Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. pana mi l-a bulit p-asta vreo shina de tramvai sau cine shtie ce fieratanie de pe drumurile capitalei, Sava s-a comportat excelent!!!
  2. ai ghicit nicu a fost bland cu el!! vazuse mai devreme ca rontz se duela cu domnishoarele shi ca a pierdut shi nu s-a folosit decat de 10% din fortza!!
  3. m-am dat shi eu cu unu d-asta!!! super jucarie!!! nu shtiu cat de comod ar fi la o plimbare mai lunga, dar pentru 1 kilometru e perfect
  4. fara gluma, uite 2 topicuri aici: /index.php?showtopic=22375 shi al doilea in care nenea cameleon boy ne explica ce motor de honda au FB shi ce sunet de harley /index.php?showtopic=25895
  5. explica-le tu asta celor care au first bike!!! am avut eu cateva discutzii cu ei pe la scuterishti shi atuurile lor despre first bike erau: *sunet de harley *motor de honda etc.
  6. pariu ca nu o sa fie asha!!! la mine nu e loc :)
  7. discutzii despre tzatze aici: :) http://www.roportal.ro/discutii/ftopic3454.html nu am stat sa citesc topicul, daca e interesant spunetzi-mi shi mie!!!
  8. asha devreme la iernat??? poate ajung shi eu p-acasa, dar doar in vizita, nu las nimic acasa la iernat ce concerte o sa fie????
  9. am votat shi urmatoarea o sa fie la... TINE ACASA
  10. glumim, glumim, da nu parasim incinta!!!
  11. salut la ce bani e un caucuic Sava cu caracteristicile mentzionate de mine???
  12. ok, dar doar daca afli care e adresa de FTP la care sa pun eu siteul lui roby!!! :)
  13. rontz shi ophelia apare shi blacku dansuri atristice shi bahice bogdan are grija de frigarui lume multa mana lu nicu dupa accident batman, batman bucataru' shef un elefant, se legana gazda shi oaspetzii domnishoarele ishi masoara fortzele rontz se crede mascul nehalitzii!!! nu mai mancasera de 2 zile cand au auzit ca e bairam
  14. mi s-a bulit caucuicul pe spate, gaura urata in el, in rest arata foarte bine ca are doar 8.000 km unde gasesc caucuic 80/80-14??? am incercat pe internet da nu am gasit dimensiuni asha mici o sa ma duc la paneuro pe titulescu shi la razoare mai sunt magazine cu cauciucuri!!! mai shtitzi altele???
  15. nicu aTZATZA focul focul se asheaza frigaruile focul trebuie intretzinut iar nicu rontz shi frigaruile lunga e ashteptarea bucatelor frigarui alin cu blacku!!! shi cu axa!! paine
  16. LINISHTE, VA ROG !!!! lumea la foc!!! el senior sarbatoritul facand focul mare!!! masa se pupa lumea
  17. sper sa fie utile celor care se ocupa cu customizari am pozele shi in fishiere pdf mult mai clare cine are nevoie, daca nu se descurca cu pozele postate aici, le trimit pe mail pdf-urile!!!
  18. inainte sa foloseasca anumite semne, sa stea sa se gandeasca putzin, daca are cu ce!!! daca nu ma jignea shi se incadra in limitele bunului simtz, nu reactzionam deloc de acord!!!! nu am vrut sa fiu asha dur in limbaj ca dup-aia iar se plang incepatorii ca sunt lasatzi deoparte!!! :) karnaj io zic sa-tzi iei lopatzica shi galetusha shi sa postezi in alte sectziuni ale forumului lasa choperishtii intre ei sa discute!!!
  19. eu zic sa dispari cat mai ai timp!!!! da asemenea eu zic sa mai creshti putzin inainte de a intra in discutzii shi de a folosi semne shi cuvinte despre a caror insemnatate nu ai nici cea mai vaga idee!!!
×
×
  • Creează nouă...