Sari la conținut

cristi74

Super Membru
  • Număr conținut

    619
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de cristi74

  1. cristi74

    Ij (izh)

    un rezervor se spala bine in felul urmator: pui 1 cancioc de pietricele sparte, mozaic etc. adaugi benzina, diluant il bagi in interiorul unei bietoniere(cu protectii,cirpe,caucic etc.) lasi sa mearga pe toate partile timp de o tigara si o cafea. in felul asta iese bec.
  2. Este unu la Ramnic, care rectifica motoare, ala nu te poate ajuta?
  3. cristi74

    Simson

    Eu cred ca este din carb, asa am patit cu ij-ul, aveam carb de Ural, cum am pus de ij a mers cum trebuie. Feliciteri pentru munca depusa.
  4. Felicitari de achizitie. Poate te ajuta cu ceva: www.sasewind-shop.com www.omega-oldtimer www.ost 2 rad Bafta la restaurare.
  5. Am si eu asa ceva, este de folos.
  6. Eu pe data aia nu pot sa vin, am anuntat prietenii sa vina, 6-8 la nr.
  7. Nu stiu cit de veche este, ceva ani are.
  8. La exterior ma intereseaza. Multumesc
  9. foarte frumoase. pacat ca ai vandut - o.
  10. sunt poze si cu cateva OPEL vechi dar nu am pus deoarece este un forum moto numai bine Punele daca sunt vechi.... Ne clatim ochii.
  11. stie cineva ce diametru are magnetoul me mobra?
  12. Ceas de buzunar cu mecanism pe lant.
  13. cristi74

    Ij (izh)

    Pentru viteza jap. comunistele au mersul lor. Parerea mea.
  14. Se merita vizitata, poate se organizeaza o intrunire acolo.
  15. Astazi am achizitionat 3 machete. Moto Guzzi Dondolino Moto Guzzi G.T.17 Moto Guzzi Gambalunga
  16. scuze, au fost niste greseli, cer moderatrilor sa stearga. multumesc de intelegere.
×
×
  • Creează nouă...