Sari la conținut

Cheia, 13.04


Postări Recomandate

Pe 13 aprilie am plecat intr-o tura Buc - Cheia - Brasov - Sinaia - Buc .

ICE3ERG + pasagera pe V-Star1100, Leca pe Royal Star 1300, Seven pe Shadow 750.

Vremea a fost excelenta si pe serpentinele de la Cheia, abia se vedea cate o masina sau un camion.

0C5oi9QFnVc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ce pll, numai americanii aia de la occ sa mearga fara casca? ce de basma de carbon si ochelari de titan nu ati auzit?

 

daca face baca nu i se faca capul ca mai jos. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa tura :what: si cu pleata in vant :hug:

cum ai bagat filmuletzul de pe youtube direct pe sait...????ca vreau si eu sa stiu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai ce am fost cu conserva si cu familionu' pe acolo w.e -ul asta. Supertare soseaua. Sunt curios cat o sa reziste in starea asta.

On-topic: marfa fara casca si mers in paralel pe aceeasi banda printre tiruri. Slab filmat. Saptamana viitoare vreau sa dau si eu o tura pe doua roti pe acolo si poate iau si camera sa vada lumea si serpentinele adevarate de la Cheia in sus spre Brasov.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ solo: daca citezi postul in care e video de pe youtube, o sa vezi exact codul, cum se pune

@ speedy.k: si eu sunt curios cat o sa reziste, dar am vazut ca se ingrijeau sa o marcheze. Nu'mi dau seama daca asa e traficul in general sau am avut noi noroc de o zi in care era cam pustiu.

Cat despre filmare, operatoarea nu prea are experienta in spatele camerei, iar eu m'am simtit prea bine plimbandu'ma cu motorul ca sa ma mai ocup si de filmat.

Sincer, eu zic ca e de'ajuns pt a prinde gustul drumului asta si, daca vrei sa vezi serpentinele adevarate, te duci cu motorul , nu te uiti pe youtube.

Editat de ICE3ERG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ solo: daca citezi postul in care e video de pe youtube, o sa vezi exact codul, cum se pune

@ speedy.k: si eu sunt curios cat o sa reziste, dar am vazut ca se ingrijeau sa o marcheze. Nu'mi dau seama daca asa e traficul in general sau am avut noi noroc de o zi in care era cam pustiu.

Cat despre filmare, operatoarea nu prea are experienta in spatele camerei, iar eu m'am simtit prea bine plimbandu'ma cu motorul ca sa ma mai ocup si de filmat.

Sincer, eu zic ca e de'ajuns pt a prinde gustul drumului asta si, daca vrei sa vezi serpentinele adevarate, te duci cu motorul , nu te uiti pe youtube.

 

 

Uite aici niste variante sa prinzi camera de motor: http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?...0&hl=camera

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt unu' care sta pe uscat... comentezi foarte mult. foarte mult.

 

nu este problema ta cat stau eu pe uscat... si ce comentez... :hug:

 

eu iti urez sa mergi cu motorul la fel de mult cat am mers si eu si cat o sa mai merg...

 

 

 

 

 

si nici capul tau nu este problema mea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ baiazid: da. n'ar strica un sistem in genul aluia cu un brat, dar daca tot am sistem montat pe motor, vreau sa fie si reglabil. Altfel, mai bine o invat sa filmeze, decat sa ma chinui cu chingi.

 

@bellboy: nu. EU iti urez tie sa mergi cat am mers eu si cat o sa mai merg. numai una dintre castile mele are 30.000 km ... :what:

HAI sa fii sanatos.

:hug:

Editat de ICE3ERG
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ baiazid: da. n'ar strica un sistem in genul aluia cu un brat, dar daca tot am sistem montat pe motor, vreau sa fie si reglabil. Altfel, mai bine o invat sa filmeze, decat sa ma chinui cu chingi.

 

Da e bun sistemul cu brat. La acel sistem teoretic se poate adapta capul unui trepied. Astfel ai control de miscare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@bellboy: nu. EU iti urez tie sa mergi cat am mers eu si cat o sa mai merg. numai una dintre castile mele are 30.000 km ... :D

HAI sa fii sanatos.

:hug:

ok, multumesc la fel... sunt gelos pe toti astia care va dati... da vine si randul meu... hahaha.. mai am 43 de zile si apoi....praga, viena, berlin, bratislava, etc..... :what:

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...