Sari la conținut

Kymco Quannon


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 188
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salza :ok: ,ma numesc Madalin si vreau sa-mi cumpar un kymco quannon,dar nu stiu dak se merita si de unde as putea sa-l achizitionez.Dak aveti ceva de spus despre acest model as vrea si eu sa aud :cheers: .

Multumesc anticipat

 

Sal..bine ai venit printre noi...

Uite aici cateva detalii despre aceasta motocicleta http://www.euro-motor.ro/Kymco/moto/quannon.htm sper sa iti fie de ajutor

 

Asfalt uscat

Editat de fLorinelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata frumusel.Parca un RS2006 s-a babardit cu un CBR si a iesit asta....oricum,arata bine,si are si un pret mic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salza :duel: ,ma numesc Madalin si vreau sa-mi cumpar un kymco quannon,dar nu stiu dak se merita si de unde as putea sa-l achizitionez.Dak aveti ceva de spus despre acest model as vrea si eu sa aud :rock: .

Multumesc anticipat

Salut. Astazi ma duc si eu sa l vad la romexo. Din cate am vazut pe net m a vrajit acest kimco.Este yamaha 125 leit. Ma conving astazi de el daca merita sau nu. :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am fost sambata la salon.si e super motoru.imi place super mult.cred ca si eu am sa ma bg pe el mai ales pretul e super atractiv.si cred ca la asta nu platesti logo ci cea ce poate face.e putin slabut la performante dar pentru mine unu e numai bun.nush unde am citit ca cik viteza maxima e de 118km/h.si ca atinge suta in 10 secunde.eu zic ca e bomba si aspectu e misto.eu am aproape 1.80 si 75km si stau super bine pe el adik mie mi-a placut pozitia.singuru lucru care e asa mai naspa la el e ca nu are lacire pe lighid e pe aer.si ca are 5 trepte.in fine in rest e super misto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce nu ti-a placut la ea?a si as vrea sa-i intreb pe cun e un mare defect ca are decat 5 rapoarte?si am vazut ca la bord are decat 10.000 de ture,si spune ca atinge 8.3kw la 9.250.daca o duc pana in 9.000 se duce motoru sau nu are nimic.ca la toate motoarele au peste 10.000 de ture in bord si ating putere maxima in juru valorii de 10.000.se respecta si la quannon chestia asta chiar daca are decat 10.000 in bord.si la racire scrie ca e pe aer si pe ulei,care e faza??

Editat de gabi18051991
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e mai bine sa iei ceva nou si sa inveti totul despre el si sa stii ca ai mers doar tu cu el, daca il iei sh o sa traiesti mereu cu senzatia ca nu stii ce a facut predecesorul cu ea... eu as merge pe noua... sincer... ca oricum nu prea are ce sa se strice... eu zic ca daca s-u incumetat sa vine la salon nu sunt chiar de nimic...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acuma am ramas la cbr 125 si kymco quannon.toata faza e ca am sa merg mult cu el deci faza cu aprilia e picata.asa ca treb sa aleg intre ele.acum sa vad ce o sa-mi pice si mie bun la pret si sa ma bucur de ea.oricum va multumesc mult.dintre cei care s-au suit pe kymco cum vi s-a parut.cand m-am suit pe el totu e ok dar cei care stiu mai multe ce credeti la drumuri lungi e cat de cat comod.sau la cbr ce credeti la 1.80 si 75kg stau bine pe el?

 

si reverse de ce crezi ca e mai bine sa-mi yau cbr.eu daca il yau sh la km cred ca va sta intre 9.000 si 15.000 cel putin asa cred.crezi ca mai ma duce si pe mine inca 30.000.

Editat de gabi18051991
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar ieftin sachs xtc si parerea mea e ca merita banii...da parca er asi cu motor in 2 timpi ??????? :-?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:ok: Sachsul e OK, are motor Morini fiabil, in 4 t (pina anul trecut foloseau motoare Suzuki), iar cu noile preturi sint si mai atractive. :rock:

P.S. Pont util: ce gasiti aici cu 3.000, in Germania e 2.000 de iepuroi (la dealeri precum Zweirad Kozew, de ex - modelul X Road 125 a fost si 1.790). Cred ca se merita efortul adusului de acolo... :wave:

:duel:

post-5405-1178270879_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...