Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

am fost eu azi pe zi pe la 12, am mancat un burger si cam atat.. am intrat sch 2 din pacate..vremea mai tine cu noi, inca.. momentam fac drumuri regulate regie-baraj mihailesti... drumuri mai lungi implica benzina mai multa :(

 

unde va pastrati motoretele iarna asta? voi :unsure:

** eu tre sa eliberez foisoru in care o tineam pana acum .. si tare mie teama ca o sa inghete de frig la minus 20 :scratch:

 

*** am iesit in dimineata asta cu mobra de curiozitate, mi-a inghetat sangele in instalatie :sick:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cred ca am facut max 2000 de km sezonul asta ... raziile p**ii cu rarul, pierdut cheia aprox 2 luni... asta e , sezonul urmator dorm pe ea :friends:

naspa omule , eu am facut 2000 doar intr-un singur weekend iar per' sezon vreo 8000 pana in august cand am devenit pieton .......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

pe la 14.05 am plecat de pe salaj pana dincolo de mihailesti

***constatari: cu izmenele de rigoare(scuzati expresia) si cu cagula pe sub casca, mai merge o vreme (cu vremea de azi) :moto: mai tine soare cu noi!!!

 

*20.11.2011

"In data de 18.11.2011 un prieten drag a plecat dintre noi; asa ca va rog pe toti cei care sunteti iubitori si detinatori de motociclete sa ne strangem cu toti impreuna marti 22.11.2011 in jurul orei 09:30 in zona 13 Septembrie la benzinaria Agip de unde vom pleca cu totii spre prietenul nostru drag Dragos "Dexter” sau “Gogoasa” cum ii spuneau prietenii dragi, pentru a-l conduce pe un ultim drum , turand motoarele in cinstea lui. A fost si va ramane in sufletele noastre si alaturi de noi pe strazi calarind cu drag motorul lui inaripat...va raman recunoscator celor care ii vor fi alaturi asa cum era si el alaturi de noi , trecand prin obstacole ca noi si evitand moartea la fel cum multi dintre noi o facem zi de zi din cauza ca foarte multi soferi ne ignora si incalca si regulile de circulatie la fel cum s-a intamplat si in cazul lui Dragos unde soferita a incalcat indicatoarele si legile, luandu-i viata...dati si voi msj mai departe din biker in biker pentru a nu putea strange cu totii in cinstea unui biker de al nostru care a plecat dintre noi...va multumesc!!! "

de la; marius bogdan http://www.facebook.com/profile.php?id=100000365733082

 

facebook-ul lui dragos http://www.facebook.com/profile.php?id=100000272204614

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!!! ce mai faceti dumneavoastra, voi forumistii de pe rahova&ferentari&others

a venit frigul, ati bagat motoarele la iernat... ce faceti pana in primavara??? cu ce va ocupati iarna.. la mine e prima si vroiam sa stiu cum si in ce fel va petreceti sarbatorile..

{} la multi ani!!! de pe acum :friends: :cheers: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare!!! ce mai faceti dumneavoastra, voi forumistii de pe rahova&ferentari&others

a venit frigul, ati bagat motoarele la iernat... ce faceti pana in primavara??? cu ce va ocupati iarna.. la mine e prima si vroiam sa stiu cum si in ce fel va petreceti sarbatorile..

{} la multi ani!!! de pe acum :friends: :cheers: :burnout:

 

 

Am băgat motorul la iernat în garajul unei rude... Iarna nu știu ce o să fac, nu prea am prieteni ...probabil voi sta în casă. :(

 

Sărbători fericite rahoferentexarilor

Editat de ArkAngel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am bagat motoru la iernat:)) si pana la primavara ma refac si ma repart dupa o operatie la umar si cica zice doctoru sciatica lombara si remodelez mobra din carenata in street fighter :D... si era sa uit.... beau pana la primavara :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rahova[fara moto deocamdata]

nu are nimic eu ma dau cu un gsx-ratb de ceva timp dar in dosarele medicale se vede ca sunt motociclist :crack: ..... welcome to the cript !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai sunt două luni ianuarie si fe-martie ;) Âşi îi dăm drumu la sesonu 2012.. Voi unde vă servisați motoarele? Ce magazine moto recomandați pt consumabile?

* uite eu am mai prins câteva zile de dat cu motoru Âşi mi-am pus casca si mănuÂşile in cui pe 06.12 si am mai putea forța nota cu o cafea la mc numa sa moara conservarii ..

* mâine seara imi beau cafeaua akolo,dar fara moto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Sănătate si mulți ani fericiți! Iata-ne si pe 2012..

* frate văd k ați intrat si voi la hibernat odata cu motoarele, nici un post, nici un coment, bate vântu pe forum la rahova.. Sau nu imi găsesc eu alta ocupație, decât calculatorul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...