Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

am vrut sa imi fac si eu casco dar motanu meu are 11 ani si mi-au zis pas ...

 

relax...a mea e din 96... daca tu chiar vrei, iti dau nr de tel de la tipul de la asiban.

vorbim!

eu s-ar putea vineri sa fiu plecata din bucuresti....iar sambata plecam la ziua lui iris ...cu motoarele...dar, daca te intalnesti cu baietii vineri, roaga-i sa-ti dea nr meu de mobil si ma suni.

Numele meu e Iuliana... Ina pentru prieteni.

 

Abia astept sa mai vad si eu o motociclista prin cartier :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

si tu cum esti ma, nici permis nu ai :D

 

 

ma duc in piata ca ma asteapta taranii de colegi de la munca :blink:

 

 

:kiss:))))) cred ca ma voi ascunde in casa sa beau singur niste beri de fericire :lol:) da parca nu au spor :lol:

 

 

deci unde bem sambata si de ce ? :hug:))))

Editat de BeerBelly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand...La multi ani Iris! ...Romania bate cu 2-0(cel putin asa am pariat cu tata) ...Pentru cei care vor garaj(dar pentru iarna)in 2 saptamani ma apuc sa-l construiesc :blink: Defapt nu doar pentru iarna,dar eu stau destul de departe de majoritatea dintre voi,si nu cred ca va convine sa mergeti enshpe km pana la motor.Oricum stau la curte si nu se pune problema furtului :D mai ales ca pun baza in cateaua mea ultramegagiga frumoasa si desteapta,care in ciuda faptului ca e o bestie(acum ma laud)tocmai a adoptat un pisoias, mic-mic si frumos foc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand...La multi ani Iris! ...Romania bate cu 2-0(cel putin asa am pariat cu tata) ...Pentru cei care vor garaj(dar pentru iarna)in 2 saptamani ma apuc sa-l construiesc :blink: Defapt nu doar pentru iarna,dar eu stau destul de departe de majoritatea dintre voi,si nu cred ca va convine sa mergeti enshpe km pana la motor.Oricum stau la curte si nu se pune problema furtului :D mai ales ca pun baza in cateaua mea ultramegagiga frumoasa si desteapta,care in ciuda faptului ca e o bestie(acum ma laud)tocmai a adoptat un pisoias, mic-mic si frumos foc

 

 

si tie iti era frica.... ca o sa-l pape pe pisoias :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da Ina,ca in prima zi,cand la-m gasit,era sa il prinda ea inaintea noastra :D si intr-o noapte a reusita sa deschida usa la camera in care il tineam...Dimineata,cand am vazut usa deschisa,ma gandeam ca la facut manusi...dar...surpriza :blink: Cred ca asta e unul din motivele pentru care iubesc animalele, mai mult decat iubesc oamenii(suna tare aiurea dar nu va ganditi la prostii)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spuneti-mi si mie, care e faza cu padurea din jurul Institutului, se poate circula pe-acolo? Ca pe Google Earth apare un cerc aproape perfect inchis la culoare. Sau nu e padure?

padure este , dar cam inkisa...in sensul ca sunt puse semne d interzicere . p aleea principala care duce la institut la un momentdat este interzis accesul , iar la aleile care merg prin padure sunt puse bariere cu semnele d rigoare...deci nu prea e bine sa bagi mobra p acolo , mai bine mai mergi 5-6 km si te duci p arges si ai acolo coclau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine unde ne vedem? La Mc sau la fantana la parcul Carol? Si sa stabilim una din locatii ca fiind permanenta,sa nu mai fie confuzii...Eu vinerea trecuta am tras chiulul,dar am auzit ca nu prea va-ti inteles...adica unii erau la Mc iar altii la fantana,iar cand au venit si cei de la Mc la fantana,cei de acolo deja plecau(cel putin eu asa am inteles)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca la fantana dar daca trece cineva si pe la Mc.poate sa le spuna si celor de acolo daca este cineva bine-nteles sa vina si ei la Fantana.

 

La fantana de la Carol la ora 20:00 !!!

 

btw... eu mai vin ?? :)

 

Daca mai vrei??? :( :cheers: :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baieti si fete haideti sa ne cunoastem.Ma numesc DAN am un Kawasaki ZZR 400 si stau pe soseaua Alexandriei,de la cap.tranvaiului 32 spre Bragadiru vre-o 500metri este o benzinarie Lukoil pe stanga,acolo stau.Fratilor haideti ridicati manutele sus si sa-ncercam si noi sa ne facem un grup al nostru cum si-au facut toti sa nu ramanem noi mai prejos de toti,si sa ne facem un loc de intanlire al nostru incepand din primavara,uite vin eu cu o propunere,sa ne intanlim la Mc'Donalds din Trafic Greu,e acolo loc de parcare,putem sa bem un suc impreuna,sa ne cunoastem,sa povestim.Ce ziceti? Astept propuneri! Uite acum vine caldura si incepe sezonul,avem timp sa ne punem de acord,ce ziceti!

Sal Dan. Sunt Iulian am un Suzuki GSXF de 600 stau in ferentari - prelungire... in ultima vreme (2 ani) am fost plecat prin afganistan dar am revenit... chiar as dorii sa formam un grup... nu pot sa cred ca in zona sunt doar 2 motoare... :) dar sa vedem ce iese.. de cand ai scris tu mesajul asta nu vad nimic nou.. daca ai noutati... da-le aici... merci!!

 

 

da, se pare ca e ceva activitate... ar fi bine ca daca tot stati pe net sa facem schim de adrese de mess... mi se pare mult mai simplu... pana la urma stie care cati baieti cu motoare sunt... m-as baga si eu... dupa 2 ani de razboi vreau si altceva... ce ziceti? ma bagati in grup??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal Dan. Sunt Iulian am un Suzuki GSXF de 600 stau in ferentari - prelungire... in ultima vreme (2 ani) am fost plecat prin afganistan dar am revenit... chiar as dorii sa formam un grup... nu pot sa cred ca in zona sunt doar 2 motoare... :) dar sa vedem ce iese.. de cand ai scris tu mesajul asta nu vad nimic nou.. daca ai noutati... da-le aici... merci!!

Salut Iulian! Hai in seara asta pe la orele 20 00 la fantana de la parcul Carol,sunte-m un grup de vre-o 15 motoare, nu doar 2 :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite adresa mea de mess ilie_iulian_2006@yahoo.com daca vreti putem face o lista separata in mess cu baietii din grup... e mult mai simplu... zic eu... ce ziceti??

 

ok la fantana din fata parcului carol la ora 20.. o sa incerc sa ajung... e bine ca nu sunt doar 2... mi-a intrat pt 10 min doar primul mesaj din toate astea 35 de pagini... pe aici bantui de un an... dar... am fost afara pana luna trecuta si... nu aveam cum sa incurc lumea acuma am revenit...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te plangi ca nu gasesti baieti cu motoare in magurele... de ce nu te alaturi grupului de motoare din rahova?? sunt 15 - 20 de baieti care se intalnesc destul de des in zona prcului carol sau la mc donld-s de la trafic greu... intra si tu in pagina lor si aflii mai multe...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca la fantana dar daca trece cineva si pe la Mc.poate sa le spuna si celor de acolo daca este cineva bine-nteles sa vina si ei la Fantana.

 

 

 

Daca mai vrei??? :cheers: :rock: :P

 

sa dea dreaq sa nu ma primiti, ca va dau pa mana lu` iris :(

 

LE: nu mai vin, n-am casca :)

Editat de >GiGi<DinPoveste
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa dea dreaq sa nu ma primiti, ca va dau pa mana lu` iris :cheers:

 

LE: nu mai vin, n-am casca :)

 

 

de ce mha doar la tzigari si barfa nu posa iesi din casa ? :P))) :( :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...