Sari la conținut

Robyb

Super Membru
  • Număr conținut

    2.544
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de Robyb

  1. Robyb

    Discutii Intre Noi

    oferta de examen sau toba ?
  2. pai am vorbit serios cand am scris ca nu i-am inteles postul
  3. trebuia sa-ti cumperi RS din start
  4. tie chiar iti plac mostruazitatile alea ? , pui sunt aici pe forum scutere de 10 ori mai faine, a pus un baiat un filmulet cu un aprilia cu "The Doctor" sau asa ceva , pai arata de 3x mai bine mai mai era cineva cu un gillera galben ,iara excelent, sau baiatul cu SpeedFight 2 , alea din poza sun porcarii .. ps: pai am kit minarelli 70cc pe el , dar inca e in rodaj , deci nu stiu cat prinde
  5. Robyb

    Discutii Intre Noi

    sesiunea vindem tobe pt bani de examene
  6. doamne fereste , dar ce legatura are dosar penal cu tara in care traim ? tie t'i se pare ca o duci bine ? sau ca tara in care traieste e la un nivel ( hai sa nu zic bun) mediu /acceptabil ?
  7. eu nu inteleg ce scrii. incearca sa pui toate literele si cuvant ,si fara tz ,ts ,sh,
  8. cu prima ocazie nu numai ca e tara de kka , e mai rau
  9. seamana pe Malaguti ... bordul e oribil
  10. Robyb

    Discutii Intre Noi

    terminati cu telefoanele , am un siemens de 5 ani ... pun pariu ca v'ati pus si stickere cu guta pe "biciclete"
  11. pai Tulcea ....ia vin-o intr-un oras cu politai si vezi atunci , se mai iau de tine , au ba ?
  12. Robyb

    Discutii Intre Noi

    pai nu stiu Snake, zi-mi tu mie , deci ce furtun pun pe el ? sau las gol ? ps: aprilia area 51 pun si schema de la carburator, mare lucru n;am inteles
  13. Robyb

    FAN CLUB Peugeot

    asa ca primu lucru, verifica bujia ...adica schimb-o
  14. iti dai seama ca nu corespunde de la masina la scuter ps: iti dai seama cum facea motorasul ala la 30 A ??
  15. Robyb

    Discutii Intre Noi

    care se pricepe la carburatoare ? am aici un DellOrto PHBN 12 GS , vine de pe un Aprilia am pus 2 poze , scuze de calitatea lor , sa trec direct la subiect, sageata : 1 ---- benzina 2----- Ulei 3 ---- ??? ce trebuie sa pun la 3 ??
  16. romania , tara p]izdii , unii sunt mai presus de lege
  17. e dragut , arata ca una cu pedale, dar cu roti mai groase , cat ai dat pe el ? si de unde ?
  18. si eu sunt mandrul posesor al "Aprilia Area 51" ..momentan il tin in garaj ca e urat p'acilea . astept cu nerabdare primavara . ps: kit minareli 70cc ,inca in rodaj
  19. trimit in Romania ? cum se procedeaza? de exemplu daca vreau sa-mi iau o toba + 3 stikere = 150 euro cat imi pun transportul tva ....etc ?
  20. aia e , ca nu stie nimeni sigur , unde, ce, cum, cand .... ms oricum
  21. la ce sectie trebuie sa ma duc la primarie ca sa primesc numar galben ? ca aici nimeni nu a auzit de numere galebene , bata-i vina sa-i bata !!
  22. si de la aeroport la craiova , da-ti o tura rapida pan' la Timisoara si facem race in jurul stadionului de aici
×
×
  • Creează nouă...