Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

@ina:

io am fost cu vlad alex raluca florinsinca vreo 3 ale caror nume nu le mai retin... am plecat de la petrom de la baneasa p la 9. mai erau unii acolo care plecau spre cheia, dar noi am fost pe siriu... nu stiu daca mai ies cu motoru' anu' asta ca mi-a expirat RCAu' si nu am chef sa dau bani pe el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ce facem mutam ora de intilnire de vineri ?

S-a facut frig si ..........

21.00 e cam tirziu oricum...

eu am fost de vreo 2 X dar mi s-a parut cam slabutza miscarea in comparatie cu cite motoare vad prin zona... oricum de data asta ajung si eu la intilnire dar de la H 20.00 sper sa mai vin cu cineva :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ julian.smith .........ai dreptate vad multe motoare in zona dar nu si la intanliri ................eu zic sa stabilim o intanlire in piata Constitutiei a motoristilor din zona dar mai intai sa o mediatizam poate asa se mai lipesc cativa bikeri ( cert este ca unii din ei merg cu grupuri din alte zone , altii nici macar nu stiu de grupul nostru )

am putea sa dam si noi un nume grupului si sa ne intl. mai des ( de cate 2 ori pe sapt )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ julian.smith .........ai dreptate vad multe motoare in zona dar nu si la intanliri ................eu zic sa stabilim o intanlire in piata Constitutiei a motoristilor din zona dar mai intai sa o mediatizam poate asa se mai lipesc cativa bikeri ( cert este ca unii din ei merg cu grupuri din alte zone , altii nici macar nu stiu de grupul nostru )

am putea sa dam si noi un nume grupului si sa ne intl. mai des ( de cate 2 ori pe sapt )

 

si daca ne intalnim in piata constitutiei...unde stam sa bem si noi ceva?? ...intreb si eu.... ca idee... :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@inascorpio Mergem cand e festivalul berii :goodposting: asa din <intamplare>...

 

seios, acum, ramine sa ne vedem tot la Mc... era dragutz jos la fintina la carol, dar nici acolo nu prea avem ce bea... de la anu' o sa ne putem vedea la noul mall de la noi din cartier, in sfirsit o sa avem si noi unde sa mergem sa bem suc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CHOPPER ACADEMY organizeaza pe 11 Octombrie END OF SEASON PARTY la APASU BAR

Super tare! O sa fac tot posibilul sa ajung si eu,desi,pentru mine sezonul s-a incheiat mai repede decat ar trebui. Felicit Chopper Academy pentru toate realizarile lor :goodposting: Ne vedem maine la Mc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut la petrecere ca este concurs de baut ............Beerbelly ne bagam ?? hai sa vedem cine iese pe locul 2 :goodposting:

Ina pe vremuri ne intanleam la Mc apoi ne plimbam prin oras si nimeream noi pe undeva sa bem un suc , acum ne intanlim la Mc. si frecam menta pe acolo vreo 2 ore depanam amintiri din copilarie si dupa aceea plecam la casile' noastre .......oare ce sa intamplat ?? batranetea , plictiseala , uitati-va ce scrie in titlul topicului << gasca care terorizeaza MC.-ul >> sunt de acord dar nu mai terorizam si pe altii ???

 

P.S. ziceam si eu asa sper ca nu am fost prea brutal .................. nici nu sunt in masura sa reprosez eu ceva .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ julian.smith ...........sper !!

 

si da si maine sunt sanse de ploaie si cam frigut 15 grade , abia de sambata dupamasa se mai duce ploaia , asta e nu o sa murim de la putina apa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am vazut la petrecere ca este concurs de baut ............Beerbelly ne bagam ?? hai sa vedem cine iese pe locul 2 :goodposting:

 

 

o sa pierzi prietene :agree:))...

luni e ziua cea mare si la mine :kiss: aflu daca e alba sau neagra... daca dau foc la motor sau daca il scot sa`l plimb :) wish me luck

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci atentie ......manusa a fost aruncata :agree: pana la eveniment ma antrenez :goodposting:

@beerbelly ai grija ce faci ca daca pomovezi tr sa dai de baut , asa ca iti tin pumnii ......succes

 

aaaaaa care veniti azi si cum veniti , calare sau pietoni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine am examen si ma ... pe mine de frica :) ... doamne ajuta ...

 

Tatal nostru care esti in ceruri...

...

...

...

AMIN :D

 

tu sa faci punctajul la sala si sa te tii de ghidon 4 minute...ca o sa spun eu "tatal nostru" pentru tine, ok??!!!

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ beerbelly deci.......vinerea viitoare tr. sa te prezinti cu permisul altfel ...........nu te servesc astia la Mc !! am auzit ca se roaga lumea pt tine altii iti tin pumnii ....vreau si eu sa te incurajez asa ca iti tin ..........un loc de parcare pt data viitoare

............. azi a fost si pt monstrulet prima plimbare .........i-am aratat Ploiestiul ( nu de alta dar am dormit pana la 14;00 ) ca mai departe nu era timp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ beerbelly deci.......vinerea viitoare tr. sa te prezinti cu permisul altfel ...........nu te servesc astia la Mc !! am auzit ca se roaga lumea pt tine altii iti tin pumnii ....vreau si eu sa te incurajez asa ca iti tin ..........un loc de parcare pt data viitoare...

 

am fost cu poopy sa-i facem galerie lui beerbelly..... :) :D :duel:

rezultatul.... il las pe el sa va spuna....

...

...

 

si poze... :)

 

post-36202-1222684744_thumb.jpgpost-36202-1222684919_thumb.jpg

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...