Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

bai nu stiu daca mai vin la intrunirea de la mec :wink:, acum ca mi-am luat motor laser ma duc la everest sa agat pitipoance :makeout:

Ce motor ti-ai luat?

Mesaj completat

Mersi Jhon,eu ma interesasem si am vazut,dar intrebasem si eu asa de el,ca pe urma am vazut ca nu merge la motorul pe care vroiam sa-l montez.Inca o data mersi man.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

frateeeee........as iesii azi dar nu am bani si astept si comanda de la Louis ( kilometrajul electronic ) asa ca o sa stau ca pensionaru' in casa !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frateeeee........as iesii azi dar nu am bani si astept si comanda de la Louis ( kilometrajul electronic ) asa ca o sa stau ca pensionaru' in casa !!!

Pai daca iesim cu mobrele, nici nu-ti tre bani...De-o bere, doua, trei, se gasesc :makeout: Bineinteles, bere fara alcool :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ DAN ...... nu ai pt ce man !!! doar ca nu vreau sa ne tepuim pe forum , asa ca daca vad ceva pus mai scump decat face , informez imediat lumea .la faza asta puteti sa ziceti ca sunt bulache' dar inainte de a fii asta ......... sunt om

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau Poopy dar sunt lefter si fara chef de distractie ......asa ca as fi o companie cam neplacuta

Tu? Companie neplacuta?! Hai man, fii serios!

A fost o seara frumusica, pacat ca am fost cam obosit si fara chef, din cauza tratamentului, dar m-am distrat oricum. Poate data viitoare, gasca care terorizeaza Mc-ul, mai terorizeaza si alte terase, baruri, cluburi, e.t.c :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am nevoie de ajutorul vostru. Azi mi s-a furat carena fata (model unicat) de pe moto Suzuki Bandit '96. Motorul era parca la intersectia Dimitrov. Bineinteles ca odata cu ea s-a lipit de mana hotilor si semnalizatoarele din carbon....pe care nu le-au mai desfacut cu cheia cum au procedat la carena ci le-au rupt taraneste.

 

Daca cumva o vedeti pe vreun motor incercati va rog sa luati legatura cu respectivu` sau macar sa obtineti un nr de inmatriculare. Apoi un apel pe 0741.469.019 sau un sms.

 

Multumesc mult.

post-31449-1251066589_thumb.jpg

post-31449-1251066592_thumb.jpg

post-31449-1251066596_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baieti va dau o veste proasta, I sa furat motorul lui Poopy aseara din curte vedeti si voi daca il vedeti sau auziti ceva da-ti si voi o sarma.

PS- O sa va spuna Poopy mai multe detalii, sper sa nu se supere pe mine ca am dat anuntul fara sa-l anunt.Scuze Poopy.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BA ESTI NEBUN?!?!?!?!??!!??!?! cum dracu DIN CURTE?!?!?!?!?!?!?! oricum, motorelul lui Poopy e unic, daca il vede cineva p strada sigur il recunoaste. Dar nu inteleg cum au putut sa-l ia din curte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azinoapte la 3 am venit acasa din iron city, am bagat motorul in curte si m-am dus la somn. La 7 fara ceva dimineata ma-u trezit ai mei ca lipseste motorul...Am chemat politia, au luat amprente de pe clanta portii si de pe poarta, am fost la sectie si am dat cu subsemnatul si mai merg pe diferite piste din auzite...Sper totusi sa-l recuperez intreg.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:makeout: WTF ??? Din curte ?! :wink:

E clar, noaptea imi las ciinii liberi prin curte.. si cred ca investesc si in niste camere video.

poopy.. imi pare rau frate :D :D .... daca vad ceva, te anunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:makeout: WTF ??? Din curte ?! :wink:

E clar, noaptea imi las ciinii liberi prin curte.. si cred ca investesc si in niste camere video.

poopy.. imi pare rau frate :D :D .... daca vad ceva, te anunt.

Merci man...Inca am sperante ca-l recuperez. Aveam cateau libera si e Am Staff...NU-mi explic cum au reusit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci man...Inca am sperante ca-l recuperez. Aveam cateau libera si e Am Staff...NU-mi explic cum au reusit.

Poate autorul este cineva cunoscut ciinelui ?! Ca si la mine e la fel.. Cind vin prieteni/cunoscuti, pe la mine, ciinii mei nici nu exista pe acolo.. Poate numai dupa viteza cu care dau din cozile din dotare ... Imi dau si eu cu parerea, nu da cu caramizi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate autorul este cineva cunoscut ciinelui ?! Ca si la mine e la fel.. Cind vin prieteni/cunoscuti, pe la mine, ciinii mei nici nu exista pe acolo.. Poate numai dupa viteza cu care dau din cozile din dotare ... Imi dau si eu cu parerea, nu da cu caramizi.

Stai linistit man, nu am de ce sa dau cu cramizi...Mai ales ca am luat in calcul de la bun inceput, posibilitatea unu-i cunoscut. Din pacate am prea multe cunostinte dubioase pe aici prin cartier.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stai cuminte ma ca trebuie sa se sparga cineva,ai rabdare fii si tu mai optimist,gandeste pozitiv,ca trebuie sa se intample ceva,ai incredere,nu e o biciclete pe care sa o iei la subtioara si sa fugi cu ea,e un motor de 100 si ceva de kg.si nu se poate sa-l faca un singur om.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...