Sari la conținut

Sedinta Ucmr Noiembrie 2006


MadRider
 Share

Postări Recomandate

Intalnirea anula a Uniunii Cluburilor de Motociclism din Romania - UCMR va avea loc intre 24-26 Noiembrie 2006 la Cabana Milenium, situata pe DN 60 la 22 KM distanta fata de Cluj-Napoca (drumul catre Oradea).

 

Sunt invitate toate cluburile legal infiintate care doresc sa participe.

 

Pentru detalii puteti contacta pe Dan Morar (Transilvania Bikers 1990 Cluj) la tel. 0745 128 385

 

O sa revenim si cu alte detalii pe parcurs.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Atentie!!!! Foarte important!!!

 

Cluburile care vor fi prezente la sedinta si au nevoie de cazare peste noapte sunt rugate sa-si confirme in cel mai scurt timp prezenta la acest eveniment.

La Milenium exista disponibile doar 24 de locuri de cazare, iar in cazul in care exista mai multi participanti trebuie schimbat locul de desfasurare, si asta in cel mai scurt timp.

Confirmarile se pot face aici sau la numarul de telefon de mai sus.

Editat de MadRider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cate locuri mai sunt libere? ca sa stim si noi cei de la Road Riders MC Pitesti daca avem loc, asta in caz ca o sa putem veni.

Sunt locuri destule. Vrem sa mutam locul sedintei la Motel Gilau, acolo sunt destule locuri de cazare.

Va asteptam la sedinta.

Editat de MOD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atentie!!!! Foarte important!!!

Din cauza ca s-au anuntat foarte multi participanti la sedinta anuala a cluburilor moto din Romania, am fost nevoiti sa schimbam locatia. Nu va mai fi la Milenium. Sedinta se tine la Motel Gilau care se afla pe malul lacului Tarnita. Traseul din Cluj-Napoca este: pe drumul care merge la Oradea, dupa iesirea din Cluj, se trece prin localitatea Floresti si dupa ce se ajunge in localitatea Gilau, la prima intersectie, se face stanga spre Somesul Rece. Dupa intersectie la circa 2 km este Motelul Gilau. Va asteptam

Editat de MOD
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni, nu induceti lumea in eroare!

Motel Gilau din cate stiu eu este pe malul lacului Gilau!

Daca merge lumea la Tarnita, are parte de un peisaj mirific si nu-i departe tare, dar rateaza intrunirea UCMR :lol:

 

Oricum, cred ca la baraj este un indicator cu Motel Gilau *** spre dreapta, peste baraj,

 

"Nu va suparati ca intreb si eu :

 

Ce inseamna UCMR ?"

 

Interesanta intrebare, nu? Poate are o latura retorica? Sau se jeneaza omul oare sa spuna ce-l doare?

Mi-a cam dat de gandit intrebarea asta ;)

 

Si am uitat sa intreb: Ora de primire? (asta in masura in care ne primeste oficial cineva sau si mai rau daca suntem bineveniti) Alte detalii? nimic?

Multumesc Silviu pentru precizare. Adevarat, locatia este pe lacul Gilau nu pe Tarnita. Sigur este binevenita toata lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni, nu induceti lumea in eroare!

Motel Gilau din cate stiu eu este pe malul lacului Gilau!

Daca merge lumea la Tarnita, are parte de un peisaj mirific si nu-i departe tare, dar rateaza intrunirea UCMR ;)

 

Oricum, cred ca la baraj este un indicator cu Motel Gilau *** spre dreapta, peste baraj,

 

"Nu va suparati ca intreb si eu :

 

Ce inseamna UCMR ?"

 

Interesanta intrebare, nu? Poate are o latura retorica? Sau se jeneaza omul oare sa spuna ce-l doare?

Mi-a cam dat de gandit intrebarea asta :banana:

 

Si am uitat sa intreb: Ora de primire? (asta in masura in care ne primeste oficial cineva sau si mai rau daca suntem bineveniti) Alte detalii? nimic?

Stimate km453! Simt de la distanta doza de negativism pe care o porti in tine. Esti genul care care cauti subintelesuri, raul in spusele altora! De ce nu accepti ca o greseala omeneasca? Eu l-am sunat pe Dan si am clarificat, treaba cu tarnita-gilau, nu m-am gindit la o inducere in eroare, eu o sa fiu acolo fara sa presupun ca poate nu ma primeste, poate nu sunt binevenit .Mi se pare normal fiind reprezentantul unui club membru fondator a multei discutate "UCMR",deoarece ne-au convocat,o sa fiu prezent. Poate ne intilnim acolo,poate nu! Sunt presedintele clubului Blues Riders din Gheorgheni, :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne pare rau dar de la Seariders Constanta nu poa' sa vina nimeni......Anul asta ne luam o pauza...Nu mai facem intrunire....Ne-am plictisit de nemultumiti care uita ca vin la mare.....Poate de la anul vom face intruniri dedicate pe categorii moto....viteza, enduro, custom. Daca vrea cineva sa organizeze ceva in Constanta e nu numai liber sa o faca dar va primi si sprijinul nostru....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la aceste sedinte se hotareste data si locul intrunirilor din 2007?

Da. S-au stabilit datele la care cluburile vor organiza intrunirile de anul viitor. Secretarul UCMR va posta ordinea intrunirilor

 

 

Ne pare rau dar de la Seariders Constanta nu poa' sa vina nimeni......Anul asta ne luam o pauza...Nu mai facem intrunire....Ne-am plictisit de nemultumiti care uita ca vin la mare.....Poate de la anul vom face intruniri dedicate pe categorii moto....viteza, enduro, custom. Daca vrea cineva sa organizeze ceva in Constanta e nu numai liber sa o faca dar va primi si sprijinul nostru....

Ar fi si asta o idee. La mare se poate face intrunire pentru toate categoriile. Succes

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Datele intrunirilor sunt intr-un topic putin mai jos...sau pe http://ucmr.bullbikers.ro/ la sectiunea "Evenimente"

putin mai jos sunt inca postate cele din 2006

 

pe http://ucmr.bullbikers.ro/ intradevar sunt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...