cristi74
Super Membru-
Număr conținut
619 -
Înregistrat
-
Ultima Vizită
Tip conținut
Profiluri
Forumuri
Calendar
Orice postat de cristi74
- Anterioară
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- Următoarea
-
Pagina 8 din 24
-
carburatoarele dellorto sunt foarte bune.
-
Spune si pretul.
-
Hai sa gasim motociclete abandonate
topic a răspuns lui cristi74 în jethro tullul Coltul "comunistelor"
La ce pret? -
Ce-ti vibreaza-ntre picioare de la munte pan* la mare?
topic a răspuns lui cristi74 în ozzyul Coltul "comunistelor"
Felicitari pentru munca depusa, a iesit un exemplar foarte frumos. Bravo -
-
-
-
-
Piese aduce Gaspar 0744472055. Daca stii pe altcineva si gasesti nr-ul de tel. lasa-l.
-
-
Eu cred ca este ceva copie.
-
diametrul are 10 cm. acum cateva zile am demontat un magnetou de pe un piaggio.
- 10.566 răspunsuri
-
- dezmembrez ij
- + ceva din a 3-a
-
(și 2 alții)
Setat cu taguri:
-
Întâlnirea de socialiste şi ataşe ed.VII
topic a răspuns lui cristi74 în Alekoul Coltul "comunistelor"
11.04 .2013 ora 12 -
Întâlnirea de socialiste şi ataşe ed.VII
topic a răspuns lui cristi74 în Alekoul Coltul "comunistelor"
Ce tip de atas ai de este asa de greu. -
Apropo de bronz, am auzit de un material LFX care inlocuieste bronzul si alte materiale asemanatoare. Stie cineva cat de bun este?
-
te felicit pentru munca depusa, sigur iese o bijuterie frumoasa. tu ce aprindere folosesti.
-
Anul de fabricatie nu il stiu, toate aprinderile piaggio 4t, 50 cc sunt la fel.
-
Întâlnirea de socialiste şi ataşe ed.VII
topic a răspuns lui cristi74 în Alekoul Coltul "comunistelor"
eu am o ideie, in loc de buda sunt pampers ptr.adulti. ps. sisiu sau 7 scari. -
la sfarsitul anilor 20, este fabricata R47. era o moto sportiva iubita de pilotii privati. R71 din 1938 echipata cu un motor de 750 cc, 22cv a 4600 giri / min. R67 S din 1967 S R75 militara
-
- 10.566 răspunsuri
-
- dezmembrez ij
- + ceva din a 3-a
-
(și 2 alții)
Setat cu taguri:
-
Aprindere de Piaggio Liberty 50 cc. 4.t
-
Întâlnirea de socialiste şi ataşe ed.VII
topic a răspuns lui cristi74 în Alekoul Coltul "comunistelor"
Eu zic sa fie August, locatia la alegerea voastra. -
Întâlnirea de socialiste şi ataşe ed.VII
topic a răspuns lui cristi74 în Alekoul Coltul "comunistelor"
Eu sunt de acord cu Honda San, sa fie August. Dar lasam la alegerea altora. -
Te felicit pentru curajul pe care il ai. Bafta la surubarit.
- Anterioară
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- Următoarea
-
Pagina 8 din 24
