Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Te-ai uitat la ultimul post, nu la ala despre care vorbeam...Ca asa eram cu 13 ore inainte :P :lol:

da-o bai incolo de treaba!!!!

da' chiar nu aveti somn??? :P

pe mine m-a trezit viitorul motociclist, ca cica ii e foame.... inchipuieste-ti...la 5 dimineata... sau poate doar imi chioraie mie matzele!?! :)

si eu si taica-sau suntem pasari de noapte si rai de somn dis-de-dimineata... asa ca, spuneti-mi de pe acum cui ii place sa se trezeasca dimineata, sa vi-l dau in primire.

hai somn usor si astept tel sa ne chemati la mac care ajungeti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

da-o bai incolo de treaba!!!!

da' chiar nu aveti somn??? :)

pe mine m-a trezit viitorul motociclist, ca cica ii e foame.... inchipuieste-ti...la 5 dimineata... sau poate doar imi chioraie mie matzele!?! :)

si eu si taica-sau suntem pasari de noapte si rai de somn dis-de-dimineata... asa ca, spuneti-mi de pe acum cui ii place sa se trezeasca dimineata, sa vi-l dau in primire.

hai somn usor si astept tel sa ne chemati la mac care ajungeti.

INA ...... pot sa zic doar atat : ha ha aha aha aha aha aha aha ahhahahah aha ha ahja a :lol: :P crezi ca asta e greu , asteapta un pic .

la ora 5 dimineata ai sa cedezi si ce o sa faci tu nu se numeste SOMN ci COMA , si stii ce e misto ............. ca eu am scapat de perioada aia !!!! ha ha ha ha aha :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da-o bai incolo de treaba!!!!

da' chiar nu aveti somn??? :P

pe mine m-a trezit viitorul motociclist, ca cica ii e foame.... inchipuieste-ti...la 5 dimineata... sau poate doar imi chioraie mie matzele!?! :)

si eu si taica-sau suntem pasari de noapte si rai de somn dis-de-dimineata... asa ca, spuneti-mi de pe acum cui ii place sa se trezeasca dimineata, sa vi-l dau in primire.

hai somn usor si astept tel sa ne chemati la mac care ajungeti.

La Mc nu am ajuns din cauza durerii de ureche si a oboselii...Poate povestiti si voi ce s-a intamplat acolo. Cat despre fiu-tau, eu il preiau in perioada in care incepe sa vorbeasca, nu de alta, dar vreau sa-l invat sa injure :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beei Poopy de ce vrei sa-l iei atunci? ca sa-l inveti tu sa-si injure mama ca nu-l lasa cu motorul, sau ca nu-i ia motor?

Nu am fost la Mc. nu stiu cine a fost pe vremea aia.

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beei Poopy de ce vrei sa-l iei atunci? ca sa-l inveti tu sa-si injure mama ca nu-l lasa cu motorul, sau ca nu-i ia motor?

Nu am fost la Mc. nu stiu cine a fost pe vremea aia.

Nu sa-si injure parintii, ci sa injure...Pe cine, el decide :lol: Pe fiu-tau l-ai lasat in seama mea si vad ca nu te injura :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ssst, mai usor cu invatatu' la injuraturi ca eu am fata... daca vreti a aveti succes cu urmasii trebuie sa va purtati frumos :)

 

alo!alo!!

de unde doar va imaginati (in special pt poopy) ca numai de la voi va invata sa injure???? :)

 

iar pt iulian... cand ne intalnim de fatza cu fata ta, promit sa n-or sa vorbeasca decat cu bipuri...ca la tv... dar fi sigur ca baieti doar se dau rotunzi la faza cu invatatul prostiilor..ai vz ce cuminti sunt cand ne intalnim si mai e vreo fata cu noi???

Mesaj completat

Se ofera cazare pe timp de iarna pentru cca 50-60 moto la un pret de 50 ron/luna, in incinta fostei fabrici de tigarete (Grozavesti), intrarea facandu-se pe strada cu Maternitatea Giulesti (vis-a-vis de maternitate).

Spatiul este incalzit, pazit si supravegheat video...in curand si alarma !

Pentru detali suplimentare va rog sa sunati la 0749 169 638 - Irinel. In imediata vecinatate a acestui spatiu, beneficiati si de service dotat cu scule profi.

 

 

CEA MAI BUNA OFERTA DE PE PIATA !!

 

 

suna bine oferta de mai sus...

 

dar pentru cineva mai amarat din grupul nostru, care n-aveti unde sa cazati trotineta la iarna, pot sa vorbesc la garaj la serv, unde vreau s-o cazaz pe a lui catalin. ca a mea e inca in faza de "shoc", adica exact ca in momentul acidentului, dar va sta la caldura pentru reparatii la iarna, respectiv la emil. sa speram ca in primavara-vara 2010 va fi boboc.

si cazarea la garaj va fi gratis. poate sa-i dai paznicului o sticla de ceva de sarbatori... :D

Mesaj completat

Ursule, cum e cu g.p.s. treackerele alea? Pt prieteni nu-s si-n rate? :P

 

si unde o sa pui trackerele alea??? unul pe motor si unul, mai sigur, pe sub pantaloni.... :)

 

# poopy, daca vrei sa-ti aduc alarma, zi-mi pe la inceputul lui noiembrie, ca atunci vine emil de la arad si pot s-o iau.

in rest ce-ai mai facut cu motorul? te-ai apucat de el sa-l faci?

Mesaj completat

# si sanatate multa!! sper ca ti-ai revenit deja.

 

# si ca sa va mai dau de lucru pana la primavara, am gasit un site al motociclistilor taaaaaare cool!!

http://legionnational.webs.com/

vedeti daca va place!

 

o zi buna la toata lumea!!!

 

Mesaj completat

si , aviz "dacilor", mai au si un capitol de bun simt, respectiv "A Chapter can have a female club within their club; it will be known as the LADIES OF LEGION"

deci, ursule, vlad si restul dacilor, vedeti ca se poate sa fi membru intr-un club al motociclistilor si daca n-ai "bijuterile familiei"????

si, daca stau bine sa ma gandesc, avand in vedere ca bebeul meu va fi baiat...pot spune ca am si eu niste bijuteri mai mici, nu?

 

Mesaj completat

## scuze... greseala mea... bijuteriiiiiiiiiiiiii, cu 2 de "i".

 

Mesaj completat

eheeee..taica lica...

ia uite ce regula frumoasa au:

"If a member's bike is not running and the color holder has no money, then all members will donate money to the member to get his bike on the road."

 

eheeee... oare si la noi o fi la fel???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Inascorpio Nu m-am apucat inca de motor, dar, ca si tine, sper la primavara sa fie gata :D Alarma o sa-mi trebuiasca abia la primavara, cand o sa-ti trebuiasca si tie, asa ca o sa-mi achizitionez si eu una. Merci mult de tot si bafta si spor la reparat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

P.S. nu am mai fumat de 34 de zile ( poate mai mult de atat ) !!! tr sa dati click pe imagine ca sa functioneze

post-18663-1256241806_thumb.png

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am doua luni si mai am de asteptat pana la primavara :)

nu stiu cum rezisti ........ pt. mine e ca si cum nu as merge la toaleta sau ca si cum nu as bea apa sau mai grav , ca si cum nu as face sex !! :) :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am doua luni si mai am de asteptat pana la primavara :)

 

nu stiu cum rezisti ........ pt. mine e ca si cum nu as merge la toaleta sau ca si cum nu as bea apa sau mai grav , ca si cum nu as face sex !! :) :)

Pai n-am incotro...Daca n-am bani sa-l fac pana atunci, e ca si cum as purta scutece, as fi in desert sau mai rau...nu as avea femeie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal... sunt si eu un proaspat biciclist si stau in rahova , mi-am luat permisul cam acum o luna si tot ma intrebam pe unde as putea sa gasesc pe cineva cu care sa ma intalnesc, acum il cunosca pe Pitbul si mi-a spus de intalniri... sper sa va cunosc si pe voi ....sunt incepator :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal... sunt si eu un proaspat biciclist si stau in rahova , mi-am luat permisul cam acum o luna si tot ma intrebam pe unde as putea sa gasesc pe cineva cu care sa ma intalnesc, acum il cunosca pe Pitbul si mi-a spus de intalniri... sper sa va cunosc si pe voi ....sunt incepator :rolleyes:

Bine ai venit intre noi, astazi nu vin la Mc.nu ma simt prea bine de cateva zile si nu pot veni, asa ca nu aruncati cu pietre ca ma doare.Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai , io am baut in Mes' Amies pana la 1 noaptea apoi in Club A . bineinteles MUCI DE BEAT ....chiar si acum dupa o zii de zacut si vomat !!! :rolleyes:

 

JUR CA NU MAI BEAU ........pana data viitoare !! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...