Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

inca ma duc ba la sala :) si alerg cam 4 km pe zi in zilele bune :D.... si sa te uiti tu la alea de la aerobic ca nu e ca in fime =)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, 14.05.2011 va avea loc Marsul “Respect in Trafic” ajuns deja la cea de a treia editie, incepand cu ora 10:00, peste 200 de motociclete si masini, avand in frunte masinile de raliu, vor marsalui prin Bucuresti, avand ca punct de plecare Parcul Carol (Piata Libertatii) si sosirea, in jurul orei 11:30, la Baneasa Shopping City.

Marsul "Respect in Trafic editia 2011" ~ Repsol Day

La Carol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca ma duc ba la sala :) si alerg cam 4 km pe zi in zilele bune :D.... si sa te uiti tu la alea de la aerobic ca nu e ca in fime =)))))

Te-ai gandit ca asa zic si grasele care fac aerobic si-au venit sa vada pachete de muschi si in loc de culturisti te vad pe...Tine? :lol: :blbl:

 

asta seara vine careva la mc? pe la ce ora ???

La 20:30...Cam asa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o scoala moto in rahova????? am inteles ca astia de la bidi trans nu au A-ul sa zic, sau ma insel?

am fost aseara la mc, pe 2 picioare, am vazut atmosfera si e super ok

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o scoala moto in rahova????? am inteles ca astia de la bidi trans nu au A-ul sa zic, sau ma insel?

am fost aseara la mc, pe 2 picioare, am vazut atmosfera si e super ok

Dinu....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pupila , te-ai anchilozat de cat timp n-ai mai mers pe 2 roti . Mergeai aseara pe trompeta aia de zici ca n-ai pus curu niciodata pe 2 roti .

Mi-e incomoda ca are seaua aiurea si nici cu lipsa ambreiajului nu prea ma impac...Plus franele care tin ocazional :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai chiulit Adolfule... De cand nu te-am mai vazut la culoare, am inceput sa uit cum arati si cat ti la bautura, deci...Pe cand o provocare? :wink:

gresit ..... am fost in Victoriei , v-am vazut cand ati trecut spre casa apoi v-am mai vazut odata la Natiunile Unite aveam motorul parcat in fata magazinului ferrari ....... eu am fost in parcare la AFI la un drift si pe Lipscani la terasa cam toata noaptea de vineri ( adica dupa 12 noaptea ) ........

scuze dar m-am saturat de motogp urban , prefer sa ma dau singurel.....

 

Monsterul are o gacica in centru , o roscata de F1 ......

DSC_0152.JPG

DSC_0133.JPG

 

:rock:

Ps. Pupila accept provocatea ... :ok:

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gresit ..... am fost in Victoriei , v-am vazut cand ati trecut spre casa apoi v-am mai vazut odata la Natiunile Unite aveam motorul parcat in fata magazinului ferrari ....... eu am fost in parcare la AFI la un drift si pe Lipscani la terasa cam toata noaptea de vineri ( adica dupa 12 noaptea ) ........

scuze dar m-am saturat de motogp urban , prefer sa ma dau singurel.....

 

 

 

:rock:

Ps. Pupila accept provocatea ... :ok:

 

Asa e cel mai bine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gresit ..... am fost in Victoriei , v-am vazut cand ati trecut spre casa apoi v-am mai vazut odata la Natiunile Unite aveam motorul parcat in fata magazinului ferrari ....... eu am fost in parcare la AFI la un drift si pe Lipscani la terasa cam toata noaptea de vineri ( adica dupa 12 noaptea ) ........

scuze dar m-am saturat de motogp urban , prefer sa ma dau singurel.....

 

Ps. Pupila accept provocatea ... :ok:

 

Eu am fost doar la Mc, la plimbare n-am mers. Pai pe weekend-ul viitor poate facem o bauta pe undeva :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dinu....

 

si uite ca am facut rost de tel 0722290778 dinu ,mersi adolfule

vineri sunt si eu la mc "/pedes" de.. unu care sade cu o cola in mana si se uita la motoare, fara A fara 2 roti, de... ma fac eu mare

 

CATEGORII:

Scoala de soferi DINU organizeaza cursuri pentru categoriile: A etc

 

DOTARI:

motocicleta yamaha , suzuki

 

 

LABORATOR:

Testare psihologică si analize medicale in cadrul scolii

 

PROGRAM:

luni – vineri 08:00- 20:00

sambata 08:00- 15:00

 

TARIFE:

cat A: 600 lei

etc

1 sedinta suplimentara de conducere – 60 lei

 

 

Plata cursurilor se poate face si in 3 rate: 300 lei avans la inscriere, diferenta in 2-3 rate.

 

 

 

DATE DE CONTACT

 

Adresa: bd. Ion Mihalache, nr. 271.

Reper: intre Piata Domenii si Chibrit, langa Parcul Ciresarii.

 

Tel. fix: 021-224.16.53.

Tel. mobil: 0721.507.176.

 

nu fac publicitate da e in 3 rate pt orice neinitiat ca mine :banana: :rock: vine eu ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si uite ca am facut rost de tel 0722290778 dinu ,mersi adolfule

vineri sunt si eu la mc "/pedes" de.. unu care sade cu o cola in mana si se uita la motoare, fara A fara 2 roti, de... ma fac eu mare

 

CATEGORII:

Scoala de soferi DINU organizeaza cursuri pentru categoriile: A etc

 

DOTARI:

motocicleta yamaha , suzuki

 

 

LABORATOR:

Testare psihologică si analize medicale in cadrul scolii

 

PROGRAM:

luni – vineri 08:00- 20:00

sambata 08:00- 15:00

 

TARIFE:

cat A: 600 lei

etc

1 sedinta suplimentara de conducere – 60 lei

 

 

Plata cursurilor se poate face si in 3 rate: 300 lei avans la inscriere, diferenta in 2-3 rate.

 

 

 

DATE DE CONTACT

 

Adresa: bd. Ion Mihalache, nr. 271.

Reper: intre Piata Domenii si Chibrit, langa Parcul Ciresarii.

 

Tel. fix: 021-224.16.53.

Tel. mobil: 0721.507.176.

 

nu fac publicitate da e in 3 rate pt orice neinitiat ca mine :banana: :rock: vine eu ..

zilele astea poate ma hotarasc sa iau si eu B-ul , nu de alta da pacat ca rugineste masina in garaj !!! :moto:

 

ps. azi am facut o plimbarica : Bucuresti - Sinaia ( Peles )- Targoviste - Bucuresti ...... 260 kilos'

poimanine cine stie ......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zilele astea poate ma hotarasc sa iau si eu B-ul , nu de alta da pacat ca rugineste masina in garaj !!! :moto:

 

ps. azi am facut o plimbarica : Bucuresti - Sinaia ( Peles )- Targoviste - Bucuresti ...... 260 kilos'

poimanine cine stie ......

 

da' tu lunea nu lucrezi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da' tu lunea nu lucrezi?

lucrez o zi da una nu !! :D

am luat teapa la Targoviste , Curtea Domneasca e inchisa lunea asa ca va trebui sa ma duc iar intr-o zi ca sa ma reculeg intre ruine :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lucrez o zi da una nu !! :D

am luat teapa la Targoviste , Curtea Domneasca e inchisa lunea asa ca va trebui sa ma duc iar intr-o zi ca sa ma reculeg intre ruine :ok:

mai bine vezi cum iti iei concediu la sfarsitul lui iunie, inceputul lui iulie, ca vreau sa facem iar un tur de romanie..

anul trecut a fost superb!

Anul trecut asta a fost traseul: bucuresti - valea oltului - transalpina - obarsia lotrului - defileul jiului - hateg/rezervatia retezat/hunedoara (castelul corvinilor+20 km de vis si serpentine intre hateg si hunedoara (cica unde fac nus' ce concurs auto) - resita - oravita - moldova noua (iar un drum de vis pe malul dunarii, cu serpentine si asfalt nou) - orsova - baile herculane - valea cernei - targu jiu - horezu - ramnicu valcea - pitesti - bucuresti

 

asa ca vino cu planuri unde sa lasati odoarele o saptamana, cu mandra si cu ceva idei, impreuna cu dorinta de a veni cu noi.

(daca ti-e prea greu cu mandra, o mai iau eu :grinbandit: )

 

hai ca treb sa ma apuc de facut planuri, rezervari pt cazari (cat mai multe gratis... anul trecut n-am platit decat o noapte la obarsia lotrului...) :friends:

 

hai o noapte buna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine vezi cum iti iei concediu la sfarsitul lui iunie, inceputul lui iulie, ca vreau sa facem iar un tur de romanie..

anul trecut a fost superb!

Anul trecut asta a fost traseul: bucuresti - valea oltului - transalpina - obarsia lotrului - defileul jiului - hateg/rezervatia retezat/hunedoara (castelul corvinilor+20 km de vis si serpentine intre hateg si hunedoara (cica unde fac nus' ce concurs auto) - resita - oravita - moldova noua (iar un drum de vis pe malul dunarii, cu serpentine si asfalt nou) - orsova - baile herculane - valea cernei - targu jiu - horezu - ramnicu valcea - pitesti - bucuresti

 

asa ca vino cu planuri unde sa lasati odoarele o saptamana, cu mandra si cu ceva idei, impreuna cu dorinta de a veni cu noi.

(daca ti-e prea greu cu mandra, o mai iau eu :grinbandit: )

 

hai ca treb sa ma apuc de facut planuri, rezervari pt cazari (cat mai multe gratis... anul trecut n-am platit decat o noapte la obarsia lotrului...) :friends:

 

hai o noapte buna!

suna frumos , din pacate nu pot face planuri pe o perioada asa de indepartata :what: copii ar fi in vacanta pe atunci ( poate la socramea ) dar cine stie ce mai intervine pana atunci ....

 

eu planurile de excursii nu le elaborez ci sunt spontane si de distante in functie de timpul liber pe care il obtin , ca asa ar fi mult drum de batut ....

 

deci ...... ce facem acum ?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...