Un_vizitator
Super Membru-
Număr conținut
541 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de Un_vizitator
- Anterioară
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- Următoarea
-
Pagina 7 din 11
-
sa inteleg ca drumurile nu te deranjeaza deloc
-
ce invataminte se dau pe aici ... chiar sunt curios, daca voi ati fugi dupa hot, ati mai spune sa nu se mai complice?!
-
depinde ce vei sa spui prin dat jos din pat
-
se pare ca sezonul asta daca ai peugeot esti (cuvant urat), si cu aceasta ocazie urez un sincer multa *ue pejoului galben cu numar PAL.
-
oricum, mai greu decat capul
-
se cheama "efect de butoi" si apare la lentilele late ... de fapt mai la toate, dar la ele e mai vizibil casca e un must have pentru ca o poti pati si cu 10 la ora, adica cazi jos cu capul de asfalt, pe cand aproape restul se mai poate inlocui/repara ... depinde de noroc
-
o fi incercat sa ia curba ceva mai rapid, nu i-a iesit si s-a rasturnat ajungand pe contrasens ... banui
-
pai daca in afara orasului n-are cine sa faca curat dupa ei ... s-au mutat si ei pe unde au gasit putina verdeata fara pet-uri sau or fi plecat la agatat
-
casca e un must have ... restul depinde de preferinte si de ce viteze vrei sa prinzi.
-
Grupul posesorilor de Suzuki Burgman
topic a răspuns lui Un_vizitator în Fanelul Fanclub MAXISCOOTERE
al 2-lea link e fix primul dar mai scurt ... si a scris si facebook gresit -
cum ma sa nu stii de norc ... it's sooo yeste4rday
-
as fi zis initial ca nu, dar singurele mele exemple de site-uri straine cu reclama enervanta sunt alea dubioase ... desi, la noi nu am vazut atat de des reclamele introduse intre click-uri... ah ... si merge ca un poponeata cel mai probabil din cauza bikeshopului ... banuiesc ca is ambele pe acceasi masina si poate si softul e vechi si consuma de-aiurea ... nu ma refer la ipb, si tot ce scriu sunt doar banuieli
-
mi-am instalat pentru prima data adblocku' din cauza reclamelor de pe forum
-
inteleg sa nu treci pe rosu, sa nu acorzi prioritate in trafic, sa mergi cu mai mult de viteza legala, dar ... de ce sa nu ma strecor la semafor ?!?!
-
GRECIA iunie 2009
topic a răspuns lui Un_vizitator în ro_maniacsul Poze & Filme - Arhive 2005 - 2013
Sunt destul de multe zone unde nu vezi nisip ... trebuie doar sa te plimbi putin mai mult -
GRECIA iunie 2009
topic a răspuns lui Un_vizitator în ro_maniacsul Poze & Filme - Arhive 2005 - 2013
In Grecia, absolut orice catun care se afla pe malul marii, pe langa asfalt are si cate o vila de inchiriat. In iunie deobicei nu e asa mare inghesuiala, si pot gasi ceva mai usor de inchiriat. Localitatea in care am stat eu, de exemplu era pe langa Volos, 25 de case, toate cu vedere la mare, iar de inchiriat erau vreo 2-3. Plaja in schimb nu atat de curata pe cat ai crede si lipsita de nisip. Apa clara la reflux si racoroasa, calda si destul de murdara la flux, dar tot vedeai fundul marii de la aproape 2 metri. Oferte poti gasi destule folosind si google, dar nu ai precizat o limita de pret si daca vrei sau nu aer conditionat ... care zic eu ca ar cam trebui in zilele mai calduroase . De altfel, cel mai bine e daca cunosti pe cineva acolo .. poti iesi mai ieftin, si poti gasi cel mai fain loc, in functie de ceea ce cari dupa tine ... (mana, nevasta, copii, etc ) De precizat ... Grecia e o mare stanca, si nu prea au plaje cu nisip -
sursa: http://www.ziaruldeiasi.ro/local/accident-...e-scuter~ni5b2s
-
pai ci ti mai chinui ... trage o fuga pana in italia si ii iei de acolo cu 200 de euro si vii inapoi si te incadrezi putin peste 20 de milioane. Ce atata chin si jale?!
-
200e + 200e transport + 100e acte + timpul pierdut degeaba ca nu toti isi permit sa faca acte caritabile. Si pune poze cu scuterul ala de 200e din 2002, ca poate asa ti-a zis tie vecinul ca e din 2002, dar poate e din 1992, sau ... poate pur si simplu a prins o oferta buna, ca nah, se mai intampla sa mai apara e cateva ori pe an si din astea. Oricum, si eu sunt in cautare de scuter de minim 125cc cu maxim 400 de lei, dar nu cred sa gasesc prea devreme .
-
Scuteristii...frustrati expuneti-va parerile
topic a răspuns lui Un_vizitator în sunnyboyul Discutii generale
mi-o imprumuti de 1 martie si ii fac eu un cadou -
care viitor ma, ca gm, cei care detin numele de buick, is in rahat pana la gat. Sau cel putin asa dau impresia, pentru a mai suge niste bani. A, si vezi ca buick se vinde si in Asia ... poate de asta au fabrica acolo
-
daca buic e marca consacrata americana, atunci ford ce e?!
-
buick nu prea e o marca consacrata ... eu n-am vazut nici un buick pe strazi. cat despre producatorii de scutere si fabricile din china ... a luat ca exemplu producatorii de masini, care au cate o fabrica pe fiecare continent?!
-
si ce te faci daca te vede pe scuter de 125 cu acte de 49?!
-
pe site au si modele ceva mai ieftine ... chiar la 2500 de lei pentru un scuter nou. Si in unele cazuri ar merge si gopop-ul, depinde de noroc ca si in cazul unui scuter sh. Acuma cand iei un sh, nu conteaza neaparat marca, pentru ca pot exista destule modele "tunate" care sa mearga mai jalnic decat gopopul mult hulit de unii ... asta e chestie vazuta de mine . Ca recomandari, mie inca imi sta capul la o gilera typhoon pe care un bun amic a dat-o de pamant, ignorand sfaturile mele, dar din cele propuse de tine, si din publicitatea facuta pe forum de unii, eu as inclina spre motowell. De altfel inca o chestie de luat in seama ... daca iti place sau nu sa porti casca dupa tine, sau sa o tii inchisa in portbagajul scuterului, si aici mai depinde si cat de mare e casca
- Anterioară
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- Următoarea
-
Pagina 7 din 11
