-
Număr conținut
5.401 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de dead_man_walking
-
De Unde Va Luatzi Cauciucuri?
topic a răspuns lui dead_man_walking în dead_man_walkingul Discutii generale
pana mi l-a bulit p-asta vreo shina de tramvai sau cine shtie ce fieratanie de pe drumurile capitalei, Sava s-a comportat excelent!!! -
A Fost Shi Ziua Lu' Andrei Garcea Acu Destul Timp
topic a răspuns lui dead_man_walking în dead_man_walkingul Evenimente, excursii
ai ghicit nicu a fost bland cu el!! vazuse mai devreme ca rontz se duela cu domnishoarele shi ca a pierdut shi nu s-a folosit decat de 10% din fortza!! -
Se Doreste In Romania Un Mc De Genul Ha "1%"?
topic a răspuns lui dead_man_walking în florin_diliulul Chopper
deviatzi de la subiect -
m-am dat shi eu cu unu d-asta!!! super jucarie!!! nu shtiu cat de comod ar fi la o plimbare mai lunga, dar pentru 1 kilometru e perfect
-
fara gluma, uite 2 topicuri aici: /index.php?showtopic=22375 shi al doilea in care nenea cameleon boy ne explica ce motor de honda au FB shi ce sunet de harley /index.php?showtopic=25895
-
explica-le tu asta celor care au first bike!!! am avut eu cateva discutzii cu ei pe la scuterishti shi atuurile lor despre first bike erau: *sunet de harley *motor de honda etc.
-
pariu ca nu o sa fie asha!!! la mine nu e loc :)
-
Targoviste 2005
topic a răspuns lui dead_man_walking în Judas Iscariotul POZE & FILME - Intalniri moto in ROMANIA
discutzii despre tzatze aici: :) http://www.roportal.ro/discutii/ftopic3454.html nu am stat sa citesc topicul, daca e interesant spunetzi-mi shi mie!!! -
asha devreme la iernat??? poate ajung shi eu p-acasa, dar doar in vizita, nu las nimic acasa la iernat ce concerte o sa fie????
-
am votat shi urmatoarea o sa fie la... TINE ACASA
-
glumim, glumim, da nu parasim incinta!!!
-
De Unde Va Luatzi Cauciucuri?
topic a răspuns lui dead_man_walking în dead_man_walkingul Discutii generale
salut la ce bani e un caucuic Sava cu caracteristicile mentzionate de mine??? -
A Fost Shi Ziua Lu' Andrei Garcea Acu Destul Timp
topic a răspuns lui dead_man_walking în dead_man_walkingul Evenimente, excursii
-
Comunistele Din Coltul Comunistelor
topic a răspuns lui dead_man_walking în eugenbiscuitulhipiotul Coltul "comunistelor"
-
A Fost Shi Ziua Lu' Andrei Garcea Acu Destul Timp
topic a răspuns lui dead_man_walking în dead_man_walkingul Evenimente, excursii
-
ok, dar doar daca afli care e adresa de FTP la care sa pun eu siteul lui roby!!! :)
-
A Fost Shi Ziua Lu' Andrei Garcea Acu Destul Timp
topic a răspuns lui dead_man_walking în dead_man_walkingul Evenimente, excursii
rontz shi ophelia apare shi blacku dansuri atristice shi bahice bogdan are grija de frigarui lume multa mana lu nicu dupa accident batman, batman bucataru' shef un elefant, se legana gazda shi oaspetzii domnishoarele ishi masoara fortzele rontz se crede mascul nehalitzii!!! nu mai mancasera de 2 zile cand au auzit ca e bairam -
mi s-a bulit caucuicul pe spate, gaura urata in el, in rest arata foarte bine ca are doar 8.000 km unde gasesc caucuic 80/80-14??? am incercat pe internet da nu am gasit dimensiuni asha mici o sa ma duc la paneuro pe titulescu shi la razoare mai sunt magazine cu cauciucuri!!! mai shtitzi altele???
-
A Fost Shi Ziua Lu' Andrei Garcea Acu Destul Timp
topic a răspuns lui dead_man_walking în dead_man_walkingul Evenimente, excursii
nicu aTZATZA focul focul se asheaza frigaruile focul trebuie intretzinut iar nicu rontz shi frigaruile lunga e ashteptarea bucatelor frigarui alin cu blacku!!! shi cu axa!! paine -
A Fost Shi Ziua Lu' Andrei Garcea Acu Destul Timp
un topic a postat dead_man_walking în Evenimente, excursii
LINISHTE, VA ROG !!!! lumea la foc!!! el senior sarbatoritul facand focul mare!!! masa se pupa lumea -
sper sa fie utile celor care se ocupa cu customizari am pozele shi in fishiere pdf mult mai clare cine are nevoie, daca nu se descurca cu pozele postate aici, le trimit pe mail pdf-urile!!!
-
Se Doreste In Romania Un Mc De Genul Ha "1%"?
topic a răspuns lui dead_man_walking în florin_diliulul Chopper
inainte sa foloseasca anumite semne, sa stea sa se gandeasca putzin, daca are cu ce!!! daca nu ma jignea shi se incadra in limitele bunului simtz, nu reactzionam deloc de acord!!!! nu am vrut sa fiu asha dur in limbaj ca dup-aia iar se plang incepatorii ca sunt lasatzi deoparte!!! :) karnaj io zic sa-tzi iei lopatzica shi galetusha shi sa postezi in alte sectziuni ale forumului lasa choperishtii intre ei sa discute!!! -
Targoviste 2005
topic a răspuns lui dead_man_walking în Judas Iscariotul POZE & FILME - Intalniri moto in ROMANIA
unde-s tzatzele??? -
Targoviste 2005
topic a răspuns lui dead_man_walking în Judas Iscariotul POZE & FILME - Intalniri moto in ROMANIA
unde-s tzatzele??? -
Se Doreste In Romania Un Mc De Genul Ha "1%"?
topic a răspuns lui dead_man_walking în florin_diliulul Chopper
eu zic sa dispari cat mai ai timp!!!! da asemenea eu zic sa mai creshti putzin inainte de a intra in discutzii shi de a folosi semne shi cuvinte despre a caror insemnatate nu ai nici cea mai vaga idee!!!
