Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Pe vremile astea toride... pentru o inghetata... click pe link-ul de mai jos:

 

 

Saluti,

 

Un prieten vrea sa faca școala moto, ce imi recomandați?

 

Multzam!

 

Eu am facut la Moto Louis, cred ca acum sunt pe Sos. Viilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salut, si bine v-am gasit ! Imi puteti recomanda va rog un service bun (intretinere moto) raport calitate/pret OK ?

 

aici

 

Tot Oltenita maine sau schimbam traseul ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, si bine v-am gasit ! Imi puteti recomanda va rog un service bun (intretinere moto) raport calitate/pret OK ?

 

Eu iti recomand 0726369201 Nicu (Profesoru') fost mecanic la MyMoto acum este undeva pe langa Piata de flori(Cosbuc). Calitatea ti-o confirm, raportul calitate/pret il apreciezi tu dupa ce apelezi la el, din punctul meu de vedere primeaza calitatea. Bafta! Sau alta varianta este MyMoto pe Viilor 0722696686, intrebi de Cartush, pentru alti mecanici de acolo nu garantez calitatea, nu-i cunosc personal din punct de vedere tehnic !

PS: si de data asta tre' sa va sar, poate data viitoare...cine stie ...vedem !wave.gif

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa plimbarea din seara asta...

Chiar daca pontonu' a fost inchis!

 

 

 

OOOPPPPSSSSSS !!!

 

 

Pai daca plecati la 20.30 ...... stiti bine ca peisajele de pe drum va fura privirile, si intarziati .....

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este traseu facut,,,,,,,sunt curbe marfa dar nu va sfatuiesc sa il faceti noaptea........avem un Bercenar "tavalit" pe traseul asta.......172 km vineri seara?......curajosule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este traseu facut,,,,,,,sunt curbe marfa dar nu va sfatuiesc sa il faceti noaptea........avem un Bercenar "tavalit" pe traseul asta.......172 km vineri seara?......curajosule

 

Uiti ca de la giurgiu inapoi spre Bucuresti este drum drept. Tu mai scoti bicicleta aia la plimbare ? :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar drumul de intoarcere spre bucuresti pe frumusani nu e cam prost? eu asa am auzit acum nu sunt sigur ca nu am mai trecut demult timp pe acolo,de ce nu il facem sambata asa pe ziua cand e frumos,tragem si noi niste poze,si eventual mai adaugam 50-100 km de drum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar drumul de intoarcere spre bucuresti pe frumusani nu e cam prost? eu asa am auzit acum nu sunt sigur ca nu am mai trecut demult timp pe acolo,de ce nu il facem sambata asa pe ziua cand e frumos,tragem si noi niste poze,si eventual mai adaugam 50-100 km de drum :)

 

Eu sunt de acord pentru sambata si atunci vineri mergem la Belciugatele ca nu am mai fost de mult ?

-pt Zulex - tunul ala de 76 mm de la rusi face ravagii.

 

dar drumul de intoarcere spre bucuresti pe frumusani nu e cam prost? eu asa am auzit acum nu sunt sigur ca nu am mai trecut demult timp pe acolo,de ce nu il facem sambata asa pe ziua cand e frumos,tragem si noi niste poze,si eventual mai adaugam 50-100 km de drum :)

 

Eu sunt de acord pentru sambata si atunci vineri mergem la Belciugatele ca nu am mai fost de mult ?

-pt Zulex - tunul ala de 76 mm de la rusi face ravagii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag la orice traseu ... belciugatele e cam mic.

Sa stabilim din timp si sa nu mai pierdem timp prin benzinarii la iesire.

 

Pe drum trebuie si pauza de baut/halit ceva.

 

 

@Raul: daca vii si tu, am o canistra metalica de 10 l. "ii fac plinu" si o iau cu mine, in rucsac, just in case ??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Raul: daca vii si tu, am o canistra metalica de 10 l. "ii fac plinu" si o iau cu mine, in rucsac, just in case ??

 

 

Faci cinste cu benzina???..........marfa.......un schimb de ulei nu ai prin rucsacul magic? :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e o plimbare mai lunga gen 200-300 km ma bag poate sa fie si mai lunga dar nu mai mult de 500 km cu tot cu intoarcere,eu asa zic sa plecam sambata dimineata,si avem timp de poze + pauze de masa,o vorba ,o gluma ceva :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...