Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A fost frumos la Brasov,pacat ca din gasca rahovistilor am fost decat 3 persoane...

 

Ce ati patit mai? Nu mai zice nimeni nimic? Mai veniti cu idei,propuneri de plimbari,orice...Tare as iesi pe undeva,dar singur nu-mi place.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost frumos la Brasov,pacat ca din gasca rahovistilor am fost decat 3 persoane...

 

Ce ati patit mai? Nu mai zice nimeni nimic? Mai veniti cu idei,propuneri de plimbari,orice...Tare as iesi pe undeva,dar singur nu-mi place.

 

in seara asta iese cineva la mcdonalds?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am ajuns la Mc in jur de ora 23,dar nu mai era nimeni. Scuze de absenta,sper sa nu se mai intample :) Ieri a fost ziua mea :D deci vinerea viitoare tre sa dau un cico-bere :kiss: ,si as vrea sa mergem la munte.Pt cei interesati pun un link cu locatia,care apartine unui tov si am fost acolo de foarte multe ori.O zona superba,linistita, ideala pt enduristi :D http://www.hi5.com/friend/profile/displayP...serid=223129693 Ce ziceti? mergem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la mac aseara eu fot doar 7 persoane, dinc are 2 au sta 10 minute iar restu s-a carat pe la 20 : 40.

Posibil si din cauza ca motoarele au fost lasata in fata, la tranvai. si nu erau vizibile.

Editat de dabix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal ..................eu am trecut pe la 19: 45 pe acolo si era pustiu ........apoi pe la 21:10 si........la fel de pustiu !!!!!! chiar mi-ar fi facut placere sa va salut pt ca in ultimul timp nu am mai avut timp nici sa imi verific mailul , dar sa mai si vin la intanliri :P

 

 

P.S. .........LA MULTI ANI !!! POOPY CAND NE INTANLIM ADICA DUPA 1 SEPTEMBRIE DAU SI EU DE BAUT !!!( sambata imi pun piulita' la mana ) :D

bafta la toata lumea .....va pup

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

Eu sunt nou in lumea moto, am permis si moto cam de o luna.

Stau pe Birca si mi-ar place sa va cunosc.

Am prins ideea cu intalnirea de Vineri seara de la mac, dar din pacate acum pe 15 nu pot veni pentru ca plec cu moto la mare, tot vineri pe la orele 17-18.

In principiu plec singur, dar tare mi-ar face placere sa merg insotit de cineva mai cu experienta.

Daca nu e nimeni amator atunci voi veni la mac vinerea viitoare si poate ne vedem.

 

Drum uscat!

 

Intre timp am gasit pe forum ca weekend-ul viitor 21-23 sunt doua intalniri moto: una la Snagov si una la Breaza.

Reiderii din Rahova unde merg?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mersii de sfat Beerbelly dar dupa cum stie toata lumea nu mai am nici o sansa sa scap .......si de fapt calc in abis , nu stiu de unde am plecat , unde ma indrept si unde voi ajunge

P.S. mai rezista ca de mult promit o bauta .....ziua aceea e aproape ( cand imi iau iar motor )

 

 

sanatate la toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@pupila la multzi ani bha ;) MI_E SETEEEEEE!!!!!

 

@adolf zi nu bhaaaaaa!!!! NU TE NENOROCI.... NU CALCA IN LUMINA!!!! :) !! da tot mi-e sete :D

Bem man,sigur ca bem.Ori mergem vineri pe undeva,ori vedem...dar de baut,bem :cheers: Eu cico,ca nu ma lasa religia :burnout: ma-m convertit la martorii lu rahova :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puturosilor, Snagovul e aproape. ;) Din experienta anilor trecuti, Breaza e una dintre cele mai misto intalniri. Mai bine, alegeti Breaza.

 

Eu o sa va mai sar inca vreo cateva zile de vineri. Dupa doar 4000 de km cu mobra noua, mi-a tras-o un bou pe la spate si e in service. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Puturosilor, Snagovul e aproape. ;) Din experienta anilor trecuti, Breaza e una dintre cele mai misto intalniri. Mai bine, alegeti Breaza.

 

Eu o sa va mai sar inca vreo cateva zile de vineri. Dupa doar 4000 de km cu mobra noua, mi-a tras-o un bou pe la spate si e in service. :cheers:

Motorul se repara,oricum e pacat de timpul pierdut. Tu esti bine? Ca asta e cel mai important.

 

La Breaza cine merge? Ca vreau si eu sa merg si nu ma incanta deloc drumul pana acolo singur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Breaza cine merge? Ca vreau si eu sa merg si nu ma incanta deloc drumul pana acolo singur.

 

breaza??? hmmmm

veniti azi la mac donald's????

 

eu am vb cu un coleg.... mai multi motoristi vor merge la pestera dambovicioarei maine...si tot maine se intorc...

/index.php?...p;#entry1399875

 

unde mergeti mai multi (mai multi de-ai nostrii), acolo vin si eu... :cheers:

 

de cand tot incerc sa va conving sa mergem si noi impreuna undeva in weekend.... ;)

 

chiar ca sunteti puturosi!!!!!!!! :D

 

Motorul se repara,oricum e pacat de timpul pierdut. Tu esti bine? Ca asta e cel mai important.

 

are dreptate poopy!!!! daca tu esti bine, totul se rezolva!!!!!!!

:)

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa imi fie cu iertare daca va VIOLEZ teritoriul, dar ma gandesc ca poate cineva din zona voastra ar vrea sa isi ia o motoreta super tare :) ....click pe semnatura mea si inca odata sorry pentru reclama

:) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

De unde aud eu linistea asta? Am fost plecat hai-hui prin tara si vroiam sa vad ce ati mai facut,pe unde ati mai fost,dar...surpriza,nimeni nu mai zice nimic.Am ratat Breaza si Snagovul,dar nu imi pare rau,am avut o iesire super tare,pacat ca a fost cu masina si nu cu motorul,dar pe unde am umblat nu aveam cum sa merg cu drujba :scratch:

 

UP!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De unde aud eu linistea asta? Am fost plecat hai-hui prin tara si vroiam sa vad ce ati mai facut,pe unde ati mai fost,dar...surpriza,nimeni nu mai zice nimic.Am ratat Breaza si Snagovul,dar nu imi pare rau,am avut o iesire super tare,pacat ca a fost cu masina si nu cu motorul,dar pe unde am umblat nu aveam cum sa merg cu drujba :D

 

UP!

 

poopy...lasa-i sa vina din concedii...

eu in weekend plec in fagaras ... ete ici

/index.php?...6138&st=150

 

in rest, daca ma suni sa-mi aduci aminte de vineri la mc donald's, vin... sa va povestesc ce frumos a fost in mini vacanta mea...

/index.php?showtopic=257454

 

hai va pa!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...