Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Final destination, sweet home Berceni. Bine ca survola Raul in spatele meu cu reactorul si a vazut :10: E bine ca mai alternam odinea in mers. :cheers: .

No problem.....data viitoare o sa imi iau o bata de baseball.........poate cu bata am mai multe sanse ca la flash-uri nu ai reactionat deloc :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu citesti ce scrii ? Cum plm s-a ajuns la sectanti ? Nu te obliga nimeni sa faci nimic, este alegerea ta, dar prea te-ai integrat in "specificul" forumului - de la copii carora le-am duce orez s-a ajuns la religie. Daca un budist moare de foame, il ajuti ? Daca un ATEU moare de foame ii cumperi o paine ?

 

Omul ala organizeaza pentru unii saraci, ce nu isi permit mai nimic, si vii tu si le zici - ba, eu v-as ajuta, dar credeti in Dumnezeu?, ca daca nu, eu fac ceva pe voi.

Poate n-am fost eu clar, nu ma intereseaza apartenenta religioasa a copiilor, ma interesa doar din partea CUI vine ajutorul, initiatorul mi-a raspuns - ca este pur si simplu din partea lui - ceeace este OK. Ca atare ma si bag.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai in ce zona stai ca te pot ajuta eu

Pe Racovita stau..buba e destul de mare. Umflu roata cu compresorul si in 2 ore e pe janta. Voi merge aici la Benny Motor (multam' Contabile!) sa vad daca se poate scoate ceva din ea. Oricum astazi nu am nicio sansa sa mai ies cu moto, sper doar sa nu fie nevoie sa schimb guma ca m-as oftica rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe Racovita stau..buba e destul de mare. Umflu roata cu compresorul si in 2 ore e pe janta. Voi merge aici la Benny Motor (multam' Contabile!) sa vad daca se poate scoate ceva din ea. Oricum astazi nu am nicio sansa sa mai ies cu moto, sper doar sa nu fie nevoie sa schimb guma ca m-as oftica rau.

Benny Motors vroiam sa-ti recomand si io, oricum pretul e sub Elf sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor... au astia prin Moscova niste motoare de sta matza in coada... pana acum (in cateva ore) nu am vazut nici una de serie. Niste bunaciuni de ramai masca! Iar cand vine vorba de drumuri, la noi doar autostrazile au 2-3 benzi, aici strazile principale/bulevardele au obligatoriu 4-5 benzi! O mostra de la intrarea in oras! Si dupa ce ingheturi si nameti sunt in fiecare iarna... au soselele IM-PE-CA-BI-LE (nici o gropicica)! :eek:

post-14006-0-87628000-1366547235_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai fratilor... au astia prin Moscova niste motoare de sta matza in coada... pana acum (in cateva ore) nu am vazut nici una de serie. Niste bunaciuni de ramai masca! Iar cand vine vorba de drumuri, la noi doar autostrazile au 2-3 benzi, aici strazile principale/bulevardele au obligatoriu 4-5 benzi! O mostra de la intrarea in oras! Si dupa ce ingheturi si nameti sunt in fiecare iarna... au soselele IM-PE-CA-BI-LE (nici o gropicica)! :eek:

attachicon.gifIMG_0508.JPG

Nu stiu unde am auzit ca o poanta, Un roman ii lauda unui sirb drumurile (impecabile) tinind seama de bombardamentele nu foarte demult trecute - cu infrastructura la pamint, la care sirbul raspunde - pai daca le construiam si noi la la voi - "NE IMPUSCAU". :nono:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu unde am auzit ca o poanta, Un roman ii lauda unui sirb drumurile (impecabile) tinind seama de bombardamentele nu foarte demult trecute - cu infrastructura la pamint, la care sirbul raspunde - pai daca le construiam si noi la la voi - "NE IMPUSCAU". :nono:

 

Contabile... bine ca te cunosc ca altfel ti-as fi spus ca numarul mare de posts-uri reflecta in masura de 70-80% abaterea de la subiectul quotu-lui (si ar trebui sa fie invers proportional cu trecerea timpului)!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7004733_700b.jpg

Bai fratilor... au astia prin Moscova niste motoare de sta matza in coada... pana acum (in cateva ore) nu am vazut nici una de serie. Niste bunaciuni de ramai masca! Iar cand vine vorba de drumuri, la noi doar autostrazile au 2-3 benzi, aici strazile principale/bulevardele au obligatoriu 4-5 benzi! O mostra de la intrarea in oras! Si dupa ce ingheturi si nameti sunt in fiecare iarna... au soselele IM-PE-CA-BI-LE (nici o gropicica)! :eek:

attachicon.gifIMG_0508.JPG

Pei nu te poti pune cu tatucu' Putin :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Svetooo, pai cand mai semnezi si tu condica?

 

Inca putina agitatie cu trebile si ii dau si eu drumul la sezon :rusinica: (cam tarziu anul asta, dar nah...).

App, mai avem un bercenar nou in echipa... tocmai ce si-a luat mobra asa ca il initiez si cu Metrou Brancoveanu.

 

Saptamana faina tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inca putina agitatie cu trebile si ii dau si eu drumul la sezon :rusinica: (cam tarziu anul asta, dar nah...).

App, mai avem un bercenar nou in echipa... tocmai ce si-a luat mobra asa ca il initiez si cu Metrou Brancoveanu.

 

Saptamana faina tuturor!

Multumim de urari! Dar, totusi......cand ne onorezi cu prezenta?

 

Ahhhhh, uitasem.........O saptamana minunata si tie! :)

 

Contabile.....vine Sveta si te bate iar eu te parlesc la toba sa te pape cald :crack:

Editat de Raul80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunete???? Sunete poate in dormitor, aici propozitii, fraze, replici samd :))

Propozitii, fraze, replici - Cbeta este pe aici de mult mai mult timp ca mine, basca, ca un cavaler nu contrazice niciodata, cu dormitorul - vorbim la intilniri. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...