Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Da mane, te-am vazut in benzinarie in Curtea de Arges.

Noi am mers lejereanu, ai trecut pe langa noi dupa Vidraru - cu o mana te-am salutat cu cealalta tineam inghetata. :rolleyes:

Ti-am vazut pasagera langa moto chiar la Vidraru.

Vremea a fost excelenta desi norii de la benzinarie pareau sa spuna altceva.

Anyway, "excursia" a fost una de zile mari, poate ne insotesti la un "do over" in viitor.

:cheers:

 

v-am vazut cand ati ajuns ...si cand v-ati oprit la inghetata. cred ca ne-am si salutat. la benzinarie eram pe picior de plecare si ne cam plictisisem si n-am mai stat in schimb am crezut ca ne ajungeti ca am mers incet tare prin satele alea. de unde a inceput zona mai faina si pana la vidraru am mers numai cu 1-a maxim a 2-a ca cei cu masinile faceau poze din mers si nu m-am chinuit sa fac tot felul de manevre ca sa-i depasesc

mergem domne' si la plimbare.

mie imi plac in general traseele mai lungi si de obicei imi place sa evit autostrada (dar daca nu am timp merg si pe acolo).

nu mi-am facut inca un plan dar as merge la Enisala, capul Dolosman ...zona aia. ceva de genul asta

 

 

merge de-o zi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da' de data asta ati facut ceva poze . Kosh , cum stai cu pregatirea fizica !? Eu am coborat Sambata pe Jepii Mici , si sunt rupt , mai ales ca mi-au facut bocancii bataturi .

 

Suzy, ce mai faci !?

Eee, pai trebuia sa cobori pe motor, vezi, asa nu mai faceai bataturi :).

Suzy face bine, multumesc :). Mi-am rezolvat problemele tehnice :).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' nu zice nimeni daca e de acord cu viitoarea iesire propusa sau prefera traseul initial...baaaaaaa dormiti pe voi in plin sezon headscratch.gif?! Hai cu parerile ca altfel iara stati si admirati pozele facute de cei care ne vom duce !CBCGW.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde iau si eu un clanxon bun si unul care sa urleee tareeeeeee,ca sa trezeasca toti adormitii si adormitele la volan,incredibil,mi s-a stricat clanxonul,nu am auzit pe nimeni in viata mea sa i se buleasca clanxonul si o patesc chiar yo :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de unde iau si eu un clanxon bun si unul care sa urleee tareeeeeee,ca sa trezeasca toti adormitii si adormitele la volan,incredibil,mi s-a stricat clanxonul,nu am auzit pe nimeni in viata mea sa i se buleasca clanxonul si o patesc chiar yo :rolleyes:

 

Vezi ca e pe Soseaua Viilor un magazin cu piese pentru camioane si autocare , poate gasesti si ceva la 12V , nu doar pneumatice . Sper sa te satisfaca nivelul de zgomot .

 

 

Sau WWW.STEBEL.IT

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi pun clanxon de autocar? :crack: trezesc si mortii din somn cu ala

 

Nu poti pune de masina pt ca bateria ta nu are amperajul necesar "CLAXONULUI". Iti trebuie de moto si gasesti pe site-ul indicat de sageata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si ca sa va oftic, mobra mea are doua "clanxoane" :banana: , oricum le are degeaba....ca nu se aud de toba :crack: :crack: :crack:

 

@SONNY.......ai polipi? :scratch:

Editat de Raul80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scump domne scump :friends: ,azi ma tavalit o doamna,prima oara cand o patesc,deh nu mai sunt virgin la capitolul asta,clasicul mi-a intors in fata :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da' nu zice nimeni daca e de acord cu viitoarea iesire propusa sau prefera traseul initial...baaaaaaa dormiti pe voi in plin sezon

 

Dormim, ne odihnim in plin sezon :).

Eu sunt de acuerdo cu varianta noua propusa de tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

motor galben => "blonda" care dormea sub husa....pricepusi?!

 

Lordule.......daca nu imi mi-ai fi explicat tu, ma gandeam ca isi pune iubita blonda sa doarma sub husa :crack:

 

Deci, careva in eara asta? :scratch:

 

Suzy, cred ca daca ai sa deschizi tu lista nu o sa avem loc in parcare :crack:

Editat de Raul80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin si eu ca indata se termina sezonul :(

 

Lordule.......daca nu imi mi-ai fi explicat tu, ma gandeam ca isi pune iubita blonda sa doarma sub husa :crack:

 

Deci, careva in eara asta? :scratch:

 

Suzy, cred ca daca ai sa deschizi tu lista nu o sa avem loc in parcare :crack:

Declar lista deschisa..... Stiu, cam tarziu...date tehnice :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...