Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

salut gashca din rahova-ferentari-magurele!

 

am tot urmarit topicu' asta de cand l-a inceput dan....am dat si cateva reply-uri la vremea respectiva, dar....nu am reusit sa imi si fac aparitia la intalnirile de vineri....din pacate, jobul ma tine departe de bucuresti cam tot timpul saptamanii, si vineri ajung seara tarziu acasa....

 

in ce priveste motivul pt care ma bag in seama.....ehh...ce sa zic....am un k2 600 (suzuki)....stau pe ivan anghelache....aproape de buzoieni....momentan fara carnet.....nu imi permite timpul nici sa ma programez la un amarat de examen....dar sper ca pe 15.10.2008 s-o rezolv.......de venit cu motoru' nu am venit pt ca m-a mancat manutza....m-am plimbat ilicit.....m-am dat si p-o rotitza.....am facut si buff....acum repar de zor....sper, in curand, sa ma pot alatura gashtii.....daca e ok....

 

am vazut anuntul despre petrecerea de la apasu'...nu cumva e sambata???...pe 11???.....poate va gasesc pe majoritatea acolo si voi avea ocazia sa va cunosc!...in rest....asfalt uscat celor care mai calaresc si numai bine tuturor!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ha ..ha ....ha ...............omul are dreptate petrecerea nu cumva e sambata ?? cred ca lope a vrut sa ne transmita treaba asta cu afisul ala frumos dar noi nu ne-am prins

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eeee daca tot facuram' planuri mergem la plimbare maine seara ;) .......si inca ceva se baga careva la o mica excursie duminica ......astept propuneri de traseu

 

P.S. @ aghi ......walkam' .......prezinta-te maine seara ....facem ritualul juri credinta vesnica lui satan omoram cateva fecioare dupa care iti facem card de donator il semnam cu sange si esti de-al nostru

;) glumeam ........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, si mie mi se pare tot ca sambata e hahaha

 

ma inscriu si eu. calare ;)

 

am si un loc pe sa si o casca masura S disponibile, daca vrea sa se bage careva :)

 

 

sper sa fie locu ala liber pe sha XXXXL ca io sunt mai gras ;))) casca am eu :))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah baieti...si fete....sper ca va distratzi ok la petrecere....eu, din pacate, nu mai am cum sa ajung....dar sper s ava cunosc cu urmatoarea ocazie....

 

numai bine la toata lumea!

 

P.S.: Sper ca nu aveti alcool la bord si calariti pt ca e ceva potera pe strazi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca eu sunt ala care a incurcat ziua party-ului C.A. scuze si sper sa nu mai gresesc cu alte ocazii. Eu sunt in renovari si nu am acces la pc,asa ca postez cand pot :unsure: stiu ca e cam tarziu dar...Asta e :rock: Mi-a placut mult petrecerea Chopper Academy si abia astept petrecerea de deschidere a sezonului moto si bineinteles plimbarile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ora aia era prea devreme pt mine :disappointed: ......................eu bantui cartierul dupa 11 noaptea cand lumili' dorm .................deasta mi-am luat monster ca sa nu mai doarma :( !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ora aia era prea devreme pt mine :disappointed: ......................eu bantui cartierul dupa 11 noaptea cand lumili' dorm .................deasta mi-am luat monster ca sa nu mai doarma :( !!!

Azi vi sa terorizezi Mc ul? Si la plecare poti sa terorizezi <lumili> :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi vi sa terorizezi Mc ul? Si la plecare poti sa terorizezi <lumili> :disappointed:

dragii mei, vin si eu de la ora 8 pm la mac....din nefericire nu pot sa stau decat pana la ora 8 juma...ca la 9 vine driver-ul sa merg la aeroport, ca am neshte sosiri importante...

si sper sa va vad pe cati mai multi...

nu ca mi-ati fi simtit lipsa sau ca v-ar fi cine stie ce dor de mine....

:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca o data eu ma scuz ptr.neprezenta,dar am foarte mult de lucru acasa si nu am putut veni,uite acum vine frigul si nu mai pot face nimic pe langa casa,asa ca nu pierd nici-o clipa.Ina sigur mi-a fost dor de tine si sper sa ne mai vedem incurand,asta e,ptr.mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man vreau si eu un service ieftin si inca unul bun , daca intelegeti !! ( intins lant aerisit frane laala ieftin pt ca suruburile au ramas intepenite iar eu daca incerc sa le desfac le rup :) ) iar la ala bun sa reglez supapele de aer ..........................ca azi a luato razna asta micu' nu ma mai intelegeam cu el

 

ps. ..........daca lantul e fleasca inafara de a sarii de pe foaie ce catastrofe mai poate produce (ca sa stiu cat de rau am bulit' cutia de viteze )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine te duci la ala bun si pt desfacut shuruburile de aerisire ca asa am futut eu etrieru de pe spate la xt... acuma tre sa filetez gaura aia si saì bag un surub penal ... io am motoru la un baiat alex din giulesti :) e bun ... da are o gramada de lucru nush in cat timp le poate face :)

 

gata ma... diseara ne plimbam ... la 8 la mec :) sa fitzi acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man m-am plimbat zilele astea de mi-au iesit ochii acu vreau un service bun ca sa inbonlavit monstru'

 

eu am fost la nicu profesoru la service...e la piata cosbuc...

dar stiam de altcineva...bun si ieftin... devil... pe la bab novac

daca vrei sa dau de el, treb sa sun un preten sa-mi dea nr de tel.

 

@pt. plimbarea de diseara... eu la 8.30 pm treb sa fiu la spital polizu... la Florina, sotia lui vladutz, la care am fost sambata la caracal... si in plimbarea noastra putem trece si pe acolo... daca vreti. eu trebuie sa ajung.

/index.php?...p;#entry1530721

Editat de inascorpio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...