Sari la conținut

Impresii Targoviste


Hadess
 Share

Postări Recomandate

Ca sa pastram traditia, deschid eu un nou topic pt intalnirea de la Targoviste. A fost scurta, dar placuta. Noi cel putin ne-am simtit oaspeti. Au fost celebrele concursuri, a fost bere, mititei, o locatie frumoasa. Ce mai, toate ingredientele pe care le puteau pune organizatorii pt o intalnire reusita. In schimb au cam lipsit motoarele!

Poate temperaturile scazute din ultima vrme, sau poate timpul scurt alocat i-au tinut departe pe unii dintre noi. Oricum baietii de la VALAH M.C. si-au dat silinta sa iasa cat mai bine.

La anul asteptam ceva si mai bun si de amploare mai mare.

In continuare cateva poze:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BRAVO ORGANIZATORILOR!!!!!!!!!!!

DIN CE POVESTESC BAIETII SE PARE CA A FOST SUPER,PACAT CA N-AU FOST MAI MULTI MOTOTRISTI (SE PARE CA AU FOST IN TARG LA VITAN). MA OFTIC CA NU AM FOST. MAI PUNETI POZE CARE AVETI.

 

MAXIMA

Editat de DCSAN20
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

locul unde s-au adunat pt parada.Piata centrala cu statuia lui Mihai Viteazu.......in acel moment a fost singura poza facuta in acel loc :banana:

 

 

Ulimul model de casti made in Romania secolul XII.......

post-13-1095061725_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost la intalnire si mi-a placut. Vremea frumoasa, ospitalitatea specific romaneasca (mici si bere gratis, nu s-a platit intrarea )si caldura cu care am fost primiti au compensat in buna masura faptul ca au fost putini participanti. Ne-am simtit bine impreuna si ne-am distrat la concursuri (cel putin eu).

As pune poze daca as avea, dar am pleact in graba si am uitat aparatul acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si in loc de concert tipic intrunire am avut parte de ceva special.........muzica indiana de relaxare si meditatie + bioenergizare. :banana: :blbl: :baldy:

a fost ceva mai deosebit.........yoghinii stiu de ce

post-13-1095064917_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...