Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si tocmai cand mi-am facut si eu motorul ninge :cheers: ce naspa urasc zapada. abia asteptam sa ma plimb si acum a lovit ninsoarea dar lasa ca vine ea primavara sau vreme frumoasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei,

LA MULTI ANI!!!!!!!

sa va aduca anul asta multa sanatate, fericire (una, doua, cate vreti...) si daca va mai doriti cate ceva, sa vi se implineasca!

Eu pot spune ca am reusit sa il pun pe pitic pe picioare si pe mine...si pe Catalin (ca in timpul asta el a fost neglijat si din gras ce era, s-a ascutit si mai rau)...

 

Dupa Craciunul din spital, am ajuns cu bine acasa, dar au inceput mucii sa vina pe tzeava si iar du-te la policlinica de data asta... si iar am stat o saptamana cu piticul pe antibiotice si aerosoli si lavaj cu ser fiziologic si pufuri in nas... Si iar l-am pus pe picioare! Luni am mers la vaccin si control...si uite inca 2 zile cu temperatura...

Asa ca va rog sa ma intelegeti ca n-am avut timp sa merg pana in sufragerie si sa deschid netul si sa va dau de veste ca mai traim.

Stiu insa ca voi intelegeti si ca va ganditi la mine in continuare si ca va e dor de mine, asa-i?

 

Pentru ca imi e foarte dor de voi toti!!!

Nu mai zic de motoare sau alte vise... motoare....plimbari... munte... mare... ahhhhhhhhhhhhh....

Ma rog la Dumnezeu sa fie piticul sanatos si cand o face 6 luni sa-l predau o saptamana (cu proces-verbal de predare-primire in regula, jur!) la ai mei...si s-o intindem undeva o saptamana.... Iar daca eu nu-mi repar motorul, s-ar putea sa va dispara voua cel din dotare in perioada aia....

 

Pana una-alta, mie imi place ca ninge...in situatia mea... adica de ce voi sa aveti timp frumos si sa va plimbati asa, in nesimtire, iar eu sa stau in casa? Cum nu e corect asa ceva, uite ca vremea tine cu mine si ninge... si ninge... si ninge cate-un fulg... acum a stat (fir-ar sa fie!).

 

Oricum, daca voi nu veniti la mine, o sa va onoram noi cu prezenta... sau poate vineri chiar ne intalnim la mc donald's (ca acum sunt 2 dublu hamburgeri la 10 lei) sa va fac cinste. Asta asa, de Anul Nou. Pentru ca pentru cel mic si voinic am sa va invit personal in alta zi si nu numai la un amarat de hamburger.

 

Si inca odata LA MULTI ANI!!!! PE ANUL ACESTA SI SA NE AUZIM CAT MAI CURAND, SANATOSI CU TOTII!!!!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Ina Cand e piciul sanatos si putem sa-l vizitam, da-ne un semn. Ne e dor si noua de tine si cred ca ai sughitat in ultimul timp, ca am tot vorbit de tine :D Sanatate multa piciului, tie si proaspatului tatic! Va pupa Poopy.

 

 

Sau puteai sa zici : ,,Va Poopy pupa" :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi??? ceva uameni la Mc??:(

 

 

 

Nu facetzi Wheelie... duare ca dreaq.....

Azi la Mc vin si eu, dar nu stau mult...

 

Te doare pe tine man, ca mergi incredibil de obraznic, cu un motor si mai obraznic :(

Mesaj completat

Eu nu mai ajung la Mc in seara asta...A intervenit ceva neprevazut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propuneri va rog pentru un loc de intalnire la MALL la noi in cartier mai ales iarna. Eu asa cred ca ne vom stange mai multi.Popy te salut deocamdata aici si sper data viitoare "live".ADOLF nu mai fii asa carcotas.Unde esti BEER?Nu ai mai postat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma a prins viata , incep sa cred ca ati ramas someri de aveti timp sa postati .... :(

@ PYTYCU65 ........ooooops i did'it again !!!!! :(

 

 

bai .....m-am apucat sa-mi tunez saniuta , azi am sa -i fac un airbrush !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal. am luat si eu id-urile si le-am bagat. poate ne strangem si noi mai multi in vinerea asta. Eu vin sigur. Am vazut ca geo are piciorul in cuie... gheatza asta la naiba cu ea... hai cu primavara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...