Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Ms de poze! :cheers:

 

Ciorap s-a dat la fund, sau n-a mai venit de la munca de ieri dimineata ...

 

Si ca veni vorba ... sa mearga unu' sa-l trezeasca pe cHELLaru ca nu l-am vazut pe forum de cand ne-am intors...

se pregateste de RedHotChillyPeppers, desi nu prea mi s-a parut sa fie in forma ....si io m-am cam delasat in ultimul timp deci.........tre sa-l mai meditam :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Unele lucruri e bine sa ramana invaluite in mister...@Suzy: bike-037.gif si @Alin, iO, cHELLaru: alcy.giffriday.gif....nu-i asa ?!wink.gif

 

Poznele: https://picasaweb.go...CPGZv9TswdyFzwE

 

Ca bine zici .... oricum va multumesc la toti pentru acest weekend ..... :cheers: , care dupa cum bine stiti , trebuia sa fie scurt pentru mine

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricand, mane ... oricand!

 

PS:

Ciorap "trage tare" ca sa-si ia cauciuc si sa vina motoshicli, Vineri la Brancoveanu' !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca iar stii tu :) ...Pai te-ai razgandit? Nu vroiai o iesire weekendul asta?

 

pai ramane propunerea pt Duminica acu' cu traseul Bucuresti-Pitesti-Curtea de Arges-Vidraru(ocolirea lacului) si retur cu haleala la retur in Curtea de Arges si ramane si propunerea pt 22 sau 29 Sept, functie de participanti pentru "reluarea" Transalpinei cu innoptare in Voineasa, dar trebuie sa ne hotaram pana in 8 Sept ca sa am sanse mai mari sa pot gasi libera vila. Deci care va anuntati si pentru ce iesire ?!

post-26588-0-06054600-1346264371_thumb.jpg

Editat de the lord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar de ce apare 435 km? nu sunt cu dus intors aprox 345 ? ca m-am uitat si eu pe site si am pus la fel si imi apare 344,ma insel sau e corect?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As veni si eu in iesirea de duminica daca ma primiti. Ma cheama Caius, stau pe Giurgiului, deci sper ca ma calific ca bercenar.. :) Iata si insotitorul:

 

post-32724-0-02979000-1346266528_thumb.jpg

 

post-32724-0-50929700-1346266029_thumb.jpg

 

O seara faina!

 

te primim cu drag !

@Sonyy: pana la vidraru sunt 386 dus-intors dar avand in vedere ca vom face un ocol la lac d-aia ies 436. Ca ora de plecare propun 8 cu intalnirea la 7:30 CU PLINURILE FACUTE !!!...aviz unora care se cred mai interesanti daca tin toata trupa sa-i astepte sa alimenteze !boid.gif

Deci pana acum avem 2 plimbareti pt Duminica: iO si ctuturuga daca se tine de cuvant si apare. Altcineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sanse sa ma bag si eu Duminica asta, insa nu stiu de pe'acum. Depinde daca termin sau nu niste treburi pana Sambata.

Vorbim cel tarziu Sambata, dar, pana atunci, ne intalnim Vineri la Brancoveanu'.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu nu mai pot veni,as fi venit cu mare drag,have fun*

 

Am si eu o mica problema cu clanxonul,uneori imi functioneaza ,uneori nu,iar uneuri se aude intrerupt,de la ce as fie oare?am tinut apasat mai tare pe el cand a functionat ca am zis poate are praf,dar degeaba :)

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu intru pe invizibil ca sa nu ma depistati :)) . Nu prea am mai intrat sa tavalesc netul fiindca nu prea am avut timp. Am avut mult de lucru si scapam de la munca la orele in care numai eu si cu Batman mai umblau pe strazi. Vis-a-vis de plimbarea de duminica, a fost bine. O combinatie de oboseala placuta,odihna placuta,betie placuta,aer placut etc. Am vazut cateva posturi mai sus,nu mai stiu cine : 'Multumim din inima conducatorilor care ne-au dus pe culmile marete ale patriei noastre' . Astept cu interes o noua calatorie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...