Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. shit!!! ai stricat toata surpriza din seara asta!!!! cretzule po sa stai acas!!! :baldy:
  2. da doamne sa nu-shi fi schimbat sexu!!! joee_creatza-membra- nu e chiar asha de greu de modificat
  3. BAH, NE LESHI!!! vezi ca ne saturam repede de lampagii!!!! :baldy:
  4. buei, irascibilu i-a ghicit parola lu cretzu shi va ia la mishto!!
  5. corect dar daca ash avea bani motivul invocat de tine nu m-ar impiedica sa-mi iau chopper
  6. :baldy: :crack: e danutza, nu e stresul
  7. vretzi karaoke: JUKEBOX in lipscani!!!!! pentru poze din jukebox, doar un click aici : /index.php?...topic=21243&hl=
  8. ne-a sunat viorel, patronul din etrusco, shi e inchiriat pentru vinerea asta tot barul!!! so??? corint??? alte propuneri!!!!
  9. corect :baldy: cei care tot repeta intrebarea asta: "cum draku sa te dai pe soselele din RO fara suspensie?" nu s-au plictisit sa li se raspunda mereu la fel!!! man, cand itzi place un anumit tip de motor foarte mult treci peste obstacole de acest gen !!!! nu-tzi iei chopper sa mergi cu 150 la ora!!!!
  10. corect tot timpul s-a vorbit ca nu itzi trebuie permis la scutere de 49cmc, doar daca au viteza limitata la 45 km/h. daca viteza e limitata shi te trimit la RAR, care-i problema??? aia o sa spuna ca viteza max. a scuterului e 45 shi nu ai probleme din punct de vedere al carnetului. daca accidentul a avut shi alte urmari: vatamare corporala etc atunci raspunderea penala are alt temei, nu raspunzi penal pentru ca nu ai avut carnet, ci pentru alte infractziuni!!!!
  11. bine ca le shtitzi voi pe toate!!! :baldy: l-am luat de pe un site de choppere!!! daca va pricepetzi voi mai bine decat aia, asta e :crack:
  12. daca shtie cineva cine l-a chopperit pe HURRICANE sa ma anuntze shi pe mine
  13. tot umbland pe net dupa choppere, am dat de urmatorul chopper mie nu imi place deloc!!!
  14. sunt multe astfel de siteuri sau forumuri care au sectziuni dedicate vanzarii chopperelor. spre exemplu: http://www.clubchopper.com/forums/forumdis...hp?s=&forumid=8 http://chopper.custombike.org/for_sale/ etc
  15. bine mah, otomane, azi in corint daca vine are o bere, un suc io apar pe la 20.45-21.00
  16. dead_man_walking

    Nice Bike

    you make me "rade"!!! where do you belive "ca te afli"??? la Orange County Choppers get serious man!!!! i buy 2 West coast choppers' choppers at this price :baldy:
  17. in afara de faptul ca scrie in profil shi ca exista un topic la Motocicleta mea nu shtiu ce ash mai putea adauga nu calaresc ij-ul pentru ca momentan ne chinuim sa alezam cilindrii
  18. :crack: sa pun o poza cu tine!!! gasim noi una compromitzatoare!!! :haha:
  19. eu am echipament de ploaie, da munca ma obliga sa vin direct in corint!!! mielule, io zic sa apari shi tu p-acolo!!! itzi aduc ceva bun :baldy:
×
×
  • Creează nouă...