Sari la conținut

cristi74

Super Membru
  • Număr conținut

    619
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de cristi74

  1. cristi74

    MZ

    Eu vreau sa pun pe rt-ul meu aprindere de Scarabeo, spunea cineva ca merge bine.
  2. O vechitura gasita in pamant.
  3. Arata bine, merita toti banii. Bafta.
  4. Spune un pret, poate se gaseste un cumparator.
  5. La italia nu se exporta toate fierataniele, asa cum credem noi.
  6. din ce este confectionata, lemn sau bronz.
  7. aveam niste site-uri din IT. unde faceau pinioane, coroane, cardane etc.pentru moto vechi. Daca te intereseaza le caut.
  8. Frumoase vechituri ai. Bravo
  9. Da acum il stiu este tata motociclistilor prieten cu nea Costel, nea Valeanu titan-ul motociclistilor anii 70-80. Cand ne intlnim iti povestesc multe despre eii. Succes.
  10. Are dreptate planeta v, daca motocicleta a fost intretinuta bine de noua, duce foarte multi Km.
  11. Mie imi scade itp-ul anul acesta la ij-ul 56, trebuie sa trec si eu pe acolo . Multumesc. Unde ai facut itp-ul fara programare?
  12. frumoasa motocicleta. de ce nu o tii pentru tine ?
  13. frumoase bijuterii. eu nu am putut sa ajung duminica trecuta la o prezentare asemanatoare sa fac cateva poze .
×
×
  • Creează nouă...