Sari la conținut

O tura in week-end ?


fox
 Share

Postări Recomandate

cursa trebuia sa fie week-endul acesta ( 11 sept ) , da azi am auzit ca e pe pe 18 sept ( sambata cealalta)... oricum maine ma interesez :blbl:

 

Cand vreti sa veniti la brasov ?

 

eu am fost la plimbare azi... (poza) .. voi ? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FRATILOR SUNT MAI MULTI INTERESATI DE TURA,DACA NU AVETI NIMIC IMPOTRIVA SA NE INTALNIM LA ARC SAMBATA PE LA 09 SA PLECAM TOTI DE ACOLO. (DACA NU PLOUA)

 

 

MAXIMA SANATATE

Editat de DCSAN20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DCSAN, avem o problema aici. Noi suntem cu motoare usoare, nu mergem pe ele pana acolo, le punem pe remorca. In al doilea rand, ne ducem acolo ca sa "muncim" :banana: , sa transpiram, nu sa ne plimbam. Imi place sa merg in traseu greu, altfel simt ca "am frecat-o" degeaba. Am indoieli ca obiectivele noastre sunt aceleasi.

 

Aaaa, si mai e o chestie: o gashca de endurisiti, daca sunt peste 3 buc., trebuie sa fie foarte omogena (ca motoare si pricepere), altfel stai ca fraieru' si in loc sa te dai, astepti unii dupa altii pana iti vine acru.

Editat de DragosKTM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DCSAN, avem o problema aici. Noi suntem cu motoare usoare, nu mergem pe ele pana acolo, le punem pe remorca. In al doilea rand, ne ducem acolo ca sa "muncim"  :banana: , sa transpiram, nu sa ne plimbam. Imi place sa merg in traseu greu, altfel simt ca "am frecat-o" degeaba. Am indoieli ca obiectivele noastre sunt aceleasi.

 

Aaaa, si mai e o chestie: o gashca de endurisiti, daca sunt peste 3 buc., trebuie sa fie foarte omogena (ca motoare si pricepere), altfel stai ca fraieru' si in loc sa te dai, astepti unii dupa altii pana iti vine acru.

Cate kg. are KTM-ul tau? poate si eu vreau sa "muncesc" cred ca eu muncesc de doua ori mai mult ca tine ca ma duc calare ce vrei sa spui cu traseu greu,crezi ca XT-ul nu face fata?

 

Daca am loc si eu pe remorca ma luati si pe mine? (ALTADATA?)

Cu omogenitatea ai dreptate.

DISTRACTIE PLACUTA ORICUM.

 

 

MAXIMA SANATATE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa subliniez foarte clar, ca nu este deloc in intentia mea sa jignesc pe nimeni. Ceea ce am scris mai sus sunt doar constatari din experientele anterioare.

 

KTM-urile noastre au 117-120kg si saua ingusta si tare ca lemnu' :banana: De aia nu putem merge pe ele.

 

Teoretic XT-ul ar face fata, daca are gume off-road si un sofer experimentat si FOARTE puternic. Saptamana trecuta de exemplu a venit cu noi un tip cu un LC4 si chiar daca am stat putin dupa el, n-a fost deranjant. Dar tipul e experimentat si puternic. In timpul liber joaca rugby cu baietii de la Grivita Rosie.

 

Pe de alta parte remorca e plina...

 

Saptamana viitoare insa, se intrevede o tura mai usoara in Piatra Mare. Atunci ar fi mai OK sa vii si tu. Mai tinem legatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...