai putere si o viteza maxima de 400 km/h pentru o motocicleta cu care se merge pe strada!!

post-7102-1139662996_thumb.jpg

post-7102-1139663031_thumb.jpg

post-7102-1139663048_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 57
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Cu o mica aripioara...decoleaza :finger: .E intradevar ceva maret dpdv al performantelor ,dar la cat au bagat in ele ,plus dimensiunile sporite ,sant curios cum s-ar descurca prin Poiana Brasov....ele cred ca sant create STRICT pt liniute si pentru a arata...CA SE POATE ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ce prezinta motorul din pozele de mai sus, sunt mandra ca am pe spate tatuat semnul japonez care reprezinta Hayabusa :finger: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce vrei sa-mi arati poze in schimbul tatuajului meu. Vino cu ceva mai interesant si poate mai vorbim...sau si mai bine...uita-te tu la poze si lasa-ma pe mine in pace!!! :finger:

 

Ah.Atins.Uite ca sa ne impacam iti mai arat ceva interesant.Doar 437 de caluti ;)

PS.Daca o sa ne intalnim cumva, iti promit ca o sa te dau cu motoreta(daca o sa vrei normal) intr-un mod "interesant" chiar daca nu am busa.Cine stie, s-ar putea sa-ti placa!

post-7102-1139678687_thumb.jpg

post-7102-1139678699_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ady_viteza - vaz ca nu ai nici cea mai mica tendinta de maturizare (ceea ce nu este neaparat rau :10: ) , dar o motocicleta de 550 de cai...e ca si cum ai avea un al treilea c0i...e interesant da nu iti foloseste la nimic ;)

:finger: E si asta un punct de vedere.Dar daca foloseste la ceva sau nu depinde de fiecare.Mie unu mi-ar place la nebunie chit ca nu as folosi-o decat pentru liniute!

PS.Iti spune ceva chestia asta? :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:finger: E si asta un punct de vedere.Dar daca foloseste la ceva sau nu depinde de fiecare.Mie unu mi-ar place la nebunie chit ca nu as folosi-o decat pentru liniute!

PS.Iti spune ceva chestia asta? ;)

 

shi cine crezi tu ca s-ar baga la liniutze cu tine? nobody!

nici macar unul singur! a, poate daca ar fi doua motoare la fel, dar pana atunci nu e decat o categorie aparte...

prea departe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sure...inca mai speri la o revansa impotriva mea...:finger:

 

Revansa la liniute?O sa vina si asta in curand!

Pana atunci parca avem o cursa de disputat.Brasov-Poiana daca imi amintesc eu bine.

PS.Pariul ramane in picioare da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce discut eu cu tine ar trebui sa ramana private...:10: Nu de alta da ar fi jenant sa afle lumea si sa te vada spalandu-mi motorul ;)

1 Tu ai atacat primul prin faptul ca ai adus in discutie liniutele din noaptea ...aia.

2 O sa am grija sa-mi las motocicleta cat mai murdara posibil ca sa iti dau posibilitatea dupa cursa sa-mi lustruiesti agregatu in public

:10: :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 Tu ai atacat primul prin faptul ca ai adus in discutie liniutele din noaptea ...aia.

2 O sa am grija sa-mi las motocicleta cat mai murdara posibil ca sa iti dau posibilitatea dupa cursa sa-mi lustruiesti agregatu in public

;) :finger:

 

I cannot take your dreams away...all I can do is crash them :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 Tu ai atacat primul prin faptul ca ai adus in discutie liniutele din noaptea ...aia.

2 O sa am grija sa-mi las motocicleta cat mai murdara posibil ca sa iti dau posibilitatea dupa cursa sa-mi lustruiesti agregatu in public

:10: :finger:

 

I cannot take your dreams away...all I can do is crash them
Vedeti ca o dati in latura celuilat site ,sbz unde se sufera de care e mai bun si de care mi-e greata pana peste cap :10: .Dar sper sa nu ;)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti ca o dati in latura celuilat site ,sbz unde se sufera de care e mai bun si de care mi-e greata pana peste cap ;) .Dar sper sa nu :finger:

Neeehhh..stai linistit...suntem amandoi la fel de varza. :10: Comunitatea posesorilor de speeduri in Targoviste este foarte restransa si cu totii suntem prieteni buni. Ne mai intepam si noi cate un pic sa mai treaca vremea, sa se faca naibii cald odata, sa mergem sa ne dam cu rasnitele si sa nu mai frecam menta la calculator :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vedeti ca o dati in latura celuilat site ,sbz unde se sufera de care e mai bun si de care mi-e greata pana peste cap ;) .Dar sper sa nu :finger:

Stai linistit.Ne intepam intre noi pentru ca suntem prieteni buni si amandoi asteptam caldura sa iesim pe strada.Pana atunci ne amuzam si noi un pic si ne mai aducem aminte de sezonul trecut :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti grija ,SINCER ,cu "amuzamentul" asta caci e foarte aproape de o provocare REALA si care se poate sfarsi cam urat. Sper sa puteti face diferenta asta si sa evitati ORGOLIILE :finger: :10:

spune Silviu care vorbeste din experienta..... ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...