Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sunteti vai de capul vostru, cum va scap putin din mana cum va spargeti capetele, o sa vin vineri sa fac ordine ca asa nu se mai poate.

Tzulae.......frumos ar fi sa ne onorezi cu prezenta si vineri, poate ne cunoastem mai bine si cine stie.........poate vin fara tastatura

Ciorapel...........ce dreaq ma, te-ai tampit? Vad ca daca nu iesi o perioada o iei razna, lasa ca stau eu de vorba cu Teo

Va doresc o saptamana minunata tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti vai de capul vostru, cum va scap putin din mana cum va spargeti capetele, o sa vin vineri sa fac ordine ca asa nu se mai poate.

Tzulae.......frumos ar fi sa ne onorezi cu prezenta si vineri, poate ne cunoastem mai bine si cine stie.........poate vin fara tastatura

Ciorapel...........ce dreaq ma, te-ai tampit? Vad ca daca nu iesi o perioada o iei razna, lasa ca stau eu de vorba cu Teo

Va doresc o saptamana minunata tuturor

Hai Raul implicate,fa niste ordine ca ne cam agita vremea asta rece :offtopic:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca m-am "oparit" - in mod normal accept glumele chiar daca sunt pe seama mea. Pana si Teo mi-a atras atentia ca am depasit masura cu Lordu' dar pe moment atunci nu mi-am dat seama. Am si eu piticii mei cateodata - dar dau o bere :tomato:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost tot ironic. nu trebuie pus la inima.

nu cred sa fi jignit pe nimeni sau sa fi spus un neadevar cu partea cu tastatura, decat daca s-a scris de pe tel :P

...da, un text scris poate fi interpretat in mai multe feluri, cu multiple intelesuri date de conjunctura, intonatie, stare de spirit... iar daca cineva s-a simtit lezat, imi pare rau. nu asta a fost intentia.

bere sau altceva se poatea bea impreuna, la fel cum si participarea la plimbari sau alte evenimente, numai daca sunteti prezenti domnilor.

dpmv, cu mare placere.

inca o data, nu ma dau eu mai rotund ca altii pentru ca nu-mi sta in caracter, si mai sunt si alte lucruri ce nu ma lasa (gen cei 7 ani de acasa, varsta, ...).

 

atfel, daca cineva posteaza ceva, in urma unei intalniri si se ajunge la ironii, mishtouri, apoi scuze, si diverse alte discutii sau interventii, ca sa nu ne injuram, vom ajunge sa ne trimitem doar pm intre noi, cei care ne cunoastem...apoi, decat sa ne pierdem timpul scriind, mai bine vb la tel...si vom cunoaste fetze noi doar la intrunirile organizate... da, e si asta o varianta.

iara, mie, de exemplu, numarul de posturi nu imi spune decat ca in decursul timpului, persoana respectiva a fost sau nu mai activa, nimic despre ea ca atare. dar, citind ce a postat, iti poti forma o parere, care dealtfel poate fi gresita...cum se vede mai sus.

...deci, mai bine, pe vinerile ce mai sunt inca calde si uscate.

stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu o sa vin pe patru roti pentru ca am o aripa accidentata si nu pot merge pe motor, sper sa-i cunosc si eu pe cei de vinerea trecuta.....asta daca isi mai doresc sa socializeze cu un "tastator" :eek: :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AJUTOR!!! AJUTOR!!! AJUTOR!!!

Danut (varul meu) trebuie sa zambeasca din nou.

Mi-a promis ca mergem la pescuit, ca se face motociclist, ca ma lasa sa-l bat la table dar pt ca sa-si tina promisiunile are nevoie de donatori de sange. Momentan are nevoie de donatori cu grupa doar cu grupa A2 pozitiv. Trebuiesc 2 persoane in fiecare zi. Donarea de sange se face pe strada DR FELIX (undeva pe lanaga Victoriei) dimineata intre 8 -11.Va rog sa ma contactacti (0723562645), inainte sa va dau mai multe detalii. Multumesc tuturor care mi-au fost deja alaturi. Va rog sa distribuiti toti mesajul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AJUTOR!!! AJUTOR!!! AJUTOR!!!

Danut (varul meu) trebuie sa zambeasca din nou.

Mi-a promis ca mergem la pescuit, ca se face motociclist, ca ma lasa sa-l bat la table dar pt ca sa-si tina promisiunile are nevoie de donatori de sange. Momentan are nevoie de donatori cu grupa doar cu grupa A2 pozitiv. Trebuiesc 2 persoane in fiecare zi. Donarea de sange se face pe strada DR FELIX (undeva pe lanaga Victoriei) dimineata intre 8 -11.Va rog sa ma contactacti (0723562645), inainte sa va dau mai multe detalii. Multumesc tuturor care mi-au fost deja alaturi. Va rog sa distribuiti toti mesajul meu.

 

Buna,

 

Unu l-ai gasit deja.

Maine dimineata te sun!

 

Sanatate maxima!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care se baga maine la o tura pe la Slanic , coboram si pe la salina , si pe urma prin Prahova, ceva lejer !?

 

Baietii aseara au pus de o plimbare pe la Giurgiu... suna-l pe Alex poate modifica ruta. Ce-i drept mai bine suna Slanicul.... Plecarea era stabilita pt. 11.00 (Ciorap, Tzulae, Caius si Yo).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pt mine suna mai bine Slanic, decat o plimbare Oltenita-Giurgiu, deci eu as propune o schimbare de plan, de fapt de destinatie, nu de plan.

 

Intalnirea ramane la 11 la MC, plecarea spre Slanic (vizitat salina daca nu e aglomerat) fataiala pe acolo dupa un suc, o maslina, revenit Bucuresti, gratar :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...