Sari la conținut

Zona Rahova - Ferentari - Magurele


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mai vine cineva pe la mc sa nu stau singur si vinerea asta

nu stai singur,e atata lume la Mc :laugh: ,poate in zilele alea mai insorite sa se stranga lume mai multa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragi copii, cine are nevoie sa repare carene, crapate, rupte, parti lipsa, poate apela la mine. Pretul? Mic, foarte mic, cat sa acopar materialele si timpul de lucru. :cheers:

Da-mi te rog un pm cu numarul tau de telefon.

Sau noteaza: zero sapte doi doi unu noua patru patu opt opt

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Salutare,

 

Sunt nou in ale mobrismului, sunt ceva intalniri/motociclisti pe aici?:P

 

Cheers!

chiar daca nu mai posteaza nimeni aici vei gasi motociclisti vineri orele 20:00 , McDonald's Trafic greu ( intersectie Liberty )

sa ne vedem cu bine !

ps. maine iese careva ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Om bun, nu e cu invitatie.poate veni oricine, atata doar ca de vreo 2-3 ani de cand mai ies vinerea seara la un suc - lumea s-a tot imputinat.

Dac`au facut bisericute, ca in victoriei, d-aia s-au imputinat, si vor fi din ce in ce mai putini.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Om bun, nu e cu invitatie.poate veni oricine, atata doar ca de vreo 2-3 ani de cand mai ies vinerea seara la un suc - lumea s-a tot imputinat.

ok, sper doar sa fiu si eu bagat in seama :))

 

 

Si cam cati sunteti acuma? mare pacat ca lumea se lasa de motociclism :unsure:

 

 

 

 

Sa ne vedem cu bine :cheers:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vino omule fara griji, in zilele bune anul trecut eram peste 10. Acum suntem o medie de 6-7 motorete daca ne adunam. Na, unii mai muncesc atunci, altii nu au bani de benzina dar in fiecare vineri seara gasesti acolo niste motorete! Si nu suntem fitosi sau figuranti sa nu te bagam in seama. Singura conditie, sa nu vii in slapi/pantaloni scurti. :crack:

 

avand in vedere ca sunt incepator nu am sa ma risc probabil niciodata sa merg cu echipamentul precizat de tn :P

 

Cool atunci, sa ne auzim si vedem cu bine! Abia astept sa va cunosc :P

 

Salutari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai, vin-o vineri la locul si ora stabilita. Unde stai tu mai exact? Pai incepatorii merg regulamentar, aia avansatii stau cu slapi si gel pe freza, ai sa vezi ca la noi e plin de incepatori. :crack:

 

Stau langa pe strada Pictor Dan, langa Telitei...langa intersectia ferentari cu sebastian :P

Chestia este ca inca nu mi-am luat motorul, de asta ziceam ca vin saptamana viitoare ca atunci o sa il iau :)

 

Salutare!beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vino omule fara griji, in zilele bune anul trecut eram peste 10. Acum suntem o medie de 6-7 motorete daca ne adunam. Na, unii mai muncesc atunci, altii nu au bani de benzina dar in fiecare vineri seara gasesti acolo niste motorete! Si nu suntem fitosi sau figuranti sa nu te bagam in seama. Singura conditie, sa nu vii in slapi/pantaloni scurti. :crack:

hai bre' ca au existat vremuri cand eram peste 20 !! si sa stiti ca lumea nu s-a lasat de motociclism ( de ex vineri eu unul eram pe coclauri prin Vrancea in drum spre Focsani ) dar vinerea asta poate vin si eu in victoriei ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai bre' ca au existat vremuri cand eram peste 20 !! si sa stiti ca lumea nu s-a lasat de motociclism ( de ex vineri eu unul eram pe coclauri prin Vrancea in drum spre Focsani ) dar vinerea asta poate vin si eu in victoriei ...

 

Ai fost la plimbare pana in Focsani sau pe acolo stai? Pentru ca eu de pe acolo sunt, mai exact din Panciu daca stii :P

 

Cheers!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost la plimbare pana in Focsani sau pe acolo stai? Pentru ca eu de pe acolo sunt, mai exact din Panciu daca stii :P

 

Cheers!

am copii la socri in Cosmesti aproape de Tecuci ! :) cand ma duc acolo si sunt singur ma bag pe drumul spre stanga la inainte de podul din Ramnicul Sarat si tin firul raului trec peste pe un pod de lemn vechi de peste 50 de ani si ies la Dumbraveni ...... acum vreo 2 ani era asfaltul mai bun si mergea sa dai mai tare pe serpentinele alea acum au rasarit gropi si s-a surpat soseaua ...

 

and pics'

DSC_7881.JPG

DSC_7975.JPG

DSC_8011.JPG

DSC_8014.JPG

DSC_8023.JPG

:D ma durea capul , mahmureala and shit .... asa ca am tras pe dreapta si am bagat un pui de somn la umbra pe piatra de mormant intr-un cimitir nazist :eek:

 

DSC_8035.JPG

DSC_8033.JPG

Editat de adolf_ss
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am copii la socri in Cosmesti aproape de Tecuci ! :) cand ma duc acolo si sunt singur ma bag pe drumul spre stanga la inainte de podul din Ramnicul Sarat si tin firul raului trec peste pe un pod de lemn vechi de peste 50 de ani si ies la Dumbraveni ...... acum vreo 2 ani era asfaltul mai bun si mergea sa dai mai tare pe serpentinele alea acum au rasarit gropi si s-a surpat soseaua ...

 

and pics'

DSC_7881.JPG

DSC_7975.JPG

DSC_8011.JPG

DSC_8014.JPG

DSC_8023.JPG

:D ma durea capul , mahmureala and shit .... asa ca am tras pe dreapta si am bagat un pui de somn la umbra pe piatra de mormant intr-un cimitir nazist :eek:

 

DSC_8035.JPG

DSC_8033.JPG

 

lol, pai stiu eu un drum mult mai bun pana acolo...din focsani pleci spre Adjud, iar la sensul giratoriu din Tisita tu faci dreapta spre Cosmesti, iar eu fac stanga spre Panciu...Dupa ce imi iau motor o sa merg acasa cam odata pe luna, si daca ne intersectam drumurile, mergem amandoi, eventual iti fac si o vizita daca nu te deranjeaza, si ne intoarcem tot amandoi

 

PS. Super pozele, super peisaj, super zona:p

 

Cheers!beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-am notat , acum nu mai scapi ! vezi ca stiu niste scurtaturi marfa de la Buzau prin BV pe Siriu iar e la Bv la Onesti pe Oituz apoi Adjud si tot la giratoriul de la Tisita ajungem !! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te-am notat , acum nu mai scapi ! vezi ca stiu niste scurtaturi marfa de la Buzau prin BV pe Siriu iar e la Bv la Onesti pe Oituz apoi Adjud si tot la giratoriul de la Tisita ajungem !! ;)

 

cool, ideea e ca pana acum drumul asta il stiu doar din microbuz...gen Bucuresti Buzau Focsani....si de acolo e simplu, dar alte scurtaturi sau chestii de genu nu am de unde sa le stiu :D

Nice to know, abia astept sa ne cunoastem vinerea viitoare.

As veni si vinerea asta la Mac dar fara motor am sa ma simt inferior :))

 

Salutare!beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am zis ca nu este Rahova Bikers ci Vrancea Bikers? :)) Eu am bunicii de undeva de langa Panciu (Sat Verdea, com. Racoasa) spre Soveja, la 20km de Panciu. Iar inca un baiat din Rahova aka Grasu'are la fel, bunicii din Marasti, putin mai departe de Verdea.

 

 

 

Daca nu vii la Mc vezi ca ne suparam. Care e poanta daca nu ai inca motor? Asa am facut si eu la inceput si nu m-a mancat nimeni. Te asteptam.

 

OMG, vrancea bikers ftw :crack: ... si eu imi faceam probleme ca v-a trebuii sa bat drumul asta singur in fiecare luna:D

 

 

Super, pai atunci fiti sigur ca ma voi prezenta, abia astept sa va cunosc :makeout:

 

Cheers, si sa ne auzim cu bn! :friends:

 

btw, dati-mi si mie careva nr de tel sa ne auzim vineri inainte de intalnire. (de preferat vodafone ca numai am minute nationale:D )

 

 

 

 

Cheers! :cheers:

 

 

 

 

 

 

Anyone? :bounce:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...