Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Reisar Satanist Violator de Babe ce esti! :( , cauta si tu pe cineva sa ti`l prinda in 2 nituri sa nu mai ai treaba sau prinde`l mai bine in suruburi :cheers:

a fost prins in suruburi, dare respectivele aveau capetele subtiri si pana la urma a cazut ca s-au largit gaurile.

Nu mai merge sa pun nituri, o sa pun 2 seibi + suruburi.

 

il nituiesc eu ....daca pune toba stock .!!! ;)

o sa schimb toba, nu imi place cum se aude, o sa comand una mai scurta, sa se auda mai tare!

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auziti ma ....uite ce am gasit prin dulap , topicul de ferentari dinainte de asta .....mama cum s-au dus 4 ani !!! cred ca pe vremea aia inca mai beam fulga si zuzu :lol: :lol:

 

/index.php?showtopic=40995

 

PS. bai Cosmin de ce nu ai zis ca nu l-au sters pe asta ??

 

si asta a fost prima intanlire a bikerilor din zona /index.php?...40995&st=30

Mesaj completat

Baieti si fete haideti sa ne cunoastem.Ma numesc DAN am un Kawasaki ZZR 400 si stau pe soseaua Alexandriei,de la cap.tranvaiului 32 spre Bragadiru vre-o 500metri este o benzinarie Lukoil pe stanga,acolo stau.Fratilor haideti ridicati manutele sus si sa-ncercam si noi sa ne facem un grup al nostru cum si-au facut toti sa nu ramanem noi mai prejos de toti,si sa ne facem un loc de intanlire al nostru incepand din primavara,uite vin eu cu o propunere,sa ne intanlim la Mc'Donalds din Trafic Greu,e acolo loc de parcare,putem sa bem un suc impreuna,sa ne cunoastem,sa povestim.Ce ziceti? Astept propuneri! Uite acum vine caldura si incepe sezonul,avem timp sa ne punem de acord,ce ziceti!

Dane iti mai aduci aminte de vremurile astea , am citit ceva din cartile asta de istorie :what: unde or fi disparut unii dintre noi ...Banderas , Deea , Bum Bum , Pedro , de Freak si Dragos , Oly .....ma gandeam sa facem un recensamant al bikerilor de Mc. !!!

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auziti ma ....uite ce am gasit prin dulap , topicul de ferentari dinainte de asta .....mama cum s-au dus 4 ani !!! cred ca pe vremea aia inca mai beam fulga si zuzu :lol: :lol:

 

/index.php?showtopic=40995

 

PS. bai Cosmin de ce nu ai zis ca nu l-au sters pe asta ??

 

si asta a fost prima intanlire a bikerilor din zona /index.php?...40995&st=30

Mesaj completat

 

Dane iti mai aduci aminte de vremurile astea , am citit ceva din cartile asta de istorie :what: unde or fi disparut unii dintre noi ...Banderas , Deea , Bum Bum , Pedro , de Freak si Dragos , Oly .....ma gandeam sa facem un recensamant al bikerilor de Mc. !!!

 

cativa dintre ei o ard in DAC, ca li se pare cul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io, oly, freak, pasaris, pupi si dragood o ardem in Dac sa fim cul cum zice wtf :what:))) da nu prea mai are lumea timp sa vina la mec.... pe unii nici macar nu`i stiu :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io, oly, freak, pasaris, pupi si dragood o ardem in Dac sa fim cul cum zice wtf :what:))) da nu prea mai are lumea timp sa vina la mec.... pe unii nici macar nu`i stiu :lol:

 

Repede tu ursule :lol:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:what: eu o sa ajung la Mc. .....oricum Pupila sa stii ca te las repetent !!

 

lasa ma Ursule , fii cool !! apropo crezi ca poti sa-mi repari si mie telecomanda de la alarma masinii ?? :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot m-am nimerit eu sa intreb cine vine la Mc, se pare ca tot eu nu o sa reusesc sa ajung...Ramane de vazut...

 

 

Pupi,cred ca mai tot timpul tu intrebi primul care se duce la Mc, si de asemenea tu esti cel care mai tot timpul spune ca nu ajunge :lol: :what:

Editat de alexutzza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pupi,cred ca mai tot timpul tu intrebi primul care se duce la Mc, si de asemenea tu esti cel care mai tot timpul spune ca nu ajunge :lol: :what:

 

 

se baga si el aiurea in seama cu baietii :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce noroc au unii ca pleaca devreme acasa >:lol:

mane .......era un contact de la baterie dezlipit de pe placa si l-am lipit eu cu pistolul de lipit ....de atunci ni a mai mers :what: !!! e de rau ??

Mesaj completat

dupa cum zice o pila de-a mea de acolo de sus ...... Duminica 6 iunie Brasov - vreme in general frumoasa cu paxima de 27 grade indice confort termic 25 grade punct de roua 6 grade umiditate 31% si vant de 4,8 km,h NE sanse precipitatii 0%

si Ploiesti - la fel ca si Brasovul numa' ca va bate vantul nitel mai tare 12,1 km/h din ENE .....de Bucuresti ce sa va zic , vor fi 30 grade ..........DECIIIIII !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adolf pai e posibil sa fi lipit mai multe chestii intre ele si sa se fi futut de tot :lol: sau plm ... :lol:

deci tata avea dreptate.....pe tot ce pun mana fuck ( a se citi in romana ) !!! :what:

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pupi,cred ca mai tot timpul tu intrebi primul care se duce la Mc, si de asemenea tu esti cel care mai tot timpul spune ca nu ajunge :D :what:

De obicei cand spun ca nu ajung, reusesc sa vin :lol: Mai putin astazi...Ma rog, ieri, ca e trecut de 12 noaptea.

 

Maine iau piesele de la sudat si merg la mecanic sa shurubarim. Am renuntat sa-i mai aduc modificarile dorite pe moment si urmeaza sa-l fac cum era, ca nu mai am rabdare :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo Pupila , cine stie poate saptamana viitoare ...........!!

 

Duminica 09:00 am. adunare la Mc. pt plecare pe Cheia ....la maxim 10:00 se pleaca ......MAXIM am spus !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Sunt tipul cu ER-5 rosu si am mai venit cu un prieten cu un Hornet. Ma bucur ca v-am intalnit, ca de mult vroiam sa ajung si eu sa va cunosc ca pe aici pe forum am mai tot citit de voi. Am inteles ca se face o plimbare duminica pe Cheia? Daca nu merg maine pe undeva, ma bag si eu duminica.

 

 

 

 

EDIT: eeeee...pana sa intreb eu de Cheia a postat Adolf mai sus. :what:

Editat de sulta_00
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auziti ma ....uite ce am gasit prin dulap , topicul de ferentari dinainte de asta .....mama cum s-au dus 4 ani !!! cred ca pe vremea aia inca mai beam fulga si zuzu :lol: :lol:

 

/index.php?showtopic=40995

 

PS. bai Cosmin de ce nu ai zis ca nu l-au sters pe asta ??

 

si asta a fost prima intanlire a bikerilor din zona /index.php?...40995&st=30

Mesaj completat

 

Dane iti mai aduci aminte de vremurile astea , am citit ceva din cartile asta de istorie :what: unde or fi disparut unii dintre noi ...Banderas , Deea , Bum Bum , Pedro , de Freak si Dragos , Oly .....ma gandeam sa facem un recensamant al bikerilor de Mc. !!!

Da Jhon a ramas in istorie,acum suntem oricum mai multi,dar ce sa-i faci poate nu mai are lumea timp ca si mine,de Banders, Deea, Bum_Bum, Pedro, Freak, Dragos, Oly nu am mai auzit nimic, mie imi pare rau ca nu pot sa vin in fiecare Vineri la Mc.din cauza muncii mele,care ma solicita sa ma scol foarte de dimeata si sunt foarte obosit, nu ar fi rau sa facem un recensamant, nu e o idee rea.

Oricum, acum suntem mai multi si cred ca e ok, nu stiu ce sa zic.

ganditiva voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite filmul cu raceri de Ikea aici

 

:what:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Mesaj completat

Salutare! Sunt tipul cu ER-5 rosu si am mai venit cu un prieten cu un Hornet. Ma bucur ca v-am intalnit, ca de mult vroiam sa ajung si eu sa va cunosc ca pe aici pe forum am mai tot citit de voi. Am inteles ca se face o plimbare duminica pe Cheia? Daca nu merg maine pe undeva, ma bag si eu duminica.

 

 

 

 

EDIT: eeeee...pana sa intreb eu de Cheia a postat Adolf mai sus. :lol:

 

Bine ai venit!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...