Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

c a patit?

 

 

la prima vedere trebuie schimbat lantzu de distributzie si patinele, pinioanele care transmit miscarea de la motor la roata (sper ca m-am exprimat corect)... si astept sa`mi mai zica ce si cum :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut ....acu' sosii' si je de la Te'ncurci , tot ce vreau sa zic ....bine ba nene ca am avut atata minte sa nu plec cu motorul ca o tavaleam (de fapt era alt cuvant ) rau de tot pe ploile de ieri si de azi . care merge in vama ?? (glumeam)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daaaaaaa maaa cica nu mai e ca acum 1 luna !!! nu mai vezi nici un om beat nu mai urla muzica................... :rock: ....bla bla..........bla

cica mai bine e la Mc la un latte cald :blbl: .....cica nici vinul fiert :rock: nu te incalzeste asa rau !!

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poopi ce mai faci?cum mai te simti?

Ma simt foarte bine Dan,merci de intrebare :rock: Mana ma mai doare foarte putin cand o fortez. A stept sa fac motorul(care e posibil sa nu aiba nimic grav ci doar carena deviata)si sa ies la drum...asta daca o sa fie si vreme prielnica.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma simt foarte bine Dan,merci de intrebare :rock: Mana ma mai doare foarte putin cand o fortez. A stept sa fac motorul(care e posibil sa nu aiba nimic grav ci doar carena deviata)si sa ies la drum...asta daca o sa fie si vreme prielnica.

 

Da-mi un semn cand vrei sa te apuci de mobra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci inca o data Dan. Vineri mai ne vedem la Mc sau mergem direct la Apasu bar,la petrecerea chopper academy?

 

Sa vedem,dar cred ca ne vom vedea tot la Mc.si pe urma mergem la Apashu,binenteles care vrea.

 

bre' hotarativa ....calare sau pe jos ?? eu cred ca am sa vin calare ca sunt la regim ..deci nu pot sa beau ;)

 

Calare daca nu ploua,daca ploua pe jos.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai pun gura pe bautura (macar pana imi trece durerea de stomac ) asa ca ploua ninge vin calare ...........................

 

@julian.smith..........e prea devreme la 18;00 dar la 19-19;30 ar fi ceva iar pe la 20-20;30 sa mergem la Apasu'

 

chopper-academy .......anu' asta ati scapat usor dar la anul recuperez . si am sa-l provoc si pe beerbelly pt titlul de campion la halbere si sticlism ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai pun gura pe bautura (macar pana imi trece durerea de stomac ) asa ca ploua ninge vin calare ...........................

 

@julian.smith..........e prea devreme la 18;00 dar la 19-19;30 ar fi ceva iar pe la 20-20;30 sa mergem la Apasu'

Nu cred ca e prea devreme la 18 00 pentru ca petrecerea incepe la 19 00 ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...