Sari la conținut

*adytza*

Super Membru
  • Număr conținut

    1.165
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de *adytza*

  1. Pe motor cu janta pe 17 poti sa pui cauciuc pe 19?
  2. Stickerul cu HKS l-ai pus aiurea.Trebuia pus invers
  3. Fara sa-ti faci cont nu poti sa-l contactezi.
  4. http://www.okazii.ro/catalog/15285730/BICI...TA.html#galerie
  5. Macho-manule care esti du-te la culcare ca maine te duci la scoala
  6. M.UIE proasta nu te potolesti.FMM
  7. Ma basinosule,du-te ma frate si plimba-te,tu nu vezi ca nu ai treaba cu viata. Ma retrag ca deja aici se discuta numai de personalitati. Danut:Arata si mie unde m-am laudat eu cu scuterul meu?
  8. Ma poponarule nu te mai baga in seama.
  9. E ma-ta zoofila. Te dai mare ca ai SUPERMOTARD de 125?esti super smecher iti dai seama ce ai tu .
  10. Imi place ca te descrii.Cu handicapatii mintali nu ai cum sa vorbesti. Hai PA SI tu a (cuvant urat) de porc
  11. MARS ma labagiule.Doi poponari,cine se aseamana se aduna
  12. Te bagi si tu in seama,treci dracu la culcare ca te cheama ma-ta M.UIEEEEEEEEEE!!!!!!!
  13. Orfelinat,numai visa.Trezeste-te la realitate C.ACATULE .Moldovean prost si incapabil. MARTALOGULE
  14. Cu tine chiar nu are rost sa-mi bat capu."Moldovenii tot prosti este" PA
  15. Suferi ca un trist in fata calculatorului.Si ba vorbesti cu ma-ta! Te pup GILEROSSI
  16. Nu am timp ma sa-ti arat,ca nu-mi pierd timpul cu tine. PS:Esti cuuul rau
  17. Nu te mai baga in seama peste tot
  18. Nu vorbeam cu tine.Canta in alta parte. Razvy:Eu il stiu dupa blogul unui prieten credeam ca tot de acolo il sti si tu.Il postasem si eu pe un forum
  19. Fi atent ca asa ziceam si eu,cum sa arunce ulei in filtru de aer.Din chiuloasa are un furtun care duce in filtru de aer si cand e forjat foarte tare mai arunca ulei,cateodata pica din filtru de aer ulei pe capacul de transmisie.Scade nivelul la ulei,dar nu scoate deloc fum albastru.
×
×
  • Creează nouă...