Sari la conținut

cristi74

Super Membru
  • Număr conținut

    619
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de cristi74

  1. cristi74

    Simson

    carburatoarele dellorto sunt foarte bune.
  2. Felicitari pentru munca depusa, a iesit un exemplar foarte frumos. Bravo
  3. Astazi am achizitionat inca trei machete.
  4. din pacate noi ramanem cu clatitul ochilor.
  5. cateva poze de clatit ochii, nu are nici o legatura cu retro parada primaverii.
  6. cristi74

    Simson

    Esti mar ,,scamator"
  7. cristi74

    Ij (izh)

    Piese aduce Gaspar 0744472055. Daca stii pe altcineva si gasesti nr-ul de tel. lasa-l.
  8. diametrul are 10 cm. acum cateva zile am demontat un magnetou de pe un piaggio.
  9. cristi74

    Simson

    Apropo de bronz, am auzit de un material LFX care inlocuieste bronzul si alte materiale asemanatoare. Stie cineva cat de bun este?
  10. cristi74

    Simson

    te felicit pentru munca depusa, sigur iese o bijuterie frumoasa. tu ce aprindere folosesti.
  11. cristi74

    Simson

    Anul de fabricatie nu il stiu, toate aprinderile piaggio 4t, 50 cc sunt la fel.
  12. eu am o ideie, in loc de buda sunt pampers ptr.adulti. ps. sisiu sau 7 scari.
  13. la sfarsitul anilor 20, este fabricata R47. era o moto sportiva iubita de pilotii privati. R71 din 1938 echipata cu un motor de 750 cc, 22cv a 4600 giri / min. R67 S din 1967 S R75 militara
  14. cristi74

    Simson

    Aprindere de Piaggio Liberty 50 cc. 4.t
  15. Eu sunt de acord cu Honda San, sa fie August. Dar lasam la alegerea altora.
  16. cristi74

    Jawa

    Te felicit pentru curajul pe care il ai. Bafta la surubarit.
×
×
  • Creează nouă...