Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

Bai , io am baut in Mes' Amies pana la 1 noaptea apoi in Club A . bineinteles MUCI DE BEAT ....chiar si acum dupa o zii de zacut si vomat !!! :D

 

JUR CA NU MAI BEAU ........pana data viitoare !! :lol:

Beei inseamna ca ai devenit bautor fruntas :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu unu, nu cred ca mai pun alcool in gura pana de revelion si poate nici atunci...Raman la droagele mele :D

 

yaaaaa right .....!!! :rolleyes: asa zic si io , ma credeti ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In curand termin toata tarasenia cu motorul si o sa ma apuc sa-l fac. Merci Geo pentru ajutor!

 

 

Nici o problema "mare" om si altadata daca mai este nevoie....

 

Vineri??? Mc?? hai sa avetzi un ilegal printre voi:P avetzi grija si luatzi-va permise frate =))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu prima data :bow: dar daca continua cu ploaia veniti ??? ca eu vreau sa vin chiar daca ploua...

Eu unu vin chiar daca ploua...Vin fara motor ca astea-s conditiile ;) Vara asta faceam mofturi cand ploua, acum m-as da si pe derdelus cu mobra...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce oameni frate...Am ajuns la Mc de la 19:00, ca aveam oricum niste treaba acolo si ma asteptam sa vina lume multa...Dar din pacate am fost 5 persoane. Pe urma mi-am dat seama ca dacii sunt la apasu, unde din pacate nu am reusit sa ajung.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa renuntzam la intalnirea de la mec :friends:

Si ce propui ca alternativa?

 

Mesaj completat

Chiulangiilor!!! Daca si saptamana viitoare lipsiti, va las repetenti!

Mesaj completat

Am ramas singur pe topicul asta...La Mc cine vine azi?

Nu de alta, dar sa stiu si eu, ca am treaba si nu pot sa vin B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Si ce propui ca alternativa?

 

Mesaj completat

Chiulangiilor!!! Daca si saptamana viitoare lipsiti, va las repetenti!

Mesaj completat

Am ramas singur pe topicul asta...La Mc cine vine azi?

Nu de alta, dar sa stiu si eu, ca am treaba si nu pot sa vin :laugh:

 

pai, dragul meu, vad ca restul s-au retras deja la barlog pentru iarna...

eu mai am o luna pana vine bebeul, si ma pregatesc deja pentru spital, plus ca ai mei au inceput deja curatenia prin casa si e nebunie. iar de deplasat, ma deplasez din ce in ce mai greu, asa ca asta e singurul motiv pentru care nu am ajuns la mac in ultimul timp. daca a fost catalin la munca, eu n-am avut cu cine si cu ce sa vin.

 

in rest, imi e dor de voi toti si astazi chiar as fi putut sa vin impreuna cu catalin la mac.

iar ca alternativa a locului de intalnire, avand in vedere ca vine iarna, ma gandeam ca pentru 3 lulele cati suntem noi ar merge sa ne intalnim prin rotatie la fiecare din noi acasa, si comandam o pizza ceva si cu o sticla de suc si gata. dezavantajul este ca nu toti sunt adeptii musafirilor.

restaurantele din liberty center sunt prea... luminoase, dar sunt calduroase si au mese kklau. dezavantajul e ca nu se fumeaza.

o bodega, cum e cea de la rahova, e prea bodega si prea plina de fum...

asa ca va spun, inca odata, ca o sa trebuiasca sa ne facem bar, ca asa nu se mai poate.

 

partea buna la mine/rea la voi, e ca la mine acum vine bebe, asa ca eu o sa zic pas pana la primavara cel putin, pana dupa botez, adica pe la sfarsitul lui februarie.

dar asta nu inseamna ca nu putem vorbi. adica sa mai dati si voi cate un semn de viata, ca, in afara de poppy, geo si thomas, n-am mai primit de la nici unul vreun semn de viata. Inteleg ca sunteti cu serviciu, familie, gagici, lipsa bani si altele... dar macar un bip puteti sa dati!

 

in concluzie, daca vine cineva la mac azi, dati un bip sa ajungem si noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai, dragul meu, vad ca restul s-au retras deja la barlog pentru iarna...

eu mai am o luna pana vine bebeul, si ma pregatesc deja pentru spital, plus ca ai mei au inceput deja curatenia prin casa si e nebunie. iar de deplasat, ma deplasez din ce in ce mai greu, asa ca asta e singurul motiv pentru care nu am ajuns la mac in ultimul timp. daca a fost catalin la munca, eu n-am avut cu cine si cu ce sa vin.

 

in rest, imi e dor de voi toti si astazi chiar as fi putut sa vin impreuna cu catalin la mac.

iar ca alternativa a locului de intalnire, avand in vedere ca vine iarna, ma gandeam ca pentru 3 lulele cati suntem noi ar merge sa ne intalnim prin rotatie la fiecare din noi acasa, si comandam o pizza ceva si cu o sticla de suc si gata. dezavantajul este ca nu toti sunt adeptii musafirilor.

restaurantele din liberty center sunt prea... luminoase, dar sunt calduroase si au mese kklau. dezavantajul e ca nu se fumeaza.

o bodega, cum e cea de la rahova, e prea bodega si prea plina de fum...

asa ca va spun, inca odata, ca o sa trebuiasca sa ne facem bar, ca asa nu se mai poate.

 

partea buna la mine/rea la voi, e ca la mine acum vine bebe, asa ca eu o sa zic pas pana la primavara cel putin, pana dupa botez, adica pe la sfarsitul lui februarie.

dar asta nu inseamna ca nu putem vorbi. adica sa mai dati si voi cate un semn de viata, ca, in afara de poppy, geo si thomas, n-am mai primit de la nici unul vreun semn de viata. Inteleg ca sunteti cu serviciu, familie, gagici, lipsa bani si altele... dar macar un bip puteti sa dati!

 

in concluzie, daca vine cineva la mac azi, dati un bip sa ajungem si noi.

Buna Ina eu iti dau un pup ca de, nu ne-am mai vazut de mult si astept sa aud vesti de la tine, dar da-lea bune.Pa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cine a fost Vinerea trecuta la Mc. ca nu se mai aude nimic pe aici, dar sa-i felicitam pe Ina si Catalin ptr.ca are un nou membru in familie adica un motociclist, un baietel si sa le uram multa sanatate micutului si lor la fel.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, sa mergem la vot in numar cat mai mare, ca ptr. asta au murit atati tineri la asa zisa "Revolutie" si am castigat cu mari sacrificii acest drept, sa ne exprimam LIBERI. Haideti la vot. Sa ne exprimam LIBERI opinia, acest lucru nu poate sa il fure nimeni de la noi.

Asfalt uscat.

Editat de DAN IERNIE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...