Sari la conținut

Bercenarii


tilik
 Share

Postări Recomandate

Nu te lasi :-L As veni de fiecare data, dar la cit am de treaba, vineri ies pe usa din spate :hug:

Vezi ca la locul de intalnire avem o singura usa in spate.......ti-o arat vineri :tomato:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

aDICA NOI NU ESTE SERIOSI????

 

 

AHA, VREI IN CLUB.......TREBUIE SA NE FACI PLINUL LA TOTI..........SI ASIGURARILE ..........SA NE SCHIMBI SI CAUCIUCURILE (anvelopele, lasa prostiile :)))

 

 

Stiu eu un baiat care face asigurari ieftine... :) am si martor... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce inseamna ieftin? ..... 1 leu?

Si cine este martorul mincinos? :)

 

Nu chiar atat de ieftine. Desi cred ca as putea sa fac unele la 1 leu in word. :) Nu stiu daca imi permite martorul sa ii dau numele. Dar fiind de aici de pe forum, poate se sesizeaza el si imi fac putina reclama...

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu chiar atat de ieftine. Desi cred ca as putea sa fac unele la 1 leu in word. :) Nu stiu daca imi permite martorul sa ii dau numele. Dar fiind de aici de pe forum, poate se sesizeaza el si imi fac putina reclama...

:)

Daca-i faci asigurare+ plin benzina + schimbat cuciuce ....... toate in word cu pretul maxim de 3 ron, dau eu berea. Dar fa o prezentare meseriasa, sa-i ia ochii, ca tot este sugubat. :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai ieftina asigurare pe care am gasit-o pentru mine a fost de 154 Ron

 

Pai aia e. Carpatica, probabil... :)

 

Daca-i faci asigurare+ plin benzina + schimbat cuciuce ....... toate in word cu pretul maxim de 3 ron, dau eu berea. Dar fa o prezentare meseriasa, sa-i ia ochii, ca tot este sugubat. :alcy:

 

Fuck. Nu stiu cum se schimba cauciucele in word... X-(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi estem hazlii :grinbandit: :grinbandit: (nu i-am pus pe toti astia cu palarie, suntem mai multi :)) )

bai, voi doi vedeti ca aveti acelasi nr. de posturi ! - adeca esteti pe aceeasi frecventa : P... cum se face ? : ))

contabile, nu pune la inima. ne vedem vineri cu totii care vor fi sa fie.

Am inteles de mult ca sinte-ti hazli, cum sa pun la inima, am facut busines, l-am rezolvat cu toate cerintele, daca mai are sa mai bage.

Ma rog, se pare mai putin gumele, probleme - se sterge word-ul, dar gasim solutii.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care vreti cauciucuri 120 ron maxim pt orice motor si orice dimensiune imi spuneti

Lasa-mi un pm cu numarul tau de tel daca nu poti ajunge diseara.ultumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut !

Nou venit in cartier. - de vreo 8 luni, dar am stat pe bara.

Te asteptam diseara la 19 la statia de metrou Brancoveanu - langa florarii - se intra prin parcarea de la Mc Donald's

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema! Rog pe cineva care are cunostinte vis-a-vis de cat ulei trebuie sa aibe motorul in el. Daca se poate sa-mi lase numarul de telefon in privat, sun eu, sa ne vedem maine pret de 5 minute sa-mi arate ceva. Va rog frumos, e cam urgent. Dau o bere, evident! ma ajuta cineva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai gemulet din acela de ulei ( cred ca pe partea dr ) pun pe cineva sa stea in sa sa il tina drept si trebuie sa fie la jumatate.

in cazul in care te referi cat ulei exact, cred ca depinde de capacitatea motorului ( 250,600, 1000 )

eu am de 600 si intre 3.5 L

 

Am si eu o problema! Rog pe cineva care are cunostinte vis-a-vis de cat ulei trebuie sa aibe motorul in el. Daca se poate sa-mi lase numarul de telefon in privat, sun eu, sa ne vedem maine pret de 5 minute sa-mi arate ceva. Va rog frumos, e cam urgent. Dau o bere, evident! ma ajuta cineva?

Editat de razvungu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A ajuns acasa cu bine colegul - moto cu piesa pierduta? Scuze ca n-am retinut cine a fost dintre noi.



Lasa-mi un pm cu numarul tau de tel daca nu poti ajunge diseara.ultumesc

Noroc cu farurile tale, ca altfel nu-si dadea seama nimeni de problema .... ai fost super pe faza :10: Dar data viitoare am sa fiu mai atent cind vi tu la drum, ca am auzit 2 babe injurind birjareste de zgomotele tale de la moto ..... si focul nu-l scoti pe gura :crack:

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?/topic/694323-cine-vine-in-vizita-la-niste-copii-amarati/

 

De la noi se baga cineva? , am vazut ca @Contabil ar fi interesat. Eu as propune ca vineri in loc de plimbare sa mergem pana in Auchan, Cora, orice hipermarket, facem o cheta mica (! nu este obligatorie!) si poate luam ceva ulei, orez...d'astea, ce ziceti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?/topic/694323-cine-vine-in-vizita-la-niste-copii-amarati/

 

De la noi se baga cineva? , am vazut ca @Contabil ar fi interesat. Eu as propune ca vineri in loc de plimbare sa mergem pana in Auchan, Cora, orice hipermarket, facem o cheta mica (! nu este obligatorie!) si poate luam ceva ulei, orez...d'astea, ce ziceti ?

Cu o singura mentiune, n-am inteles inca daca fundatia este de o anumita apartenenta religioasa, nu de alta dar eu sint ortodox, si ar da aiurea pentru mine, sa vad ca este o actiune al altei religii unde sa particip. Inca ma interesez.

Dar de principiu sint pentru. Am sarit repede fiindca este vorba de copii, dar mai conteaza si "poza de donator".

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Final destination, sweet home Berceni. Bine ca survola Raul in spatele meu cu reactorul si a vazut :10: E bine ca mai alternam odinea in mers. :cheers: .

Bai Lost-ule, da si tu din mina cind ajungi acasa, nu de alta, dar mai sint unii, dusi cu pluta, care-si fac griji din asta!!!!!!!!!!!!

 

Si inca o data nota 10+ pentru Raul. Cu toate ca nu-l inghit de loc .... prea mare, prea fiebinte, mult prea zgomotos. :hug:

 

/index.php?/topic/694323-cine-vine-in-vizita-la-niste-copii-amarati/

 

De la noi se baga cineva? , am vazut ca @Contabil ar fi interesat. Eu as propune ca vineri in loc de plimbare sa mergem pana in Auchan, Cora, orice hipermarket, facem o cheta mica (! nu este obligatorie!) si poate luam ceva ulei, orez...d'astea, ce ziceti ?

Stai linistit, mai bine (din punctul meu de vedere), cind ne bate un gind din asta, stringem ce va da prin cap, mergem prin sector la defavorizatii de la noi (personal) si faci cea mai mare treaba din lume, decit sa se laude nu stiu ce ramura sectanta cu ce realizari au ei.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Lost-ule, da si tu din mina cind ajungi acasa, nu de alta, dar mai sint unii, dusi cu pluta, care-si fac griji din asta!!!!!!!!!!!!

 

Si inca o data nota 10+ pentru Raul. Cu toate ca nu-l inghit de loc .... prea mare, prea fiebinte, mult prea zgomotos. :hug:

 

Stai linistit, mai bine (din punctul meu de vedere), cind ne bate un gind din asta, stringem ce va da prin cap, mergem prin sector la defavorizatii de la noi (personal) si faci cea mai mare treaba din lume, decit sa se laude nu stiu ce ramura sectanta cu ce realizari au ei.

Tu citesti ce scrii ? Cum plm s-a ajuns la sectanti ? Nu te obliga nimeni sa faci nimic, este alegerea ta, dar prea te-ai integrat in "specificul" forumului - de la copii carora le-am duce orez s-a ajuns la religie. Daca un budist moare de foame, il ajuti ? Daca un ATEU moare de foame ii cumperi o paine ?

 

Omul ala organizeaza pentru unii saraci, ce nu isi permit mai nimic, si vii tu si le zici - ba, eu v-as ajuta, dar credeti in Dumnezeu?, ca daca nu, eu fac ceva pe voi.

Editat de Ciorap
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciorape, nu e rau sa te uiti si pe cine ajuti (n-are treaba religia, culoarea, politica, etc). Si in Biblie era zis ca mai bine il inveti sa pescuiasca, iar pe la noi romanii, e povestea cu ' muietzis-posmagii'...vezi ca ai deschis discutia odata cu 'crezi in D-zeu'...si n-am incheiat-o. trebuie inchisa la ceas de seara, cu spritz si oeameni cu chef de philosophie :)...se gasesc usor :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...