Sari la conținut

dead_man_walking

Super Membru
  • Număr conținut

    5.401
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de dead_man_walking

  1. apeshi puternic cu picioru pe pedala
  2. daca te uitzi prin sectziunea asta o sa vezi ca f multzi au cazut pe chestii d-alea!!!
  3. shtie cineva ce capacitate are sistemul de racire, ca vreau sa schimb antigelul? m-am uitat prin cartea tehnica da nu prea am dat de ceva interesant!!!!
  4. vezi ca userul cpm aduce de la gianelli shi malrossi!! da-i un pm shi vezi ce are.
  5. nenea, nu e nevoie de aplaudaci pe aici asha ca de acu inc-olo fara posturi cu i agree shi good posting!!!daca nu ai nimic nou de zis, abtzine-te!!!
  6. daca e de 125 tre permis mu mai scrietzi prostii daca nu shtitzi exact!!!
  7. pai daca sunt made in canada poate pretzul afishat pe site e in dolari canadieni, care fac cam 2.000 shi ceva de euro!!!
  8. http://www.dacmotors.ro/xoops/html/modules...29&forum=17
  9. o sa afli pe pielea ta ca nu betzia e motivul din cauza caruia nu se uita unii in oglinzi cum trebuie!!!
  10. da' carte tehnica nu ai primit la el ca sa shtii ce sa pui?
  11. hai sa zicem ca tu conduci atent!!! dar catzi dintre noi nu au cazut din cauza unor shoferi neatentzi!!! shtii unde te duci dupa ce faci accident??? la politzie shi atunci sigur nu scapi fara doasar penal daca nu ai cine shtie ce pile
  12. ca sa revenim la problema cu condusul scuterelor pana in 50 cmc shi cu viteza limitata la 45 km/h, eshti la mana politzistului cand te oreshte!!! legal nu ai voie sa circului!!! asha ca potzi lejer sa te alegi cu dosar penal!!!cel mai simplu ar fi sa ashteptzi sa faci 16 ani sau sa-tzi iei scuter sa te plimbi pe la bunici pe la tzara, daca ai!!!
  13. nu, ca se posteaza in fiecare zi shi mai mereu e primul in top
  14. momentan nu ai cu ce sa obtzii calitate la poze, dar te faci tu mare intr-o zi
  15. tu ai facut la viatza ta un numar de poze egal cu numarul de poze pe care le pun eu intr-un singur topic!!! :D
  16. mie, cand am taiat prostia aia in plus la toba, mi-a scazut consumul!!! ajunsese la un moment dat pe la 3 la suta, dar cred ca era de la uzura!!! dupa ce am segmentat a crescut iar consumul la valoarea obishnuita: in jur de 4-4.5 in orash!!!
  17. 100 de ce??? :lol: shi nu cred ca inca ai dovedit ca meritzi pozele mele la 3 megapixi :D
  18. domnu ginerica va "simtetzi" bine??? in replyul de mai sus atzi postat un link catre ... acest topic!!! de parca lumea nu ar fi deja aici!!!
×
×
  • Creează nouă...