Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sunt in vdf, am nervi, o sa vin. Am stricat capul unui surub si sper sa reusesc sa-l mai scot. Zici ca-s facute din plastilina.

ia de aici 0723 25 67 62

pff ce aiurea, spor la reparat, si nu te mai enerva din cauza unui surub :))

 

 

 

 

GoodKat sa imi dai si mie idul baiatului cu stikere, sau daca printr-un anturaj te intalnesti cu el, ia-mi si mie unu si iti dau banii cand ne mai intalnim vineri, sau vedem noi.

 

BTW. Mi-a parut bine sa va cunosc, sunteti foarte de treaba! :bounce:

 

Cheers Rahova Bikers :cheers: :friends:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare omule, daca te intalnesti cu el cumpara-mi si mie un sticker te rog. ID-ul lui este oprea.ionutt@yahoo.com

 

am vorbit azi cu el, si am cerut 2, cica e 5lei una acuma...ma duc marti sau miercuri sa ma intalnesc cu el si sa le iau, sa vad cand am timp liber.biggrinbounce2.gif

 

P.S. if u ask me ar fi fost mai tare Rahova Riders :Drock.gif

Editat de mikita
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar despre ce stikere e vorba , de'alea cu Bebe la bord ? :lol: glumesc !

 

de ce va stresati atat , e le Petre Ispirescu centru de printing ! salvati de pe net un stiker si mergeti acolo cu poza pe stick ..... a doua zi e gata !! eu mi-am facut scris chiar si pe jante in acest mod !! ;)

DSC_4371.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar despre ce stikere e vorba , de'alea cu Bebe la bord ? :lol: glumesc !

 

de ce va stresati atat , e le Petre Ispirescu centru de printing ! salvati de pe net un stiker si mergeti acolo cu poza pe stick ..... a doua zi e gata !! eu mi-am facut scris chiar si pe jante in acest mod !! ;)

DSC_4371.JPG

 

 

 

 

cool, bine ca ai zis!

 

 

App, tu unde erai vineri cand noi am fost la intalnire? :D

 

Cand mai mergi prin vrancea? mergem amandoi data viitoare?

 

Cheers! :banana: :cheers:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nr lui de tel este....0723256762......?

 

Se poate mai exact adresa de la centrul de pe Petru Ispirescu ?

As vrea sa-mi fac scris cu "Fazer" pt rezervor.....cel vechi sa cam dus......

Va rog...

 

Adresa se poate mai exact? te rog. ms mult

dar despre ce stikere e vorba , de'alea cu Bebe la bord ? :lol: glumesc !

 

de ce va stresati atat , e le Petre Ispirescu centru de printing ! salvati de pe net un stiker si mergeti acolo cu poza pe stick ..... a doua zi e gata !! eu mi-am facut scris chiar si pe jante in acest mod !! ;)

DSC_4371.JPG

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste drum de liceul Bolintineanu bloculcu magazine la parter , intri pe strada Iancu Jianu faci imediat dreapta cum ar veni in spatele blocului iar in acest moment deja vezi centrul de print ...... centrul de print este la parterul blocului pe colt dar coltul din spatele blocului

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

peste drum de liceul Bolintineanu bloculcu magazine la parter , intri pe strada Iancu Jianu faci imediat dreapta cum ar veni in spatele blocului iar in acest moment deja vezi centrul de print ...... centrul de print este la parterul blocului pe colt dar coltul din spatele blocului

 

nu mi-ai raspuns si mie la intrebari :D :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mi-ai raspuns si mie la intrebari :D :cheers:

hmmmm .... aseara :rolleyes: !! pai dupa ce am iesit de la munca ( in jurul orei 22 ) m-am dat ca de obicei pe Tudor Vladimirescu - Viilor - Eroi Rev. - Ferentari ... am ajuns acasa , am luat masina si am mers de mi-am adunat sotia de la servici apoi am mers la un suc in oras ! :D

 

da stiu nu am trecut pe la Mc de o luna daca nu mai bine dar este din cauza ca nu imi place mancarea nimic altceva !! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmmm .... aseara !! pai dupa ce am iesit de la munca ( in jurul orei 22 ) m-am dat ca de obicei pe Tudor Vladimirescu - Viilor - Eroi Rev. - Ferentari ... am ajuns acasa , am luat masina si am mers de mi-am adunat sotia de la servici apoi am mers la un suc in oras !

 

da stiu nu am trecut pe la Mc de o luna daca nu mai bine dar este din cauza ca nu imi place mancarea nimic altceva !! :D

 

dar nui neaparat sa mananci ceva :)) , noi am baut doar un suc si am vorbit/povestit :D

 

 

Cand mai mergi in vrancea? mergem amandoi daca e? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu motorul nu stiu , dar plec cu masina la inceputul lui august pe traseul Tecuci - Galati - Tulcea si de aici toata Dobrogea cu tot ce e de vazut , nu am sa las nici o pietricica ne-fotografiata !

 

trebuie sa dezvolt tema Dobrogea pe blog vizitati-ma pe www.ilove-romania.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu motorul nu stiu , dar plec cu masina la inceputul lui august pe traseul Tecuci - Galati - Tulcea si de aici toata Dobrogea cu tot ce e de vazut , nu am sa las nici o pietricica ne-fotografiata !

 

trebuie sa dezvolt tema Dobrogea pe blog vizitati-ma pe www.ilove-romania.com

lolozaur :D

 

Super pasiunea ta, felicitari pentru ce ai reusit sa faci pana acum!

 

 

Ma refeream sa mergem amandoi cu motoarele :bounce:

 

Tinem legatura daca e :P

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu pune mana si ia-ti motor , dupa aceea facem planuri ! :peace:

 

ps. multumesc frumos !

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

GoodKat, am fost mai devreme, m-am intalnit cu baiatu ala si am luat stickerele, pe al tau ti-l dau vineri cand ne intalnim nu? :cheers:

 

 

 

 

Btw, am luat sala, maine am poligonul, iar cu motorul....sper sa rezolv saptamana asta :unsure:

 

Wish me luck, cheers :friends: :cheers:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De noroc o sa ai nevoie in trafic nu la examen

exact , crezi ca ai emotii la examen ?! sa vezi cand o sa te trezesti singur pe strada intre masini prima oara , acolo emotii nenica' ! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari ..... si in legatura cu a doua parte, alege cu grija nu te grabi sa-ti iei motorul !

cu toti cunoastem nebunia care se instaleaza si te face sa alegi un motor doar pentru a il avea mai repede in curtea ta ! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

felicitari ..... si in legatura cu a doua parte, alege cu grija nu te grabi sa-ti iei motorul !

cu toti cunoastem nebunia care se instaleaza si te face sa alegi un motor doar pentru a il avea mai repede in curtea ta ! ;)

 

am pus deja ochii pe un honda cbr 600 f3, are nr de imatriculare b 600 Run daca il stii :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare dragi camarazi, nu am mai intrat pe forum de multa vreme iar pentru asta imi cer scuze, in ultima perioada am facut cateva contracte cu producatorii si distribuitorii de piese auto din romania, asa ca daca aveti nevoie de piese auto la pret de producator nu ezitati sa ma contactati la numarul de telefon 0732 724 698.

Pentru toti motociclistii de pe forum ofer un discount de 15 % din pretul de lista al producatorului.

Orice piese pentru orice masina doar la wild design gasesti.

0732 724 698

George

 

Dac`au facut bisericute, ca in victoriei, d-aia s-au imputinat, si vor fi din ce in ce mai putini.

Atunci cand faci o mamaligutza ,,...cerni malaiul!!! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...