Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. baietashule, nu ai voie sa foloseshti semnul asta inainte de a implini 18 ani!!! troll e fiul mamei tale, vino cu argumente, nu baga o imagine shi crezi ca rezolvi totul
  2. imi plac oamenii care nu dau doi bani pe parerea altora care se baga in problema fara sa fie intrebatzi in etrusco in seara asta???
  3. laser, frate!!! tzine-o tot asha lupule shi fa vulcanul cum itzi doreshti tu
  4. din cauza ca nu a shtiut omu cum sa puna roata fatza pe asfalt da shi tu o cautare pe google cu: wheelie shi o sa afli raspuns la toate intrebarile tale
  5. pozele facute la naipu spun altceva!!! nici cu zoomul la maxim nu am reushit sa vedem viermishorul tau
  6. lasa-i sa comenteze!!! sunt geloshi ca au mers la 50 de km de bucureshti sa arunce shi ei unditza in balta
  7. sunt multe poze cu pescari in topicul asta: snagov 2005 /index.php?showtopic=26652 shi aici naipu 2005 /index.php?showtopic=27717
  8. baga un ochi shi aici http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=10501&hl= da shi tu un search chiar aici pe forum cu "first bike" ca s-a mai discutat!!!!
  9. dead_man_walking

    Nice Bike

    shi eu choppere, da depinde de gustul fiecaruia!!!
  10. 2 GALERII cu CHOPPERE: OLD SCHOOL CHOPPERS http://www.planete-biker.com/japan-harley-custom-gal01.php
  11. http://www.oldschoolchoppers.com/
  12. incearca la piaggio pe titulescu eu de acolo am luat pentru peugeotul meu, dar cu alte caracteristici!!!
  13. te-ai gandit ca ai putea tu sa fii de vina??? jawa merge, da tu nu shtii cum s-o porneshti!!!
  14. adica la inceput scria dl. conserva pagini intregi shi acum cand lumea cere drogul, ne da cu linguritza
  15. dead_man_walking

    Dnepr Custom

    superb!!! daca ai mai multe poze, trimite-mi shi mie pe mail, te rog!!!!
  16. de un ai scos limbajul asta de lemn!!! e din vre-un film replica asta!!! ai apucat sa citeshti ce inseamna cluburile de genul la care se refera florin_diliul trebuie sa fie pregatitzi viitorii membrii ai clubului, nu romanii, ca nu o sa se faca referendum natzional in legatura cu acest subiect!!!
  17. doar copertzile pentru ca restul nu sunt disponibile gratuit pe net 2006 2005 2004 2003
  18. vezi ca au remediat defectziunea shi potzi sa pui poze!!!
  19. cretzu atent la degetu lu escu, zis shi falus :baldy:
  20. este o problema tehnica a forumului shi nu se pot atasha poze
  21. ciocu' mic!!!! a inceput Dezbracatu de la Naipu sa comenteze!!!! shi e blackland 3-rd edition, da nu avem ce sa ne ahsteptam de la neuronul tau!!!
×
×
  • Creează nouă...