Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bai nu o sa va vina sa credeti , in urma anuntului postat pe topic DONEZ PUI PITTBULL m-am trezit cu politia acasa azi ...... noroc ca nu eram acasa :)

 

maine dimineata trebuie sa ma prezint la sectia 18 , deci suntem supravegheati din umbra ?? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am profilul public , mi-am dat de mai multe ori adersa s-au am explicat cum se ajunge la mine , iar eu figurez la asociatia chinologica si la politie ca propietar de Amstaf .......

vanzarea de rasa pitbull este ilegala iar donatia NU , cred ca vroiau sa verifice treaba asta , de accea mi-au lasat vorba sa merg sa dau cu subsemnatul .......nu scoateti berea de la rece ca nu vor face nimic , sper sa ajung azi la ei sa fac caterinca .......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai nu o sa va vina sa credeti , in urma anuntului postat pe topic DONEZ PUI PITTBULL m-am trezit cu politia acasa azi ...... noroc ca nu eram acasa :)

 

maine dimineata trebuie sa ma prezint la sectia 18 , deci suntem supravegheati din umbra ?? :)

In cazul asta, vand 4 kg cocaina...Sau donez, ca sa nu ma bage la trafic...Mai am cateva AK47, 12 kg mercur rosu, una bucata cadavru Elodia, cateva carduri clonate si bonus, dau o duzina de imigranti ilegal, ce pot fi folositi ca sclavi. Relatii, cu sau fara mandat, la adresa din buletin. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pupila da mai ai porbagaju ala de pastile de extazy ? si tot acolo stai langa lukoiul ala de la puscarie de la rahova ? :scratch:))

 

le mananca ca pe M&M :) ...... bai momentan nu voi merge la sectie ca sunt contagios si fac febra mare :) , mai precis varsat de vant .....

dar cand o sa-mi scada febra am sa merg ca sa contaminez sectia de politie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-mi aduceti si mie o poza cu o domnisoara pe motor de la Expobike , asta daca nu vin personal ca sa comit un atentat biologic :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pupila da mai ai porbagaju ala de pastile de extazy ? si tot acolo stai langa lukoiul ala de la puscarie de la rahova ? :)))

Da frate, tot acolo stau, mai exact pe str. carul mare nr. 2 sector 5. Mai am tot felul de droguri...Pentru doritori, Beerbelly de la mine cumpara vrac si vinde la doza :P

Mesaj completat

le mananca ca pe M&M :laugh: ...... bai momentan nu voi merge la sectie ca sunt contagios si fac febra mare :laugh: , mai precis varsat de vant .....

dar cand o sa-mi scada febra am sa merg ca sa contaminez sectia de politie :bounce:

Deci vrei sa-i ataci biologic...Teroristu!!!!

Si pt WTF, la multi ani mane!!!

Editat de Pupila Dilatata
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sectorul 5 din pacate...Culmea e ca majoritatea vecinilor tai, au fost sau sunt si vecinii mei temporar, cand sunt la Ghe 6 rezidenti :bounce:

avem atatea in comun ..... :laugh: nu ne-am mai vazut demult la un cico sa povestim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ WTF La multi ani bre'

 

ma Pupila o sa trebuiasca sa cicatrizez ranile din stomac lasate de Varicela cu niste absinth :bounce:

 

ps. mai exista Apasu' Bar ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

Si pt WTF, la multi ani mane!!!

 

Beeeeeeeeei!!!!!!!!!!

Da' voi chiar va faceti de cap, asa????!!!!

In primul rand, La multi ani, berbecutzule!!!!!!

Sa inteleg ca si tu mergi pe burta ca thomas???

Ca de beer belly nu pot sa ma iau... a asteptat sa-i vina ziua de nastere cand am fost noi plecati din bucuresti.... dar multumesc pt invitatia la bere!

Cam multi berbecutzi in rahova!

 

Si, in al doilea rand, voi scoateti toate ilegalitatile pe net asa usor????

Exces de zel, spuneti voi... Eu cred doar ca cel cu "capraria" respectiva isi face meseria... macar nu doar taie frunzele...

 

@ Puppy

Auzi... eu cred ca tu faci ca "telecomandatul" ala.... toate gagicile sa vina la mine!!!!... cum naiba ai tu varsat de vant???? Te-a tras curentul prin plantatie????

 

@ ref la itp... si eu am inscris "satelitul" tot pe grivitzei... si a mers repede si bine...

 

Hai sa caut si topicul lui bea sa vedeti pozele pe care le-a facut la prima iesire pe anul asta...respectiv buc-ploiesti-buzau-siriu-brasov-ploiesti-buc

gata.... l-am gasit:

 

/index.php?showtopic=644219

 

sper sa va placa!

 

Hai va pup!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beeeeeeeeei!!!!!!!!!!

Da' voi chiar va faceti de cap, asa????!!!!

In primul rand, La multi ani, berbecutzule!!!!!!

Sa inteleg ca si tu mergi pe burta ca thomas???

Ca de beer belly nu pot sa ma iau... a asteptat sa-i vina ziua de nastere cand am fost noi plecati din bucuresti.... dar multumesc pt invitatia la bere!

Cam multi berbecutzi in rahova!

 

Si, in al doilea rand, voi scoateti toate ilegalitatile pe net asa usor????

Exces de zel, spuneti voi... Eu cred doar ca cel cu "capraria" respectiva isi face meseria... macar nu doar taie frunzele...

 

@ Puppy

Auzi... eu cred ca tu faci ca "telecomandatul" ala.... toate gagicile sa vina la mine!!!!... cum naiba ai tu varsat de vant???? Te-a tras curentul prin plantatie????

 

@ ref la itp... si eu am inscris "satelitul" tot pe grivitzei... si a mers repede si bine...

 

Hai sa caut si topicul lui bea sa vedeti pozele pe care le-a facut la prima iesire pe anul asta...respectiv buc-ploiesti-buzau-siriu-brasov-ploiesti-buc

gata.... l-am gasit:

 

/index.php?showtopic=644219

 

sper sa va placa!

 

Hai va pup!

 

 

eu am luat mai Ina varsatul ........

 

ps. frumoasa excursie , dar mai frumos e vara pe Siriu :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am luat mai Ina varsatul ........

 

ps. frumoasa excursie , dar mai frumos e vara pe Siriu :bounce:

 

OOPS!

se mai intampla...dupa o varsta... chiar ma miram de unde sa ia puppy varsat de vant... ca tu ai de unde... :laugh:

 

ca el tot e ba racit, ba cade sifonierul pe el....

 

sa-mi spui cand mergeti la smaeb, te rog... daca, cand, cine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...