Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

da oameni buni ma bate gandul la un chopper.........ceva mare , zgomotos si scump.....parca as vb de nevasta-mea :rolleyes: ...dar momentan nu gasesc nici un comentariu despre suzuki vz 800

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu am propus prima oara intrarea in Carol dar m-am razgandit dupa ce am luat toate gropanele di zona aia care e si greu accesibila plina de masini parcate si masini de la scoala de soferi ........!!!! vreti un loc de intanlire mai bun ( asta trebuie sa includa sio terasa :D ) bagati propuneri pt ca pana la urma pt asta e topicul pt discutii , asa ca tociti tastele :( :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am propus prima oara intrarea in Carol dar m-am razgandit dupa ce am luat toate gropanele di zona aia care e si greu accesibila plina de masini parcate si masini de la scoala de soferi ........!!!! vreti un loc de intanlire mai bun ( <u><b>asta trebuie sa includa sio terasa</u></b> :ok: ) bagati propuneri pt ca pana la urma pt asta e topicul pt discutii , asa ca tociti tastele :D :rolleyes:

 

 

PROPUN SA NE VEDEM LA TERASA LA BRANDUSA :o :P :) :D :D :( :D LOL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e berea rece sunt de acord ......ca daca tot am ajuns pieton sa profit cate cazul ca dupa aia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da , este adevarat :rolleyes: acum incerc sa ma hotarasc ce o sa imi iau ....cred ca urmeaza oschimbare de stil trec la chopper....

multa bafa la toata lumea si am sa mai vin si eu la intanliri atunci cand voi fi liber de la munca ()

 

Ia vezi link-ul asta , este un tip din gasca si arata foarte bine motorul, a avut grija de el

 

http://www.bikeshop.ro/motociclete/anuntur...1999-91606.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lope ...eu l-as transforma in asa ceva...ar fi pacat sa stric frumusetea aia ....care un om a iubito :lol:

post-18663-1211461869_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai taica.......stie cineva pe tipul care se plimba pe ferentari cu un fireblade doar in blugi , camasa si fara casca .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am vazut si eu pe tipul ala cu fireblade.... de multe ori... eu stau langa Foumi la intersectia Ferentari-Sebastian :cheers:

Editat de zapacitul_anului
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate am foarte multe lucruri de facut (asta inafara orelor de munca ) simai imi raman fix 4 ore libere din 24 pe carel dorm .....cam asta ar fi motivul pentru care nu am venit in ultimul timp la intanliri dar sper ca o sa scap si eu de belele... :cheers: ..........................

 

apropo.......iris ai mai slabbit ????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan nu am luat nimic ...strang bani , asa ca prin august imi iau iar prima alegere e hornetul dupa aceea monsterul sau un chopper de minim 800 cc....... asa ca pun banii la ciorap pana ma hotarasc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba nene care are o imrpimanta performanta???? sa`mi scot si io un permis pe o bucata de plastic ca nu mai pot :cheers:))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man..........da ia-ti un card R.A.T.B si il scoti pe ala sau permis de vanatoare ........ca asa macar nu iti iei puncte da s-ar putea sa fii ridicat pt braconaj :cheers:

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...