Sari la conținut

Duminica 18 Martie 2007


DHL
 Share

Postări Recomandate

mai completeaza la cutie pe drum.

 

 

Pai cred ca i-am pus eu prea mult ulei la cutie si acum imi arunca tot drumul.... :lol:

E normal sa arunce asa daca are prea mult ulei, sau nu e garnitura buna si arunca pana goleste tot..? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arunca ca e flamanda :baldy: ... asa mananca planeta ulei... si la motor, si la cutie. si cand sta pe loc isi marcheaza teritoriul :baldy:

 

T90 din belsug

 

 

O sa-i schimb garnitura la certer si semeringurile. Nu cred ca rusii au fabricat Planeta ca sa-si marcheze locul. Daca o revizui nitel... poate o sa fie si ea mai eleganta, nu asa uda :baldy:

Eu am ganduri mari cu ea, mai ales dupa ce am vazut Long Way Round, si cum bani de BMW GS nu am deocamdata.... merg cu Planeta, ca in Mongolia :baldy: Numai ca eu am numere de RO (adica UE :wave: ).

Filmuletele vad ca nu le pot atasa..., nu stiu de ce.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai surprins ceva misto in background, cainele care urmeaza sa prinda mingea in gura... :baldy:

 

 

 

normal ca poti sa scapi de scurgeri... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: salut prieteni,

eu sunt martinu - pilotul din excursia la Ruse (colegul DHL are examen pe 04.04.07 - nu are permis), si vreua sa va spun ca s-a comportat binisor capra.

 

eu sunt un pic cam distrus cu viteza si cred ca am cam omorat-o, dar nu ne-a lasat - se vede ca e ruseasca.

vreau sa plec in Tenerife cu aprilica mea cand iese de la reparat (am fost nevoit sa intru sub un camion cu ea si............ e putin distrusa), daca mai este careva amator si dornic de aventura il asteptam la clubul nostru care tocmai se mareste (prin nr. de roti si excursii).

 

sa-i tinem pumnii lui DHL pe data de 4 si sa fie si el ''baietas'' pe doua roti ca doar de aceea l-am imbolnavit.

 

sa auzim de bine si pe curand !

 

:baldy: :baldy: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...