Sari la conținut

Cau Platina De Ij,sau Magnetou De Minsk,dar Tot Pe Platina...


dacii
 Share

Postări Recomandate

...si ceva imi spunea ca platina ma va lasa.....cand am refacut-o am vazut ca platina facea figuri,insa ,de dor,de drum,etc,am lasat-o asa,.......acum m-a lasat cu ochii in soare,asa ca,daca aveti careva o platina de ij (a mea,mitzura, e ij festival,insa cred ca merge de orice ij,,sau,daca nu, caut magnetou de minsk,tot cu platina,fara aprindere electronica....dau bani,bere,insa sa fie la un pret rezon.....asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

magnetoul ala de minsk nu are platina prin natura lui, e facut sa mearga doar cu aprindere electronica.

platina incearca sa comanzi de la botosani de la gaspar, ii gasesti nr pe forum pe aici

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

magnetoul ala de minsk nu are platina prin natura lui, e facut sa mearga doar cu aprindere electronica.

platina incearca sa comanzi de la botosani de la gaspar, ii gasesti nr pe forum pe aici

.......danke, man,asa mi-a spus si rados,....sincer,am crezut ca din ab sare cineva,imi era mai usor,fiind doar la 15 km....nu a idee cam cat ar costa?...salutari cu farul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

platina 10 - 20 ron max

aprinderea de minsk cu totul cam 200 ron + cat dai pe flansa si montaj

......a mersi frate :bounce: ,doar platina caut,apr de minsk,in caz ca nu gasesc,platina......daca vrei,iti dau un nr tel de tel,da un beep,te sun eu....0749109514 ,.....inca mai caut ,optimist,nr lui gaspar....,:cheers

:

Editat de dacii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

auzi daca ai aprindere originala iti dau eu o parindere completa, originala!!!!

vb pe mess!!!!! :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal

auzi daca ai aprindere originala iti dau eu o parindere completa, originala!!!!

vb pe mess!!!!! :bounce:

salut!....da, e all original pe ea,cu un grad f .mic de uzura,si chiar numai platina imi treb.,m-a lasat,a mers ceva timp,la mine,insa ....am desf,am pus pe ea ap de masura,totul ok,numai platina nu dadea consecvent scanteie,la bujie....asa ca ,chiar numai platina caut,insa sincer m-ar interesa apr,cu gaspar nu am vb de piesa , a spus sa-l sun dupa 8,era in trafic.... :angry: ...daca vrei spune un pret,la aprindere, mai vb pe mess :what: salutari cu farul de pe al meu "static"motor

Editat de dacii
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... :clap: :( :) multumesc celor ce m-ao ajutat in probl.cu platina atat cu sfaturi cat si concret {lui Zidu ,Cata-op,si lui Axi),si va astept oricand bucuros ,la un sac de bere :drums: ,pana atunci,salutari tuturor cu farul,asfalt uscat,si aveti grija de voi si de motoare !!!! de asemenea rog moderatorii,sa inchida topicul,probl.mea fiind rezolvata !salutari ! :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...