Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

eu am fost si cu scuterul de 49 cmc cu ei pana la belciugatele :D chit ca m-au injurat ca mergeaua toti cu 60 km :))) deci se poate :P

 

Sageata si tu la fel daca nu vii, nu e intalnirea INTALNIRE :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

haha 60 km/h,dar ti-ai permis ca te cunosteai de mult cu ei?? sau erai asa la inceput?cum de te-au luat la plimbare cu scuteru? :) :)

 

 

zice-ti o punem de un gratar weekendul viitor ce parere aveti? :D

 

misto intalnirea pacat ca ne-a prins ploaia dar a trecut repede :laugh: scuzati fumul la plecare din cauza drujbei :(

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha 60 km/h,dar ti-ai permis ca te cunosteai de mult cu ei?? sau erai asa la inceput?cum de te-au luat la plimbare cu scuteru? :) :)

 

 

zice-ti o punem de un gratar weekendul viitor ce parere aveti? :D

 

misto intalnirea pacat ca ne-a prins ploaia dar a trecut repede :laugh: scuzati fumul la plecare din cauza drujbei :(

 

Data viitoare vino si tu cu d'ala de visine! Stii tu ce "d'ala"!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai ca este bun ala de capsuni,cand ai mirosit d'ala ti s-au excitat papilele gustative :laugh: nai vazut ca n-am fost zgarcit cand am plecat am lasat mai mult fum asa sa mai savurati si voi mirosu de fum plus capsunica :lol: ,2 in 1

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propun o plimbare de relaxare, la pas de100km/h, pe ruta Oltenita-Giurgiu cu plecare la ora 10:30 de la MC'D Brancoveanu(adunarea la ora 10). Azi sau maine, in functie de cum va pronuntati si voi, cei care va bagati. Asa ca pronuntati-va sa putem stabili !

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu pot weekendul asta ca nu prea am cash :( ,doar ieri am bagat de 25 lei benzina plus 35 lei mi-am cumparat ulei :(

daca vreti mergem weekendul viitor daca nu va duceti azi sau maine

mai am putin cu bacu si dupa sper sa gasesc sa ma angajez si eu sa am banii mei :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu o sa vina mai nimeni daca ne anuntam dupa o zi pe alta,eu zic sa ne organizam si sa mergem sambata viitoare la plimbarica :) ce ziceti?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceti fratilor de asta ? tot inginerul neamt ....

 

 

wtf? asta ce viteza are fratilor?

eROCKIT.jpg

Cum s-ar duce mamaie la piatza cu bestia asta :crack:

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut eu vin,la 18:00-18:15 sunt la mc,daca mai vine cineva va astept acolo,la 18:30 plecam spre arc,asta daca vine cineva in afara de mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Sonyy: Numai gura e de tine.... :disappointed:

PS: data viitoare cand doar te lauzi si nu prestezi macar posteaza in ultimul moment ca te lasi pagubas ca sa nu te mai asteptam, sau macar da si tu nr de telefon la lume.

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pey Lord daca am vazut ca nu posteaza nimeni nimic am crezut ca nu vine nimeni,postati si voi cand veniti 0785636199,azi nu cred vin sunt cam racit :sick:

 

imi cer scuze ca v-am facut sa asteptati :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pey Lord daca am vazut ca nu posteaza nimeni nimic am crezut ca nu vine nimeni,postati si voi cand veniti 0785636199,azi nu cred vin sunt cam racit :sick:

 

imi cer scuze ca v-am facut sa asteptati :)

Pey Sonyy, daca am intrebat era logic ca vin, altfel nu ma interesa doar din curiozitate cine vine la Arc....dahhhhhh ! :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...